Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
16252 |
1988 200. rocznica Sejmu Czteroletniego, pasek 3-znaczków z marginesem z nazwą emisji, czyste. | Fi.3020 Mi.3167 |
| 20 PLN | |
16253 |
1988 200. rocznica Sejmu Czteroletniego, znaczek za 20 zł. z błędem na poz.26 "czerwona plamka obok buławy", gwarancja Krawczyk. | Fi.3020 B1 Mi.3167 |
| 20 PLN | |
16254 |
1988 200. rocznica Sejmu czteroletniego, górny lewy znaczek z błędem "czerwona plama na lewo od buławy". | Fi.3020B1 Mi.3167 |
| 20 PLN | |
16255 |
1988 200. rocznica Sejmu Czteroletniego, znaczek z błędem "czerwona plama na lewo od buławy". | Fi.3020B1 Mi.3167 |
| 20 PLN | |
16256 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, seria i okolicznościowy blok plus seria na kopertach pierwszego dnia obiegu. | Fi.3021-8, bl.137, 3021-8FDC |
| 70 PLN | |
16257 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości Polski (IV), znaczki za 200 zł z Józefem Piłsudskim w marginesowym ośmiobloku z nazwą emisji, znaczek na poz.50 z błędem "przerwana litera s w Polska"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.3027 B1 Mi.3175 |
| 50 PLN | |
16258 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości Polski (V) - Zakłady Przemysłu Metalowego w Poznaniu, arkusz czysty, poziomo złożony. | Fi.3029 Mi.3177 |
| 40 PLN | |
16259 |
1988 Statki pożarnicze, seria znaczków w arkuszach, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.3036-41 Mi.3184-89 |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
16260 |
| 40 PLN | |
16261 |
| 50 PLN | |
16262 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości Polski, pasek z bloku z marginesami, czyste (Fi.70.-). | Fi.A3026-28 Mi.3174-6 |
| 55 PLN | |
16263 |
1988 70-lecie odzyskania niepodległości, karta pocztowa, ostemplowana okolicznościowo 11.11 w Sulejówku; temat - PIŁSUDSKI. | Fi.Cp984 |
| 15 PLN | |
16264 |
1988 70. rocznica Powstania Wielkopolskiego, karta pocztowa skasowana okolicznościowo 12.12 w pierwszym dniu obiegu; temat - PADEREWSKI. | Fi.Cp989 |
| 15 PLN | |
16265 |
| 35 PLN | |
16266 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok unieważniony stemplem okolicznościowym z pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.137 Mi.Bl.107 |
| 50 PLN | |
16267 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty. | Fi.bl.137 Mi.Bl.107 |
| 70 PLN | |
16268 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl.137 Mi.Bl.107 |
| 50 PLN | |
16269 |
| 70 PLN | |
16270 |
| 100 PLN | |
16271 |
| 100 PLN | |
16272 |
1988 seria znaczków podziemnej poczty Solidarności. | |
| 50 PLN | |
16273 |
| 70 PLN | |
16274 |
1989 rocznik znaczków czystych (Fi.109,20). | Fi.3042-3104 Mi.3190-3252 |
| 65 PLN | |
16275 |
1989 Konie, 30 zł - drugi najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny, czysty (Fi.70.-). | Fi.3046 Mi.3194 |
| 30 PLN | |
16276 |
1989 Konie, 70 zł - najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny, czysty (Fi.140.-). | Fi.3047 Mi.3195 |
| 60 PLN | |
16277 |
1989 45-lecie MO i SB, parka znaczków z błędem perforacji w postaci braku jednego ząbka w perforacji poziomej. | Fi.3063 Mi.3211 |
| 100 PLN | |
16278 |
| 25 PLN | |
16279 |
1989 45. rocznica bitwy pod Falaise, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - zdwojona postać, podwójny beret itp. | Fi.3065MK Mi.3213 |
| 30 PLN | |
16280 |
1989 Rośliny lecznicze (I), znaczki za 60 zł w parce, lewy z błędem "wgłębienie w igle" na poz.113; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.3067 B2 Mi.3215 |
| 50 PLN | |
16281 |
1989 Światowy Dzień Poczty, komplet znaczków w układzie: przywieszka pomiędzy znaczkami i znaczka pomiędzy przywieszkami, czyste. | Fi.3076 Mi.3224 |
| 20 PLN | |
16282 |
1989 poczet królów i książąt polskich, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3079-80 ark. Mi.3227-8 |
| 120 PLN | |
16283 |
1989 poczet królów i książąt polskich, znaczek z uszkodzonym napisem "KOPECKI". | Fi.3080B1 Mi.3228 |
| 15 PLN | |
16284 |
1989 XI Światowa Wystawa Znaczka w Waszyngtonie, znaczek za 500 zł. na prążkowanym, miejscami bezkredowym papierze, gwarancja. | Fi.3081B Mi.3229A |
| 50 PLN | |
16285 |
| 40 PLN | |
16286 |
1989 wydanie przedrukowe, parka z nadrukiem podwójnym jednym tak zwanym "suchym), gwarancja i oznaczenie MK. | Fi.3086Np (MK) Mi.3234DD |
| 600 PLN | |
16287 |
1989 głowy wawelskie (IX) znaczki za 60 zł do automatów, drukowane w postaci taśmy bieżącej o długości 1000 i szerokości 10 znaczków plus marginesy, następnie taśmę perforowano (znaczki w rolce połączone były krótszymi bokami), nadrywano wzdłuż linii perforacji i zwijano w zestawy 10 rolek 1000-znaczkowych, dla ułatwienia kontroli ilości sprzedanych znaczków co 5 posiadał na odwrocie numer; wskutek mechanicznego rozdzielania ząbkowanie pionowe ulegało często uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu - tu oferowana parka pozioma z nierozerwanej wstęgi z numerami na odwrocie!!!, wydrukowanymi "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka; bardzo rzadki walor w doskonałym stanie zachowania; czyste. | Fi.3088 Mi.3236 |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
16288 |
1989 Kwiaty w malarstwie polskim, seria znaczków w arkuszach drukowanych w NRD, na dolnym marginesie oznaczenia drukarni "VEB Wertpapierdruckerei der DDR"; czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.3089-96 Mi.3237-44 |
| 250 PLN | |
16289 |
1989 kwiaty w malarstwie polskim, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3089-96 ark. Mi.3237-44 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
16290 |
1989 Rośliny lecznicze (III), znaczki za 500 zł w parce, prawy z błędem "plama poniżej litery L w POLSKA" na poz.72 w części nakładu; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.3097 B4 Mi.3244 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
16291 |
1989 Fałszerstwo na szkodę poczty - sześcioblok z dolnym marginesem fałszywych znaczków za 1000 zł na kopercie prawidłowo opłaconego ekspresowego listu poleconego, przesłanego miejscowo 22.XII.1992 w Warszawie (bez dopłaty za wieloblok Fi.900.-); dodatkowo dowód nadania przesyłki; gwarancja. | Fi.3098 FPt Mi.3246 PFa |
| 1 200 PLN | |