Aukcja zakończy się 08.07.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 115. PRL 1952-1989

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
43561

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, seria z odmianami papieru x i v.

Fi.1337-41
Mi.1485-9
25 PLN
43562

1964 karnet - "600-LECIE UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO", na znaczku z królem Kazimierzem Wielkim podwójne moletowanie liter "AZ" w "KAZIMIERZ".

Fi.1337-41, 1337 B1
Mi.1485-89
40 PLN
43563

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, znaczek z błędem w postaci podwójnego moletowania liter AZ w KAZIMIERZ, gwarancja i oznaczenie.

Fi.1337B1
Mi.1485
35 PLN
43564

1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v.

Fi.1342-50
Mi.1490-8
50 PLN
SPRZEDANY
43565

1964 ptaki wodne, makulaturowa parka z rozmazanym drukiem lewej strony znaczków (z klejem), gwarancja Wiatrowski.

Fi.1342MK
Mi.1490
200 PLN
43566

1964 ptaki wodne, znaczek makulaturowy z pionową dużą usterką druku wyglądającą na złamanie znaczka ale znaczek jest OK, a jest to zniekształcenie powstałe w czasie druku.

Fi.1344MK
Mi.1492
120 PLN
43567

1964 IV Zjazd PZPR, znaczki za 60 gr w czworobloku, lewy górny z błędem "ciało obce w cyfrze6 nominału"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1351 B
Mi.1499
80 PLN
43568

1964 20-lecie PRL, znaczek z lekko ukośnym drukiem barwy czarnej widocznym na opadającym napisie "CEMENTOWNIA W CHEŁMIE", gwarancja. Ciekawy błąd druku.

Fi.1364MK
Mi.1509
20 PLN
43569

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
120 PLN
43570

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 ark. (1365 B1, B2, B5)
Mi.1513
60 PLN
43571

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, dolny lewy znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE", gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1365B5
20 PLN
43572

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365s
Mi.1513 
20 PLN
43573

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365t
Mi.1513 
20 PLN
43574

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, znaczek bez druku barwy czerwonej, gwarancja i opis Walisch.

Fi.1368MK1
Mi.1516
770 PLN
SPRZEDANY
43575

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1375 B1
Mi.1513 
10 PLN
43576

1964 walka i męczeństwo narodu polskiego, seria zamknięta w paskach z przywieszkami na lewym i prawym marginesie, paski znaczków 1387 i 1388 zagięte w połowie wyłącznie wzdłuż perforacji. Niespotykane w tej formie.

Fi.1384-8
Mi.1533-7
250 PLN
43577

1964 FDC "Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I)", seria znaczków z przywieszkami.

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
30 PLN
43578

1964 walka i męczeństwo Narodu Polskiego, znaczek z podwójnym moletowaniem W na przywieszce, gwarancja i opis Walocha.

Fi.1387+Pw2B1
25 PLN
43579

1964 kwiaty ogrodowe, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie.

Fi.1392-403 ark.
Mi.1541-52
600 PLN
43580

1964 kwiaty ogrodowe, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.1392-403 ark.
Mi.1541-52
600 PLN
43581

1964 badanie kosmosu, znaczek z błędem "PBOMIENIOWANIE" na kopercie pierwszego dnia obiegu, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.1409B1
Mi.1558
40 PLN
43582

1964 karnet okolicznościowy z okazji 600. lat Skawiny.

Fi.`
Mi.1337-41
30 PLN
43583

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
43584

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
43585

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, stemplowany blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
40 PLN
43586

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
43587

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
43588

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok stemplowany.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
40 PLN
43589

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-).

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
90 PLN
43590

1964 Igrzyska Olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany (Fi.80.-)

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
60 PLN
43591

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne, gwarancja.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31
200 PLN
43592

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31 
180 PLN
43593

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", dodatkowo znaczki 1 i 4 z napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 3 intensywnie czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31
120 PLN
43594

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.41 FDC
Mi.Bl.32
110 PLN
43595

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
25 PLN
43596

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
43597

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
43598

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok stemplowany.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
30 PLN
43599

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze z grubą żółtawą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
43600

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok kasowany (Fi.60.-)

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
40 PLN