Aukcja zakończy się 08.07.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 116. Polska Ludowa 1944-1952

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
53078

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 43 z przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał na dole znaczka, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.356MK3
Mi.390IV
160 PLN
53079

1945 wyzwolenie miast, parka z nadrukiem przesuniętym w górę - dolny znaczek bez nominału, górny z nominałem na dole znaczka, gwarancja i opis Walocha.

Fi.356MK3
Mi.390IV
360 PLN
SPRZEDANY
53080

1945 wyzwolenie miast, znaczek z silnie przesuniętym tym nadrukiem z poz. 15 i 25 - nominał na dole znaczka, nadruk z błędem "cyfra 1 bez noska", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.356MK3 B2
Mi.390IV
220 PLN
53081

1945 wyzwolenie miast, narożnikowy znaczek drukowany na pomarszczony papierze z nadrukiem przesuniętym do góry - nominał na dole znaczka, i dodatkowo nominał odbity na górnym marginesie, gwarancja Walocha.

Fi.356MK4
Mi.390IV
400 PLN
53082

1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 63, zagięcie dolnego prawego rogu, fotoatest Walocha.

Fi.356No
Mi.390IVK
1 200 PLN
53083

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 60 z bardzo rzadkim nadrukiem podwójnym znany z jednego dolnego półarkusza obejmującego 50 znaczków, gwarancja i opis Walocha.

Fi.356Np
Mi.390IVDD
12 000 PLN
53084

1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem podwójnym z poz. 100, bardzo rzadkie znane z jednej połowy arkusza obejmującej 50 znaczków, fotoatest Schmutz.

Fi.356Np
Mi.390IVDD
14 000 PLN
53085

1945 wyzwolenie miast, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem z poz. 49 z nominałem na dole znaczka pochodzącym z przesuniętego nadruku z poz. 59 i częściowym odbiciem własnego nominału na górze, rzadka kombinacja, poziome przygięcie na dole znaczka, gwarancja.

Fi.356t
Mi.390IV
200 PLN
53086

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 52 z przesuniętym nadrukiem i nominałem na dole znaczka, gwarancja Petriuk.

Fi.356t
Mi.390IV
120 PLN
53087

1945 wyzwolenie miast, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem błędem z poz. 53 z nominałem na dole znaczka, gwarancja.

Fi.356t
Mi.390IV
120 PLN
53088

1945 wyzwolenie miast, znaczek z przesuniętym nadrukiem - nominał na dole znaczka.

Fi.357
Mi.390X
130 PLN
53089

1945 wyzwolenie miast, znaczek narożnikowy z przesuniętym w poziomie nadrukiem przechodzącym na margines.

Fi.357
Mi.390X
70 PLN
53090

1945 wyzwolenie miast, czworoblok z silnie przesuniętym nadrukiem i abklaczem nadruku na odwrocie, fotoatest Walocha.

Fi.357
Mi.390X
650 PLN
53091

1945 wyzwolenie miast, list polecony z Brodnicy do Warszawy, prowizoryczny kasownik i erka Brodnicy, na odwrocie stempel cenzury wojskowej nr 359 i stempel odbiorczy, gwarancja Schmutz.

Fi.357
Mi.390X
1 000 PLN
53092

1945 wyzwolenie miast - Zakopane, list polecony z Lublina 12.2.45 do cukrowni w Grabowie, poniemiecka erka, na odwrocie stempel cenzury nr 307, gwarancja Schmutz.

Fi.357
Mi.390X 
800 PLN
53093

1945 wyzwolenie miast, znaczek z III walca z nadrukiem z po. 33 z powtarzalną usterka w części nakładu w postaci "uszkodzonego I", dodatkowo usterka "uszkodzona litera a", gwarancja i oznaczenie.

Fi.357 B
Mi.390X
60 PLN
53094

1945 "Zakopane" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.36/86 "przerwa w drugim a i e zamknięte", gwarancja i opis.

Fi.357 B
Mi.390X 
60 PLN
53095

1945 "Zakopane" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.67 "zalana cytra 9", gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.357 B
Mi.390X 
60 PLN
53096

1945 "Zakopane" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z błędem na poz.15/65 "cyfra 1 częściowo bez haczyka", gwarancja i opis Walocha.

Fi.357 B2
Mi.390
75 PLN
SPRZEDANY
53097

1945 wyzwolenie miast, znaczek z błędem "o ścięte z lewej strony", silny abklacz nadruku, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.357 B7
Mi.390X
90 PLN
SPRZEDANY
53098

1945 wyzwolenie miast, parka znaczków z poz. 59 - 60, lewy znaczek z błędem "uszkodzone prawe a", gwarancja i oznaczenie.

Fi.357 B11
Mi.390X
80 PLN
SPRZEDANY
53099

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 9 z błędem "uszkodzone a", podlepka, gwarancja i opis Walocha.

Fi.357 B11
Mi.390X 
25 PLN
53100

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 59 z błędem "uszkodzone drugie a", gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.357 B11
Mi.390X 
40 PLN
53101

1945 "Zakopane" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. poz.35/85 z przesuniętym nadrukiem - nominał na dole nasunięty z poz.45/95 wraz z błędem "lewa kreska ścięta z lewej", dodatkowo na odwrocie abklatch z widocznym błędem, trzy błędy na jednym znaczku.

Fi.357 MK3 B5
Mi.390X
400 PLN
53102

1945 "Zakopane" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z przesuniętym nadrukiem i błędem na poz.47 "litera z ścięta od góry" - nominał na dole nasunięty z poz.7/57 też z błędem "z w zł węższe", trzy błędy na jednym znaczku, gwarancja...

Fi.357 MK3 B6+B1
Mi.390X
400 PLN
SPRZEDANY
53103

1945 "Zakopane" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z mocno przesuniętym nadrukiem - "nominały na marginesie i na dole znaczka", dodatkowo trzy błędy: na marginesie katalogowany nasunięty z poz.7 "z w zł węższe" i na znaczku katalogowany "pierwsze a ścięte z prawej" oraz niekatalogowany "drugie a uszkodzone"; w sumie cztery błędy na jednym znaczku, gwarancja i opis pozycji Krawczyk.

Fi.357 MK3, B1+B9+B
Mi.390X
500 PLN
53104

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 65 z błędem "brak części noska cyfry 1", gwarancja i opis Walocha.

Fi.357B2
Mi.390X
90 PLN
53105

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 24 z błędem "brak noska cyfry 1", abklacz nadruku, gwarancja i opis Walocha.

Fi.357B3
Mi.390X
100 PLN
53106

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 28 z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.357B4
Mi.390X
80 PLN
53107

1945 wyzwolenie miast, pasek znaczków z lekko ukośnym nadrukiem, środkowy znaczek z nadrukiem z poz. 78 z błędem "uszkodzona cyfra 4", silny abklacz na odwrocie, fotoatest Walocha.

Fi.357B4
Mi.390X
450 PLN
53108

1945 wyzwolenie miast, znaczek poz. 45 z błędem "ścięta lewa belka", gwarancja i opis Walocha.

Fi.357B5
Mi.390X
63 PLN
SPRZEDANY
53109

1945 wyzwolenia miast, znaczek z poz. 6 z błędem "pogrubiona litera o i wcięcie w literze p", gwarancja i opis Walocha.

Fi.357B8
Mi.390X
90 PLN
53110

1945 wyzwolenie miast, znaczek z przesuniętym w górę nadrukiem - nominał na dole znaczka, błąd z poz. 57 "a ścięte u dołu z prawej", uszkodzona cyfra 3 nominału, gwarancja i opis Walocha.

Fi.357B9 MK3
Mi.390X
360 PLN
53111

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 59 z błędem "uszkodzone drugie a", gwarancja i opis Walocha.

Fi.357B11
Mi.390X
90 PLN
53112

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 59 z błędem "drugie a uszkodzone", gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.357B11
Mi.390X
90 PLN
53113

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 13 z błędem "p ścięte z lewej strony", ciekawy blady nadruk, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.357B12
Mi.390X
60 PLN
53114

1945 wyzwolenia miast, znaczek z poz. 63 z błędem "ścięta litera p", gwarancja i opis Walocha.

Fi.357B12
Mi.390X
90 PLN
SPRZEDANY
53115

1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem przesuniętym; w pionie - nominał na dole znaczka i poziomie - brak części nadruku.

Fi.357MK
Mi.390X
180 PLN
53116

1945 wyzwolenie miast, znaczek z silnym abklaczem, gwarancja i opis Walocha.

Fi.357MK
Mi.390X
60 PLN
53117

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 51 z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał na dole znaczka, znaczek stemplowany grzecznościowo, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.357MK3
Mi.390X
120 PLN