results
Num# Description Start price Buy price
112671933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna.

70 PLN

70 PLN

112861933 kartka pocztowa nadana w ambulansie pocztowym na trasie Zbąszyń - Poznań nr 192 z wyróżnikiem a.

40 PLN

40 PLN

113161934 Międzynarodowy Turniej Lotniczy Challenge, znaczek za 30 gr. z bardzo rzadkim - W.II.P, położeniem znaku wodnego (Fi.600.-), gwarancja i opis Schmutz.

500 PLN

500 PLN

113381934 wydanie przedrukowe, znaczki z nadrukami typ I i II z małą i dużą cyfrą 1.

220 PLN

220 PLN

113441934 list wartościowy z warszawy do Berlina, pieczęcie lakowe Banku Zachodniego, stemple kontroli dewizowej, dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie.

120 PLN

120 PLN

113501935 list nadany w ambulansie pocztowym na trasie Gdynia - Poznań nr 45, prawdopodobnie cyfra 5 w numerze się nie odbijała stąd widoczny numer ambulansu 4 w rzeczywistości kursujący na trasie Warszawa - Lwów, brak klapy koperty.

40 PLN

40 PLN

113611935 kartka ze Spały 21.VII.35 do Lwowa ze stemplem okolicznościowym Jubileuszowego Zlotu Harcerstwa Polskiego, okolicznościowa plakietka zjazdu i widokówka o tematyce harcerskiej, dekoracyjna i rzadka całość z oryginalnego obiegu.

500 PLN

450 PLN

113671935 sypanie kopca marszałka Józefa Piłsudskiego w Krakowie, seria stemplowana kasownikiem okolicznościowym i dodatkowo ze stemplem komitetu budowy kopca.

15 PLN

15 PLN

113691935 Kopiec Marszałka Piłsudskiego, seria czysta.

40 PLN

40 PLN

113701935 Kopiec Marszałka Piłsudskiego, seria z nadrukiem na liście wysłanym 11 VI Krakowa do Pruszkowa, znaczki skasowane stemplem okolicznościowym "KOPIEC MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO" Sowiniec k/Krakowa; dodatkowo stempel Komitetu Budowy Kopca; dobry stan zachowania (Myślicki 35 006).

40 PLN

40 PLN

113761935 różne widoki - wydanie obiegowe, seria z katalogowanymi odmianami.

200 PLN

200 PLN

113921936 karnet z Wileńszczyzny - "WITAJ GWIAZDKO ZŁOTA" WILNO 1; skrócona seria widokowa skasowana 31 XII stemplem okolicznościowym w karnecie z efektowną grafiką na okładce sygnowaną"Z.Macutkiewicz" i napisem "KOMPLET ZNACZKÓW POCZTOWYCH W UPOMINKU", stempel dodatkowo odciśnięty na okładce; bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 36 052 - stopień rzadkości C).

600 PLN

970 PLN

114021936 zawody balonowe o puchar Gordon - Bennetta, seria, gwarancja Miszczak.

90 PLN

90 PLN

114041936 zawody balonowe o puchar Gordon-Bennetta, seria kasowana, gwarancja Korszeń.

20 PLN

20 PLN

114061936 "WILNO KIERMASZ KAZIUKOWY" - datownik okolicznościowy na znaczku za 5 gr uzupełnienia serii "widokowej" - frankatura pojedyncza, kopertka wizytowa (druki) wysłana 6 III z Wilna do miejscowości Jagiellonów; bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 36 003).

60 PLN

60 PLN

114071936 WILEŃSZCZYZNA - NOWOGRÓDEK - ilustrowana karta pocztowa wysłana 10.X z Nowogródka do Krakowa, znak opłaty unieważniony datownikiem z wyróżnikiem "d", bardzo dobry stan zachowania; z kolekcji G.Hahne.

50 PLN

50 PLN

114111936 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Katowice - Ząbkowice nr 350 z wyróżnikiem a.

80 PLN

141 PLN

114201937 Kresy, kartka nadana Ostroga nad Horyniem do Berezne.

25 PLN

41 PLN

114261937 10-lecie prezydentury Ignacego Mościckiego, czworoblok.

120 PLN

120 PLN

114421937 Edward Rydz - Śmigły, seria w czworoblokach z dwoma odmianami znaczka za 25 gr.

30 PLN

30 PLN

114501937 wizyta króla Rumunii w Polsce, komplet bloków.

280 PLN

280 PLN

115311938 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Warszawa - Zebrzydowice nr 2 z wyróżnikiem b.

80 PLN

80 PLN

115531938 List polecony ze Lwowa do Rymanowa, opłata wirnikiem firmowym Łódzkiej Fabryki Nici ze Lwowa.

100 PLN

100 PLN

115571939 Zajęcie Zaolzia miejscowa kartka z miejscowości Nawsie.

120 PLN

120 PLN

115781939 Transatlantyk "Batory" - ostatni rejs flagowego statku polskiej floty pasażerskiej przed wybuchem wojny, widokówka z Kopenhagi do Legionowa nadana w agencji pokładowej 22.VIII (Myślicki 36 202).

250 PLN

250 PLN

115821939 Międzynarodowe Zawody Narciarskie FIS w Zakopanem, seria czysta (Fi.80.-).

60 PLN

60 PLN

115861939 seria historyczna, 15 gr (bez mieczy grunwaldzkich) - frankatura pojedyncza, karta pocztowa z zagiętym brzegiem wysłana 16.V z Krakowa do Tomaszowa; karta firmowa "PRZEMYSŁ Sp.z o.o.".

30 PLN

30 PLN

115951939 cenzura wojskowa z kampanii wrześniowej BC21, kartka z Brześcia nad Bugiem do Lwowa, stempel cenzury z Lublina BC nr 21, kartka w słabszym stanie zachowania.

300 PLN

300 PLN

116041939 cenzura wojskowa z kampanii wrześniowej BC64, kartka z Złoczewa nadana 4.9.39 do Lwowa, stempel cenzury z Tarnopola BC nr 64, kartka w słabszym stanie zachowania.

300 PLN

300 PLN

116051939 cenzura wojskowa z kampanii wrześniowej BC105, kartka z Łabaczówki nadana 3.9.39 do Warszawy, stempel cenzury z Jarosławia BC nr 105.

600 PLN

600 PLN

116201939 datownik Poczty Polowej nr 178 odbity grzecznościowo na liście.

20 PLN

20 PLN

116221939 list nadany z poczty polowej nr 74 16.8.39 do Poznania, stempel cenzury "Cenzurowałem dn. ............ 19... / podpis......." z ręcznie wpisana datą 16.VII.39 i podpisem, rzadkie.

600 PLN

600 PLN

116791921 T.Kościuszko i A.Mickiewicz, znaczek za 20 mk. ze znacznym przesunięciem tła, gwarancja Korszeń.

30 PLN

30 PLN

117231922 otwarcie Sejmu Litwy Środkowej, kartka polecona z użytkowego obiegu z Wilna 1.5.22 do Belgii, znaczki za 25 i 50 mk na odwrocie widokówki przedstawiającej katedrę w Wilnie, nowa gwarancja Schmutz.

800 PLN

720 PLN

117391919 Polska Agencja Pocztowej w Odessie, znaczek za 20 fen. na papierze żeberkowanym poziomo, kasowany - zdjęty z listu użytkowego, bardzo rzadki, gwarancja Schmutz.

1 500 PLN

1 350 PLN

117441925 Port Gdańsk, seria wydania przedrukowego, guma miejscami z charakterystycznym dla tego wydania z niepełnym pokryciem, dla tego wydania wydrukowano osobne znaczki i nie wykorzystano zapasów znaczków wydania zasadniczego, Fischer 1.400,- zł, gwarancja Schmutz.

700 PLN

600 PLN

117631929 Port Gdańsk, seria wydania obiegowego, gwarancja Schmutz.

80 PLN

65 PLN

117851934 Port Gdańsk, seria, gwarancja Schmutz.

150 PLN

120 PLN

117971936 Port Gdańsk, wydanie obiegowe - widoki (I), seria czysta (Mi.50 euro), gwarancja Kalinowski.

60 PLN

51 PLN

118031937 Port Gdańsk, seria, gwarancja Korszeń.

30 PLN

30 PLN