1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z podwójnym nadrukiem pierwszą formą poz.70, pełna oryginalna guma bez śladu podlepki co zaznaczono w ateście, bardzo ładny stan zachowania (bez wad - einwandfrei), sygnowany PHILATELIA KRAKÓW, podwójna gwarancja i fotoatest Jungjohann A.I.E.P.