Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
48653 |
| 200 PLN | |
48654 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 65, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.32I Mi.31 |
| 200 PLN | |
48655 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 79, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.32I Mi.31 |
| 200 PLN | |
48656 |
| 300 PLN | |
48657 |
| 750 PLN SPRZEDANY | |
48658 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 36, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 350 PLN | |
48659 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem formą IIE poz.6 z drobnymi błędami "uszkodzone obie litery P", lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, gwarancja z opisem Mikstein. | Fi.32II Mi.31 |
| 400 PLN | |
48660 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem formą IIE poz.14 (Fi.260.-) z drobnym błędem "uszkodzony romb", papier nieco przesycony klejem, w rzeczywistości wygląda lepiej niż na skanie, sygnowany, gwarancja Mikstein, z oznaczeniem. | Fi.32II Mi.31 |
| 160 PLN | |
48661 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszej formąyz błędem na poz. 100 "A jak Ą w POLSKA", to uszkodzenie narożnika formy I - niekatalogowany, ale pokazywany w eksponatach wystawowych ważny błąd tego wydania, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Miszczak. | Fi.33 B Mi.32 |
| 4 000 PLN | |
48662 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 9, gwarancja i oznaczenie Falkowski. | Fi.34 Mi.33 |
| 240 PLN | |
48663 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.52, unieważniony nieunarodowionym datownikiem w Krakowie, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.34 Mi.33 |
| 200 PLN | |
48664 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, gwarancja i oznaczenie Jendroszek. | Fi.34 Mi.33 |
| 150 PLN | |
48665 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, lekki ślad po podlepce, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.34 Mi.33 |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
48666 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz. 68, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 110 PLN | |
48667 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, gwarancja i oznaczenie Jendroszek. | Fi.35 Mi.34 |
| 220 PLN | |
48668 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 56, gwarancja i oznaczenie. | Fi.35 Mi.34 |
| 100 PLN | |
48669 |
| 100 PLN | |
48670 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.35 Mi.34 |
| 250 PLN | |
48671 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz. 68, gwarancja Mikstein, z opisem. | Fi.35 Mi.34 |
| 100 PLN | |
48672 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszej formy z błędem na poz. 5 "cienkie Z", lekki ślad po podlepce, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Gryżewski. | Fi.35 B1 Mi.34 |
| 300 PLN | |
48673 |
1919 wydanie krakowskie - KROSNO, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, unieważniony rzadszym kasownikiem w Krośnie, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 600 PLN | |
48674 |
| 800 PLN | |
48675 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 83, gwarancja i mini fotoatest. | Fi.36 Mi.35 |
| 1 100 PLN | |
48676 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB z błędem na poz. 72 "uszkodzone litery A A" (Fi. 8.000,-), czytelnie skasowany datownikiem KRAKÓW 10 na wycinku, gwarancja Koopman, z opisem pozycji Schmutz. | Fi.37II B14 Mi.36 |
| 9 000 PLN | |
48677 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. kasowany na wycinku, gwarancja Mistein. | Fi.38 Mi.48 |
| 50 PLN | |
48678 |
| 25 PLN | |
48679 |
| 25 PLN | |
48680 |
1919 wydanie krakowskie, duże podlepki, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
48681 |
1919 wydanie krakowskie - TARNÓW, znaczek za 25/80 hal. czytelnie skasowany w Tarnowie, gwarancja. | Fi.38 Mi.48 |
| 80 PLN | |
48682 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
48683 |
1919 wydanie krakowskie, czysty znaczek za 25/80 hal.na jednej mocnej podlepce, ładny stan zachowania, gwarancja i opis. | Fi.38 Mi.48 |
| 30 PLN | |
48684 |
1919 wydanie krakowskie, brzegowy znaczek za 25/80 hal. z powtarzalnym błędem "uszkodzona litera P w POLSKA", po lewej ślady krawędzi formy przedrukowej, gwarancja. | Fi.38 B Mi.48 |
| 200 PLN | |
48685 |
1919 wydanie krakowskie - CIESZYN, znaczek za 25/80 hal. z nadrukiem odwróconym na wycinku koperty z Cieszyna, gwarancja Mikstein, Mikulski. | Fi.38 No Mi.48 |
| 900 PLN | |
48686 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z nadrukiem odwróconym na kopercie listu wysłanego 25.1 z Cieszyna do Trzyńca; znaczki tego wydania, nawet najtańsze, użyte na prawidłowo opłaconych przesyłkach, a zwłaszcza listach, są niezwykle rzadko spotykane (zwyły znaczek za 25/80 hal. użyty w Cieszynie Fi. 3.500,-); dobry stan zachowania (koperta pionowo zgięta); gwarancja Falkowski. | Fi.38 No Mi.48 |
| 5 000 PLN | |
48687 |
| 400 PLN | |
48688 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30h. w ciemnym odcieniu z nadrukiem formy IIB z zaawansowaną usterką na poz.24 "pęknięte poprzeczka litery T i litera K", gwarancja Koopman, z opisem pozycji Schmutz. | Fi.39 Mi.37 |
| 2 100 PLN | |
48689 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.40 Mi.38 |
| 200 PLN | |
48690 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 98, gwarancja i oznaczenie Mikulski. | Fi.40 Mi.38 |
| 200 PLN | |
48691 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 18, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.40 Mi.38 |
| 100 PLN | |
48692 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 40 hal. o nieco skośnie położonym nadrukiem pierwszą formą poz.32, ładny stan zachowania, gwarancja Mikstein, z oznaczeniem pozycji. | Fi.40 Mi.38 |
| 150 PLN | |