1936 karnet z Wileńszczyzny - "WITAJ GWIAZDKO ZŁOTA" WILNO 1; skrócona seria widokowa skasowana 31 XII stemplem okolicznościowym w karnecie z efektowną grafiką na okładce sygnowaną"Z.Macutkiewicz" i napisem "KOMPLET ZNACZKÓW POCZTOWYCH W UPOMINKU", stempel dodatkowo odciśnięty na okładce; bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 36 052 - stopień rzadkości C).

Lot # 11392

Auction 93
Current price: 970 PLN
Catalog: Fi.280-88
Mi.301-309
Category: Inter-war Poland 1919-1939

Number of bids: 11 Bid history