Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
15932 |
| 20 PLN | |
15933 |
| 25 PLN | |
15934 |
| 130 PLN | |
15935 |
1972 zwierzęta z ogrodów zoologicznych, znaczek z lekko przesuniętym w górę drukiem barwy żółtej. | Fi.2015 Mi.2162 |
| 15 PLN | |
15936 |
1972 zwierzęta z ogrodów zoologicznych, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów. | Fi.2017MK Mi.2164 |
| 10 PLN | |
15937 |
| 15 PLN | |
15938 |
| 30 PLN | |
15939 |
1972 Turystyka - schroniska górskie, 40 gr arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.4 "2 gwiazdki na niebie", poz.5 "kropka pod gr", poz.22 "gwiazdka na niebie", poz.29 "gwiazdka za górą", poz.34 "ukośna kreska przekreślająca litery LSK w POLSKA" (pokazane w powiększeniu); czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2057 B Mi.2204 |
| 120 PLN | |
15940 |
1972 turystyka - schroniska, znaczek z pustopolem na dolnym marginesie. | Fi.2058 Mi.2205 |
| 20 PLN | |
15941 |
1972 turystyka, parka z pustopolem na dolnym marginesie. | Fi.2058 |
| 25 PLN | |
15942 |
1972 Turystyka - schroniska górskie, 1,55 zł arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.37 "ślady na śniegu" w A w POLSKA", poz.38 "ślady na śniegu" pod SK w POLSKA", poz.49 "plamka na zaśnieżonym dachu" (pokazane w powiększeniu); czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2059 B Mi.2206 |
| 100 PLN | |
15943 |
1972 jazda polska, znaczek z błędem "zniekształcone G w MACIĄG". | Fi.2076B1 Mi.2223 |
| 40 PLN | |
15944 |
1972 V Wystawa Psów Rasowych w Rzeszowie, karta ostemplowana 10-2 datownikiem okolicznościowym; temat - PIES. | Fi.Cp316 |
| 10 PLN | |
15945 |
1972 karnet - "25 LAT AKADEMII SZTABU GENERALNEGO". | Fi. Fi.1266 Mi.1414 |
| 30 PLN | |
15946 |
| 30 PLN | |
15947 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, arkusz bloków; czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.bl.90 (45) Mi.Bl.52 |
| 100 PLN | |
15948 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, arkusz sprzedażny bloków złożony w połowie. | Fi.bl.90 ark. Mi.Bl.52 |
| 20 PLN | |
15949 |
| 10 PLN | |
15950 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, blok z błędem "czerwona plamka nad EX". | Fi.bl.90B2 Mi.Bl.52 |
| 20 PLN | |
15951 |
| 30 PLN | |
15952 |
| 40 PLN | |
15953 |
| 50 PLN | |
15954 |
1973 rocznik kopert FDC (bez bl.91b(46b); Fi.108.-). | Fi.2085-2147 Mi.2232-95 |
| 120 PLN | |
15955 |
1973 rocznik znaczków czystych (Fi.101.-). | Fi.2085-2147 Mi.2232-95 |
| 70 PLN | |
15956 |
1973 Arcydzieła sztuki polskiej, znaczek za 2,70 zł z błędem na poz.21 "wcięcie w O w POLSKA"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2095 B1 Mi.2242 |
| 30 PLN | |
15957 |
1973 Arcydzieła sztuki polskiej, znaczek za 2,70 zł z błędem na poz.41 "kropka w D w wyrazie MODLITEWNIK"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.2095 B3 Mi.2242 |
| 40 PLN | |
15958 |
| 20 PLN | |
15959 |
1973 zwierzyna łowna, koperta pierwszego dnia obiegu wysłana ekspresem z Warszawy do Niemiec. | Fi.2102, 2105 FDC Mi.2249, 2252 |
| 10 PLN | |
15960 |
| 30 PLN | |
15961 |
| 100 PLN | |
15962 |
1973 Badanie kosmosu, Copernicus - znaczek z błędem na polu 4 "przerwane z w zł" występującym w części nakładu w arkusiku (Fi.70.-), czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2109 B1 Mi.2256 |
| 70 PLN | |
15963 |
1973 badanie kosmosu, znaczek z błędem "przerwane z w zł". | Fi.2109B1 Mi.2256 |
| 15 PLN | |
15964 |
| 20 PLN | |
15965 |
1973 80. rocznica urodzin Marcelego Nowotki, arkusz sprzedażny. | Fi.2115 ark. Mi.2262 |
| 40 PLN | |
15966 |
1973 ochrona środowiska, znaczek za 6,50 zł z rzadkim błędem na poz.21 "Ochroria zamiast Ochrona", czysty w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Krawczyk. | Fi.2124 B1 Mi.2272 |
| 80 PLN | |
15967 |
| 100 PLN | |
15968 |
1973 ochrona środowiska, znaczek z błędem "uszkodzone n - Ochroria". | Fi.2124B1 Mi.2272 |
| 50 PLN | |
15969 |
1973 ochrona środowiska, znaczek z błędem "Ochroria". | Fi.2124B1 |
| 50 PLN | |
15970 |
1973 Dzień Znaczka, parka znaczków za 4+2 zł, dolny z błędem "plamka przy L w POLSKA" z poz.12; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.2126 B1 Mi.2274 |
| 50 PLN | |
15971 |
1973 Dzień Znaczka, koperta pierwszego dnia obiegu wysłana z Warszawy do Niemiec. | Fi.2126 FDC Mi.2274 |
| 10 PLN | |