Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
43481 |
| 50 PLN | |
43482 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr. | Fi.1278 ark. Mi.1426 |
| 80 PLN | |
43483 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, unikalna parka pionowa nowo skatalogowanych znaczków za 40 gr. wydrukowanych na bezdrzewnym białym papierze o grubości 0,10 mm, górny margines górnego znaczka jest nieco poziomo zgięty poza rysunkiem, zachowane są w dobrym stanie z prawdziwą i nienaruszoną gumą, bez podlepek ani ich śladów, szczegółowy fotoatest Schmutz. | Fi.1278 nz Mi.1426 |
| 12 000 PLN | |
43484 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, narożna parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem na poz.20 "rozdwojony czub orła", gwarancja. | Fi.1279 B1 Mi.1427 |
| 200 PLN | |
43485 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem "dwóch pilotów", gwarancja. | Fi.1279 B2 Mi.1427 |
| 50 PLN | |
43486 |
| 35 PLN | |
43487 |
| 40 PLN | |
43488 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięcie barwy szarej w górę sprawiające wrażenie druku podwójnego, gwarancja. | Fi.1279MK Mi.1427 |
| 45 PLN | |
43489 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2.50 zł. z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO", gwarancja. | Fi.1283 B1 Mi.1431 |
| 50 PLN | |
43490 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo. | Fi.1286 Mi.1434 |
| 30 PLN | |
43491 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1287 B2 Mi.1435 |
| 40 PLN | |
43492 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1287 B2 Mi.1435 |
| 50 PLN | |
43493 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, prawy dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1287B1 Mi.1435 |
| 25 PLN | |
43494 |
| 20 PLN | |
43495 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze żeberkowanym, gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.1290x1 |
| 30 PLN | |
43496 |
| 35 PLN | |
43497 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "dodatkowy luk na kopule" na kopercie pierwszego dnia obiegu, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.1294B1 Mi.1442 |
| 40 PLN | |
43498 |
| 40 PLN | |
43499 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "wklęsła kopuła". | Fi.1295B1 |
| 15 PLN | |
43500 |
| 25 PLN | |
43501 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 50 PLN | |
43502 |
1963 zdobywanie kosmosu, górny znaczek z błędem "wypustka przy 9". | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 30 PLN | |
43503 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9". | Fi.1296B2 Mi.1444 |
| 10 PLN | |
43504 |
1963 zdobywanie kosmosu, 4-ka, lewy górny znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie. | Fi.1296B2 Mi.1444 |
| 25 PLN | |
43505 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.1296B2 |
| 25 PLN | |
43506 |
1963 zdobywanie kosmosu, górny lewy znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9". | Fi.1296B2 |
| 30 PLN | |
43507 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczki z bloku, z marginesem z nazwą wydania. | Fi.1297+1298 |
| 75 PLN | |
43508 |
1963 Konie polskie, trzy wartości znaczków w parkach tête-bêche, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1299-1301 Mi.1447-49 |
| 18 PLN SPRZEDANY | |
43509 |
1963 konie polskie, zdwojony druk barwy żółtej - od niedawna katalogowane. Barwa żółta jest dość jasną więc mimo że błąd jest dość intensywny nie wygląda tak efektownie jak np. na barwie czarnej. | Fi.1303MK Mi.1451 |
| 80 PLN | |
43510 |
1963 zeszycik znaczkowy, same okładki bez znaczków w środku. | Fi.ZzL3 |
| 200 PLN | |
43511 |
1963 zeszycik znaczkowy. | Fi.ZzL5d |
| 400 PLN | |
43512 |
1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, stemplowany blok. | Fi.bl.38 Mi.Bl.29 |
| 45 PLN | |
43513 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok. | Fi.bl.38 Mi.Bl.29 |
| 70 PLN | |
43514 |
1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, blok stemplowany. | Fi.bl.38 Mi.Bl.29 |
| 35 PLN | |
43515 |
| 70 PLN | |
43516 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, trzy niekatalogowane odmiany bloków, pierwsza o numerze 49293 na białym papierze o grubości 0,105 mm z kremową błyszczącą gumą , druga o numerze 40990 na białym papierze o grubości 0,095 mm z białą matową gumą i trzecia - najbardziej odmienna, o numerze 15512 na kremowoszarym papierze o grubości 0,10 mm z kremową matową gumą, UWAGA - są też różnice w kolorach, ostrości rysunku i napisów, podobny zestaw sprzedał się na jednej z ostatnich aukcji. | Fi.bl.38 (27) Mi.Bl.29 |
| 800 PLN | |
43517 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.38 FDC Mi.Bl.29 |
| 125 PLN | |
43518 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok z błędem "fałda na udzie zawodnika". | Fi.bl.38B1 Mi.Bl.29 |
| 300 PLN | |
43519 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce i Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, dwa bloki skasowane stemplami okolicznościowymi we Wrocławiu: 2.10 "EUROPEJSKA WYSTAWA ZNACZKÓW SPORTOWYCH KLUB TPPR" (startująca rakieta) i 11.10 "EUROPEJSKA WYSTAWA ZNACZKÓW SPORTOWYCH DOM ZWIĄZKÓW TWÓRCZYCH" (samolot); pełna oryginalna guma, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.bl.39 (28) Mi.Bl.30 |
| 60 PLN | |
43520 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-). | Fi.bl.40I Mi.Bl.31I |
| 170 PLN | |