Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
16172 |
1984 list nadany z jachtu S/Y Dunajec z wyprawy do Ameryki z okazji 450-lecia odkrycia Kanady wysłana we francuskim porcie Saint-Malo. | Fi.2591 |
| 50 PLN | |
16173 |
1984 rocznik znaczków czystych (Fi.53,20). | Fi.2751-2811 Mi.2899-2959 |
| 30 PLN | |
16174 |
| 60 PLN | |
16175 |
1984 polskie ludowe instrumenty muzyczne, środkowy lewy znaczek z błędem "plamka w pierwszym T w słowie INSTRUMENTY". | Fi.2756B1 Mi.2904 |
| 35 PLN | |
16176 |
| 30 PLN | |
16177 |
1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Hiszpania 84" w Madrycie, znaczek za 27 zł z powtarzalnym błędem "czerwona kropka na lewej dłoni"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2764 B Mi.2912 |
| 50 PLN | |
16178 |
1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna Hiszpania 84 w Madrycie, górny lewy znaczek z błędem "brak apostrofu i części cyfry 8". | Fi.2764B1 |
| 20 PLN | |
16179 |
| 450 PLN | |
16180 |
1984 XIX Kongres Światowego Związku Pocztowego w Hamburgu, arkusz czysty znaczków z przywieszkami, na polu 11 (6 znaczek) "plama między dłonią a spódnicą"; zgięty pionowo, dobry stan zachowania. | Fi.2772 B1 Mi.2920 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
16181 |
1984 głowy wawelskie (II) znaczki za 5 zł do automatów drukowane w postaci rolki, dwie sztuki z numerami wydrukowanym na odwrocie w położeniu: normalnym i "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka; czyste; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2777 Mi.2925 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
16182 |
1984 40-lecie MO i SB, znaczek za 6 zł z błędem na poz.1 "5-ty punkt na zielonym polu"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2790 B1 Mi.2938 |
| 40 PLN | |
16183 |
1984 40-lecie MO i SB, znaczek z błędem "piaty punkt na zielonym polu". | Fi.2790B1 Mi.2938 |
| 25 PLN | |
16184 |
1984 40-lecie MO i SB, lewy górny znaczek z błędem "5-ty punkt na zielonym polu". | Fi.2790B1 |
| 30 PLN | |
16185 |
| 100 PLN | |
16186 |
1984 architektura sakralna, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2806-11 ark. Mi.2954-59 |
| 200 PLN | |
16187 |
| 240 PLN | |
16188 |
| 70 PLN | |
16189 |
| 40 PLN | |
16190 |
| 80 PLN | |
16191 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem "otwarte O w DO". | Fi.2815B1 Mi.2963 |
| 25 PLN | |
16192 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, dolny znaczek z błędem "uszkodzone G w MAGIRUS". | Fi.2817B4 Mi.2965 |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
16193 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem uszkodzone zł". | Fi.2817B5 Mi.2965 |
| 25 PLN | |
16194 |
1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.1 "litera O w POLSKA wyszczerbiona wewnątrz z lewej strony, "poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka i przerwana ramka pod 27", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2819 B1, B2 Mi.2967 |
| 70 PLN | |
16195 |
1985 panorama racławicka, znaczek z błędem "uszkodzony lewy górny szeryf litery K w POLSKA". | Fi.2819B1 Mi.2967 |
| 25 PLN | |
16196 |
1985 Panorama Racławicka, znaczek z błędem "skośny lewy górny szeryf litery K w POLSKA". | Fi.2819B1 Mi.2967 |
| 10 PLN | |
16197 |
1985 Panorama Racławicka, dolny znaczek z błędem "skrócony lewy górny szeryf litery K w POLSKA", górny znaczek z błędem "uszkodzona litera a w Racławicka". | Fi.2819B1, B2 Mi.2967 |
| 45 PLN | |
16198 |
1985 Wincenty Rzymowski, znaczek z błędem "ścięty nosek cyfry 1". | Fi.2820B1 Mi.2968 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
16199 |
| 50 PLN | |
16200 |
1985 100. rocznica urodzin Stanisława Ignacego Witkiewicza, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2859-63 ark. Mi.3007-11 |
| 100 PLN | |
16201 |
1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności. | |
| 30 PLN | |
16202 |
| 65 PLN | |
16203 |
1986 rocznik kopert FDC (bez bl.: 128-9(84-5), 130(86), 131(87); Fi.66.-). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 30 PLN | |
16204 |
1986 rocznik znaczków czystych (Fi.78,40). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 45 PLN | |
16205 |
1986 Kometa Halley,a, arkusz czysty znaczków z przywieszkami, boczne marginesy zgięte pionowo. | Fi.2866-67 Mi.3014-15 |
| 60 PLN | |
16206 |
1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu, czyste (Fi.48.-). | Fi.2881-84 Mi.3029-32 |
| 30 PLN | |
16207 |
1986 legendy polskie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2904-9 ark. Mi.3052-7 |
| 150 PLN | |
16208 |
1986 poczet królów polskich, marginesowy znaczek z przesuniętą w poziomie perforacją wchodzącą na rysunek znaczka. | Fi.2918MK Mi.3066 |
| 65 PLN | |
16209 |
1986 100-lecie Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2921-6 ark. Mi.3069-74 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
16210 |
| 20 PLN | |
16211 |
1986 Światowy Dzień Poczty, blok na kopercie FDC, dodatkowo okolicznościowa nalepka polecenia Muzeum Poczty i Telekomunikacji urzędu Wrocław 1 skasowana datownikiem okolicznościowym, trudna do zdobycia koperta FDC, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.bl.131 (87) Mi.Bl.101 |
| 150 PLN | |