Aukcja zakończy się 08.07.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 115. PRL 1952-1989

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
43481

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5,60 zł z błędem "uszkodzone O w EUROPY" z poz.12 na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1275 B1
Mi.1423
50 PLN
43482

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr.

Fi.1278 ark.
Mi.1426
80 PLN
43483

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, unikalna parka pionowa nowo skatalogowanych znaczków za 40 gr. wydrukowanych na bezdrzewnym białym papierze o grubości 0,10 mm, górny margines górnego znaczka jest nieco poziomo zgięty poza rysunkiem, zachowane są w dobrym stanie z prawdziwą i nienaruszoną gumą, bez podlepek ani ich śladów, szczegółowy fotoatest Schmutz.

Fi.1278 nz
Mi.1426
12 000 PLN
43484

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, narożna parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem na poz.20 "rozdwojony czub orła", gwarancja.

Fi.1279 B1
Mi.1427
200 PLN
43485

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem "dwóch pilotów", gwarancja.

Fi.1279 B2
Mi.1427 
50 PLN
43486

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427
35 PLN
43487

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
40 PLN
43488

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięcie barwy szarej w górę sprawiające wrażenie druku podwójnego, gwarancja.

Fi.1279MK
Mi.1427
45 PLN
43489

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2.50 zł. z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO", gwarancja.

Fi.1283 B1
Mi.1431 
50 PLN
43490

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo.

Fi.1286
Mi.1434
30 PLN
43491

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1287 B2
Mi.1435
40 PLN
43492

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1287 B2
Mi.1435
50 PLN
43493

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, prawy dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1287B1
Mi.1435
25 PLN
43494

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
20 PLN
43495

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze żeberkowanym, gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1290x1
30 PLN
43496

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze prążkowanym x2, gwarancja i opis.

Fi.1290x2
Mi.1438
35 PLN
43497

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "dodatkowy luk na kopule" na kopercie pierwszego dnia obiegu, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.1294B1
Mi.1442
40 PLN
43498

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,55 zł z błędem z poz.16 "wgięta kopuła" na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1295 B1
Mi.1443
40 PLN
43499

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295B1
15 PLN
43500

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295s
Mi.1443 
25 PLN
43501

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1296 B2
Mi.1444
50 PLN
43502

1963 zdobywanie kosmosu, górny znaczek z błędem "wypustka przy 9".

Fi.1296 B2
Mi.1444
30 PLN
43503

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
Mi.1444
10 PLN
43504

1963 zdobywanie kosmosu, 4-ka, lewy górny znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie.

Fi.1296B2
Mi.1444
25 PLN
43505

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1296B2
25 PLN
43506

1963 zdobywanie kosmosu, górny lewy znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
30 PLN
43507

1963 zdobywanie kosmosu, znaczki z bloku, z marginesem z nazwą wydania.

Fi.1297+1298
75 PLN
43508

1963 Konie polskie, trzy wartości znaczków w parkach tête-bêche, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1299-1301
Mi.1447-49
18 PLN
SPRZEDANY
43509

1963 konie polskie, zdwojony druk barwy żółtej - od niedawna katalogowane. Barwa żółta jest dość jasną więc mimo że błąd jest dość intensywny nie wygląda tak efektownie jak np. na barwie czarnej.

Fi.1303MK
Mi.1451
80 PLN
43510

1963 zeszycik znaczkowy, same okładki bez znaczków w środku.

Fi.ZzL3
200 PLN
43511

1963 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzL5d
400 PLN
43512

1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, stemplowany blok.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
45 PLN
43513

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
70 PLN
43514

1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, blok stemplowany.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
35 PLN
43515

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
70 PLN
43516

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, trzy niekatalogowane odmiany bloków, pierwsza o numerze 49293 na białym papierze o grubości 0,105 mm z kremową błyszczącą gumą , druga o numerze 40990 na białym papierze o grubości 0,095 mm z białą matową gumą i trzecia - najbardziej odmienna, o numerze 15512 na kremowoszarym papierze o grubości 0,10 mm z kremową matową gumą, UWAGA - są też różnice w kolorach, ostrości rysunku i napisów, podobny zestaw sprzedał się na jednej z ostatnich aukcji.

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
800 PLN
43517

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.38 FDC
Mi.Bl.29
125 PLN
43518

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok z błędem "fałda na udzie zawodnika".

Fi.bl.38B1
Mi.Bl.29
300 PLN
43519

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce i Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, dwa bloki skasowane stemplami okolicznościowymi we Wrocławiu: 2.10 "EUROPEJSKA WYSTAWA ZNACZKÓW SPORTOWYCH KLUB TPPR" (startująca rakieta) i 11.10 "EUROPEJSKA WYSTAWA ZNACZKÓW SPORTOWYCH DOM ZWIĄZKÓW TWÓRCZYCH" (samolot); pełna oryginalna guma, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.bl.39 (28)
Mi.Bl.30
60 PLN
43520

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-).

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
170 PLN