Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 116. Wydania przedrukowe 1918-1919

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
48693

Fi.40
Mi.38
100 PLN
48694

Fi.40 B1
Mi.38
800 PLN
48695

Fi.40 B3
Mi.38
600 PLN
48696

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z podwójnym nadrukiem pierwszą formą poz.70, pełna oryginalna guma bez śladu podlepki co zaznaczono w ateście, bardzo ładny stan zachowania (bez wad - einwandfrei), sygnowany PHILATELIA KRAKÓW, podwójna gwarancja i fotoatest Jungjohann A.I.E.P.

Fi.40 Np
Mi.38
30 000 PLN
48697

Fi.40No
Mi.38K
4 500 PLN
48698

Fi.41
Mi.39
70 PLN
48699

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.3 na wycinku, słabszy prawy dolny narożnik, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.41
Mi.39
30 PLN
48700

Fi.41
Mi.39
80 PLN
48701

Fi.41
Mi.39
70 PLN
48702

Fi.41
Mi.39
60 PLN
48703

Fi.41
Mi.39
50 PLN
48704

1919 wydanie krakowskie LAŃCUT, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.55, kasowany obiegowo w Łańcucie, sygnowany, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.41
Mi.39
150 PLN
48705

Fi.41
Mi.39
70 PLN
48706

Fi.41
Mi.39
35 PLN
48707

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.84/95, w ładnym stanie, usterki: na poz.84 "S z łezką", a na poz.85 i 95 "górny szpic S ścięty", gwarancja Mikstein, sygnatura i opis Kronenberg.

Fi.41
Mi.39
1 000 PLN
48708

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.45 "cienkie Z", lekki ślad podlepki, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.41 B1
Mi.39
120 PLN
48709

Fi.41B1
Mi.39
90 PLN
48710

Fi.41B1
Mi.39
100 PLN
48711

Fi.41B1
Mi.39
70 PLN
48712

Fi.41B1
Mi.39
120 PLN
48713

Fi.41B1
Mi.39
70 PLN
48714

Fi.41B1
Mi.39
75 PLN
48715

Fi.41B1
Mi.39
80 PLN
48716

Fi.41B1
Mi.39
75 PLN
48717

1919 wydanie markowe, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.41B3
Mi.39
270 PLN
48718

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 6, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.42
Mi.40
50 PLN
48719

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 77, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie.

Fi.42
Mi.40
40 PLN
48720

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.68, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.42
Mi.40
40 PLN
48721

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą z usterką na poz.91 "uszkodzone P w POLSKA" (to narożna litera całej formy przedrukowej), gwarancja i opis Schmutz.

Fi.42
Mi.40
60 PLN
48722

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 96, gwarancja i oznaczenie.

Fi.42
Mi.40
35 PLN
48723

1919 wydanie krakowskie, dziewięcioblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 62/84, drobne przełamanie na dolnych dwóch znaczkach widoczne od strony gumy, gwarancja Mikstein, Jendroszek.

Fi.42
Mi.40
900 PLN
48724

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Berbeka, Petriuk.

Fi.42
Mi.40
50 PLN
48725

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 93, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.42
Mi.40
45 PLN
48726

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 70, gwarancja i oznaczenie.

Fi.42
Mi.40
40 PLN
48727

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, gwarancja i oznaczenie Jungjohann.

Fi.42
Mi.40
50 PLN
48728

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 97, gwarancja i oznaczenie Łaszkiewicz.

Fi.42
Mi.40
100 PLN
48729

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.93, jedna podlepka, ładny stan zachowania, gwarancja i opis.

Fi.42
Mi.40
50 PLN
48730

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.59/70, nietypowy bardzo delikatny nadruk, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.42
Mi.40
660 PLN
48731

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z usterką na poz.84 "S z łezką", gwarancja i opis Landre.

Fi.42
Mi.40
180 PLN
48732

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem „cienkie Z”, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Wiatrowski.

Fi.42 B1
Mi.40
200 PLN