Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 116. Wydania przedrukowe 1918-1919

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
48573

Fi.23aNo
Mi.23AK
300 PLN
48574

Fi.23aNo
Mi.23AK
900 PLN
48575

Fi.23aNo B5
Mi.23AK
900 PLN
48576

Fi.23b
Mi.23B
180 PLN
48577

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
48578

Fi.24
Mi.24
80 PLN
48579

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.24
Mi.24
20 PLN
48580

Fi.24
Mi.24
60 PLN
48581

Fi.24
Mi.24
120 PLN
48582

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal., z brzegowym uszkodzeniem nadruku po lewej, ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, oryginalnie użyty w Lublinie (Fi.130.-), bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Schmutz.

Fi.24 MK
100 PLN
48583

Fi.24Ndw
1 900 PLN
48584

Fi.24No
Mi.24K
150 PLN
48585

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja.

Fi.24No
Mi.24K
700 PLN
48586

Fi.24No
Mi.26K
200 PLN
48587

Mi.25I
50 PLN
48588

Fi.25No
Mi.25IK
900 PLN
48589

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
48590

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
48591

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z lekko obróconym i przesuniętym nadrukiem, jeden ślad po podlepce, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
80 PLN
48592

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN
48593

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN
48594

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina do Wiednia, list prawidłowo opłacony w wysokości 90 hal. zgodną z podwyższoną taryfą pocztową obowiązującą w grudniu 1918, na froncie stempel cenzury wojskowej i odbiorczy na odwrocie.

Fi.25a
Mi.25I
4 000 PLN
48595

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
48596

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
48597

Fi.25aB10
Mi.25I
140 PLN
48598

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal., prawy z błędem na poz.30 "brak liter TA" (Fi.780.-), gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25a B10
Mi.25I
480 PLN
48599

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
6 800 PLN
48600

Fi.25aNo
Mi.25IK
300 PLN
48601

Fi.25b
Mi.25I
40 PLN
48602

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym (Fi.450.-), piękny stan, gwarancja i oznaczenie Kwaśniewski, Falkowski

Fi.25b
Mi.25I
320 PLN
48603

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
48604

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z brzegowym, bardzo silnie uszkodzonym nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędem na poz.10 "brak ZTA i prawej kreski" (Fi.600.-) w bardzo zaawansowanej fazie - w rzeczywistości "brak OCZTA", kilka pęknięć na gumie, gwarancja.

Fi.25b B9
Mi.25I
480 PLN
48605

Fi.25b B9+B10
Mi.25I
1 200 PLN
48606

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym z błędem "brak liter TA" i "zniekształcony orzeł" (Fi.1980.-), gwarancja Perzyński, z opisem Schmutz.

Fi.25b B10
Mi.25I
1 200 PLN
48607

Fi.25bB10
Mi.25I
150 PLN
48608

Fi.25bB10
Mi.25I
650 PLN
48609

Fi.26
Mi.25II
320 PLN
48610

Fi.26No
Mi.25IIK
300 PLN
48611

Fi.26No
Mi.25IIK
700 PLN
48612

Fi.26No (B2)
Mi.25II K
800 PLN