Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
48533 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 102 PLN SPRZEDANY | |
48534 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kartka z rzadkiego oryginalnego obiegu pocztowego z Opoczna wysłana 20.1.19 do Łodzi, znaczki stemplowane unarodowionym kasownikiem austriackim, stempelek dopłaty z ręcznie wpisaną kwotą 10 fen., opłata za kartkę pocztową wynosiła 15 halerzy i do opłaty nie zaliczono austriackiego znaku opłaty na całostce. Na życzenie atest eksperta PZF. | Fi.21 Mi.21 |
| 4 600 PLN | |
48535 |
1918 drugie wydanie lubelski, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann. | Fi.21 Mi.21 |
| 50 PLN | |
48536 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
48537 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Krawczyk. | Fi.21 |
| 50 PLN | |
48538 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku - brzeg formy odbił się na znaczku, lekkie zmatowienie po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.21 |
| 80 PLN | |
48539 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.100.-), sygnowany, gwarancja Ryblewski. | Fi.21 No |
| 80 PLN | |
48540 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym po stronie gumowanej, gwarancja Schmutz, fotoatest | Fi.21Ndwo Mi.21DD |
| 2 900 PLN | |
48541 |
| 240 PLN | |
48542 |
| 200 PLN | |
48543 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.21No Mi.21K |
| 600 PLN | |
48544 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
48545 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
48546 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list z Ostrowca nadany 16.1.19 do Wiednia, mieszana frankatura znaczka lubelskiego z austriackim znaczkiem dopłaty dla Bośni i Hercegowiny, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 2 150 PLN SPRZEDANY | |
48547 |
| 20 PLN | |
48548 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeŁ", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22aB4 Mi.22b |
| 40 PLN | |
48549 |
| 60 PLN | |
48550 |
| 300 PLN | |
48551 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, prawy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22aNo B4 Mi.22aK |
| 600 PLN | |
48552 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja Mikulski. | Fi.22aNo B4 Mi.22aK |
| 180 PLN | |
48553 |
| 240 PLN | |
48554 |
| 1 000 PLN | |
48555 |
| 450 PLN | |
48556 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.22b Mi.22b |
| 500 PLN | |
48557 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowofioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 350 PLN | |
48558 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki prawie niewidoczny ślad podlepki, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.22b |
| 250 PLN | |
48559 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, zachował pełną oryginalną gumę, gwarancja firmowa Fabiński Warszawa, gwarancja Schmutz. | Fi.22b |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
48560 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem brązowofioletowym, lewy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22bB4 Mi.22b |
| 1 600 PLN | |
48561 |
| 2 000 PLN | |
48562 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym z rzadkim błędem na poz.50 "TA w POCZTA obniżone i odgięte" (Fi.2400.-), bardzo ładny stan, gwarancja Jungjohann BPP. | Fi.22b B13 |
| 1 600 PLN | |
48563 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka z nadrukiem brązowofioletowym, prawy znaczek z błędem "litery TA obniżone", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22bB13 Mi.22b |
| 1 600 PLN | |
48564 |
| 1 000 PLN | |
48565 |
| 500 PLN | |
48566 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w barwie brązowofioletowej, gwarancja. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 900 PLN | |
48567 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz znaczka z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja (oznaczone dwa błędy; B4 i B13). | Fi.22b ark. Mi.22b |
| 20 000 PLN | |
48568 |
| 340 PLN | |
48569 |
| 550 PLN | |
48570 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z nadrukami odwróconymi stemplowane w Lublinie na całostce adresowanej do Lubartowa bez obiegu pocztowego, znaczek za 50 hal. z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter TA", fotoatest Berbeka. | Fi.23No, 28No B10, 29No, Cp5 Mi.23K, 27K, 28K |
| 2 000 PLN | |
48571 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 35 PLN | |
48572 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z przesuniętym skośnie nadrukiem, ma pełne ząbkowanie, po prawej przy ząbku widoczny fragment sąsiedniego nadruku, sygnowany F.ENGL, gwarancja Schmutz. | Fi.23a |
| 200 PLN | |