Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
52918 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z błędem nadruku na poz. 95 "lewa kreska ścięta z lewej strony", podlepka, gwarancja i oznaczenie. | Fi.350 B5 Mi.390VI |
| 25 PLN | |
52919 |
1945 wyzwolenie miast, prawy znaczek z poz. 47 z błędem "ścięta litera Z", gwarancja i opis Walocha. | Fi.350 B6 Mi.390VI |
| 80 PLN | |
52920 |
1945 "Kraków" - wyzwolenie dziesięciu miast, narożny czworoblok znaczków za 3 zł./25 gr., prawy górny znaczek z błędem na poz.40/90 "przerwana u góry litera a", a prawy dolny z błędem znaczka podstawowego z walca III na poz.100 "wypustka na literze A" (342 B1) (Fi.240.-), gwarancja opis Walocha. | Fi.350 B10 Mi.390VI |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
52921 |
1945 "Kraków" - wyzwolenie dziesięciu miast, czworoblok znaczków za 3 zł./25 gr. z przesuniętymi w pionie nadrukami z poz.58/69,; ponieważ przesunięcie dolnej 50 nadruków było o 1,5 mm większe, nasunęły się one na znaczek z górnej połówki arkusza i powstał znaczek z częściowym nominałem 3 zł. na górze i całym na dole, gwarancja z opisem i fotoatest Krawczyk. | Fi.350 MK3 Mi.390VI |
| 800 PLN | |
52922 |
1945 "Kraków", "Łódź", "Radom", "Gniezno", "Zakopane" - wyzwolenie dziesięciu miast, strona zbioru wystawowego z pięcioma znaczkami za 3 zł./25 gr. z błędami na poz.45: nadruku "lewa kreska ścięta" i dodatkowo na trzech znaczkach podstawowych "kropka nad r w Gr", "Łódź' i "Radom" przedrukowywano na znaczkach z I walca, które tego błędu nie miały, piękne stany, na życzenie gwarancja. | Fi.350, 351, 352, 354, 357 B5 Mi.390VI, VII,VIII, III, X |
| 350 PLN | |
52923 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem z poz. 15 z błędem "cyfra 1 z częściowym brakiem noska", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.350B2 Mi.390VI |
| 80 PLN | |
52924 |
1945 wyzwolenia miast, znaczek z poz. 28 z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja i opis Walocha. | Fi.350B4 Mi.390VI |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
52925 |
1945 wyzwolenie miast, pasek znaczków z poz. 96-99, znaczek na poz. 97 z błędem "litera z ścięta od góry". | Fi.350B6 Mi.390VI |
| 100 PLN | |
52926 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z błędem "pierwsza litera K uszkodzona", gwarancja i opis Walocha. | Fi.350B7 Mi.390VI |
| 80 PLN | |
52927 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z z lekko przesuniętym nadrukiem z poz. 55 z błędem "uszkodzone K", ślady po przywarciu, gwarancja Walocha. | Fi.350B7 Mi.390VI |
| 70 PLN | |
52928 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z lekko przesuniętym nadrukiem z poz. 55 z błędem "uszkodzone K", gwarancja Ryblewski. | Fi.350B7 Mi.390VI |
| 120 PLN | |
52929 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z przesuniętym nadrukiem z poz. 5 z błędem "uszkodzone K", gwarancja i opis Walocha. | Fi.350B7 Mi.390VI |
| 120 PLN | |
52930 |
1945 wyzwolenie miast, parka z poz. 49/60, znaczek z poz. 55-6, lewy znaczek z błędem "uszkodzone K", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.350B7 Mi.390VI |
| 100 PLN | |
52931 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 5 z błędem "uszkodzone K", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.350B7 Mi.390VI |
| 80 PLN | |
52932 |
| 80 PLN | |
52933 |
1945 wyzwolenia miast, znaczek z poz. 55 z błędem "uszkodzona litera K", gwarancja i opis Walocha. | Fi.350B7 Mi.390VI |
| 80 PLN | |
52934 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek poz. 5 z błędem "uszkodzona litera K", gwarancja i opis Walocha. | Fi.350B7 Mi.390VI |
| 80 PLN | |
52935 |
1945 wyzwolenia miast, znaczek z poz. 57 z lekko przesuniętym nadrukiem z błędem "uszkodzona litera a", podlepka, gwarancja i opis Walocha. | Fi.350B8 Mi.390VI |
| 40 PLN | |
52936 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 62 z błędem "litera a ścięta u dołu", gwarancja i opis Walocha. | Fi.350B9 Mi.390VI |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
52937 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 40 z błędem "przerwana litera a", gwarancja i opis Walocha. | Fi.350B10 Mi.390VI |
| 80 PLN | |
52938 |
1945 wyzwolenie miast, parka znaczków z przesuniętym nadrukiem, gwarancja Walocha. | Fi.350MK Mi.390VI |
| 160 PLN | |
52939 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 64 z przesuniętym w poziomie nadrukiem, gwarancja i opis Walocha. | Fi.350MK Mi.390VI |
| 40 PLN | |
52940 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 80 z przesuniętym nadrukiem - nominał na dole znaczka, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.350MK3 Mi.390VI |
| 180 PLN | |
52941 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek poz. 180 z nadrukiem przesuniętym w pionie - nominał na dole znaczka, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.350MK3 Mi.390VI |
| 250 PLN | |
52942 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 34 z nadrukiem z poz. 17, bardzo rzadki znaczek znany z jednej połówki arkusza przedrukowanego 50-cio znaczkowa formą przedrukową, rzadkość tego bardzo popularnego wydania, dobry stan zachowania, niewielki ślad po podlepce, fotoatest Schmutz. | Fi.350No Mi.390VIK |
| 5 500 PLN | |
52943 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem odwróconym pochodzący z jednej połówki 50-cio znaczkowej arkusza z nadrukiem odwróconym, jedna z najrzadszych odwrotek Polski powojennej, znaczek w doskonałym stanie, gwarancja i oznaczenie Perzyński. | Fi.350No Mi.390VIK |
| 13 000 PLN | |
52944 |
1945 wyzwolenie miast, odbitka kontrolna nadruku z poz. 1, plama na odwrocie, gwarancja Jendroszek. | Fi.350P |
| 180 PLN | |
52945 |
1945 wyzwolenie miast, odbitka kontrolna nadruku, gwarancja Jendroszek. | Fi.350P |
| 240 PLN | |
52946 |
1945 "Łódź", "Warszawa", "Kalisz", "Gniezno", - wyzwolenie dziesięciu miast, strona zbioru wystawowego z czterema znaczkami za 3 zł./25 gr. z dwoma katalogowanymi i dwoma niekatalogowanymi błędami nadruku: "Łódź" na poz.7 "z w zł węższe" (B1), "Warszawa" na poz.5 "cyfra 5 częściowo nie odbita" (B7), "Kalisz" na poz.6 "cyfra 2 zalana" i "Gniezno na poz.12 "cyfra 2 zalana", piękne stany, na życzenie gwarancja. | Fi.351 B1, 349 B7, 356, 354 Mi.390VII, I, IV, III |
| 450 PLN | |
52947 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 24 z błędem "brak haczyka w 1", podlepka, gwarancja i opis Walocha. | Fi.351 B3 Mi.390VII |
| 25 PLN | |
52948 |
1945 "Łódź" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z mocno przesuniętym w prawo nadrukiem rzadszego typu II poz.49, gwarancja i oznaczenie. | Fi.351 II Mi.390VII |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
52949 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z abklaczem nadruku na stronie gumowanej. | Fi.351I Mi.390VII |
| 50 PLN | |
52950 |
1945 wyzwolenie miast, parka z poz. 7-17, górny znaczek z błędem "węższa litera z", gwarancja i opis Walocha. | Fi.351IB1 Mi.390V |
| 70 PLN | |
52951 |
1945 "Łódź" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z nadrukiem typu I i błędem na poz.15/65 "cyfra 1 bez haczyka", gwarancja i opis Walocha. | Fi.351I B2 Mi.390VII |
| 80 PLN | |
52952 |
1945 wyzwolenie miast, parka znaczków z poz. 14-15, prawy znaczek z błędem "brak części noska cyfry 1", gwarancja i opis Walocha. | Fi.351IB2 Mi.390VII |
| 81 PLN SPRZEDANY | |
52953 |
1945 wyzwolenie miast, czworoblok z poz. 64/75, znaczki z poz. 65 i 74 błędem "brak noska w cyfrze 1", gwarancja i opis Walocha. | Fi.351IB2, B3 Mi.390VII |
| 180 PLN | |
52954 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja i opis Walocha. | Fi.351I B4 Mi.390VII |
| 80 PLN | |
52955 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 78 z przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał na dole znaczka, znaczek z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.351IB4 MK3 Mi.390VII |
| 200 PLN | |
52956 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 95 z błędem "ścięta lewa belka", podlepka, gwarancja i opis Walocha. | Fi.351IB5 Mi.390VII |
| 40 PLN | |
52957 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 17 z błędem "zalana cyfra 5", gwarancja i opis Walocha. | Fi.351IB7 Mi.390VII |
| 100 PLN | |