Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 103. PRL 1952-1989

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
16172

1984 list nadany z jachtu S/Y Dunajec z wyprawy do Ameryki z okazji 450-lecia odkrycia Kanady wysłana we francuskim porcie Saint-Malo.

Fi.2591
50 PLN
16173

1984 rocznik znaczków czystych (Fi.53,20).

Fi.2751-2811
Mi.2899-2959
30 PLN
16174

1984 rocznik kopert FDC (bez bl.125; Fi.63,10).

Fi.2751-2811
Mi.2899-2959
60 PLN
16175

1984 polskie ludowe instrumenty muzyczne, środkowy lewy znaczek z błędem "plamka w pierwszym T w słowie INSTRUMENTY".

Fi.2756B1
Mi.2904
35 PLN
16176

Fi.2764
Mi.2912
30 PLN
16177

1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Hiszpania 84" w Madrycie, znaczek za 27 zł z powtarzalnym błędem "czerwona kropka na lewej dłoni"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.2764 B
Mi.2912
50 PLN
16178

1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna Hiszpania 84 w Madrycie, górny lewy znaczek z błędem "brak apostrofu i części cyfry 8".

Fi.2764B1
20 PLN
16179

Fi.2765MK2
Mi.2913
450 PLN
16180

1984 XIX Kongres Światowego Związku Pocztowego w Hamburgu, arkusz czysty znaczków z przywieszkami, na polu 11 (6 znaczek) "plama między dłonią a spódnicą"; zgięty pionowo, dobry stan zachowania.

Fi.2772 B1
Mi.2920
60 PLN
16181

1984 głowy wawelskie (II) znaczki za 5 zł do automatów drukowane w postaci rolki, dwie sztuki z numerami wydrukowanym na odwrocie w położeniu: normalnym i "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka; czyste; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2777
Mi.2925
70 PLN
16182

1984 40-lecie MO i SB, znaczek za 6 zł z błędem na poz.1 "5-ty punkt na zielonym polu"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.2790 B1
Mi.2938
40 PLN
16183

1984 40-lecie MO i SB, znaczek z błędem "piaty punkt na zielonym polu".

Fi.2790B1
Mi.2938
25 PLN
16184

1984 40-lecie MO i SB, lewy górny znaczek z błędem "5-ty punkt na zielonym polu".

Fi.2790B1
30 PLN
16185

Fi.2798
Mi.2946
100 PLN
16186

1984 architektura sakralna, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2806-11 ark.
Mi.2954-59
200 PLN
16187

Fi.2812-2985
Mi.2960-3133
240 PLN
16188

Fi.2812-bl.83I
Mi.2960-Bl.97I
70 PLN
16189

1985 rocznik znaczków czystych (Fi.68,80).

Fi.2812-bl.126II (83II)
Mi.2960-Bl.97II
40 PLN
16190

Fi.2813 B1, B2
Mi.2961
80 PLN
16191

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem "otwarte O w DO".

Fi.2815B1
Mi.2963
25 PLN
16192

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, dolny znaczek z błędem "uszkodzone G w MAGIRUS".

Fi.2817B4
Mi.2965
36 PLN
16193

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem uszkodzone zł".

Fi.2817B5
Mi.2965
25 PLN
16194

Fi.2819 B1, B2
Mi.2967
70 PLN
16195

1985 panorama racławicka, znaczek z błędem "uszkodzony lewy górny szeryf litery K w POLSKA".

Fi.2819B1
Mi.2967
25 PLN
16196

Fi.2819B1
Mi.2967
10 PLN
16197

1985 Panorama Racławicka, dolny znaczek z błędem "skrócony lewy górny szeryf litery K w POLSKA", górny znaczek z błędem "uszkodzona litera a w Racławicka".

Fi.2819B1, B2
Mi.2967
45 PLN
16198

1985 Wincenty Rzymowski, znaczek z błędem "ścięty nosek cyfry 1".

Fi.2820B1
Mi.2968
10 PLN
16199

Fi.2856
Mi.3004
50 PLN
16200

Fi.2859-63 ark.
Mi.3007-11
100 PLN
16201

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności.

30 PLN
16202

65 PLN
16203

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
30 PLN
16204

1986 rocznik znaczków czystych (Fi.78,40).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
45 PLN
16205

Fi.2866-67
Mi.3014-15
60 PLN
16206

Fi.2881-84
Mi.3029-32
30 PLN
16207

1986 legendy polskie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2904-9 ark.
Mi.3052-7
150 PLN
16208

1986 poczet królów polskich, marginesowy znaczek z przesuniętą w poziomie perforacją wchodzącą na rysunek znaczka.

Fi.2918MK
Mi.3066
65 PLN
16209

Fi.2921-6 ark.
Mi.3069-74
100 PLN
16210

1986 Polska żegluga bałtycka, blok z błędem "zdwojony wyraz ROGALIN".

Fi.bl.19B1
Mi.Bl.99
20 PLN
16211

Fi.bl.131 (87)
Mi.Bl.101
150 PLN