The new auction will start soon

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
8257

1919 przekaz pieniężny z Cieszyna do Strumienia, na odwrocie znaczki opłaty z ręcznym napisem "Porto".

200 PLN200 PLN
8269

1919 porto lokalne MOSTY WIELKIE, przekaz pieniężny z Wadowic do Mostów Wielkich, na odwrocie znaczki opłaty z lokalnym nadrukiem Porto typ 93 z Mostów Wielkich.

350 PLN350 PLN
8275

1919 porto lokalne ROZWADÓW, przekaz pieniężny z Tarnowa do Rozwadowa, na odwrocie znaczek opłaty z nadrukiem lokalnym "Porto" z Rozwadowa typ 116.

180 PLN180 PLN
8278

1919 porto lokalne RUDNIK, przekaz pieniężny z Lublina do Rudnika, na odwrocie znaczek opłaty z lokalnym nadrukiem Porto typ 117 z Rudnika.

300 PLN300 PLN
8285

1919 porto lokalne SKAWINA, wycinek przekazu pieniężnego z Limanowej do Skawiny, na odwrocie znaczek opłaty z lokalnym nadrukiem porto typ 129 z Skawiny.

200 PLN200 PLN
8293

1919 porto lokalne TRZEBINIA 2, przekaz pieniężny z Drohobycza do Trzebini, na odwrocie znaczek opłaty z lokalnym nadrukiem Porto typ 148 z Trzebini.

250 PLN250 PLN
8369

1921 Orzeł z tarczą, seria czysta (Fi.90.-).

70 PLN70 PLN
8457

1946 trąbka pocztowa, rozbudowana nieząbkowana seria znaczków czystych: 3 zł, 5zł, 6zł, 10zł, 15zł, 25zł na papierze drzewnym, szarym, szorstkim i 2zł, 15zł i 25zł na papierze bezdrzewnym, białym, gładkim; bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN40 PLN
8460

1946 blok legitymacyjny, prawy górny znaczek podlepka.

60 PLN60 PLN
8464

1946 parka znaczków z podwójna perforacją poziomą, gwarancja.

80 PLN80 PLN
8471

1949 trąbka pocztowa, ząbkowana seria znaczków czystych w ładnym stanie zachowania.

50 PLN50 PLN
8478

1950 "groszy", trąbka pocztowa, czworoblok znaczka za 2 zł. ze stempelkiem rzadkiego typu 10 i oznaczeniem walca, gwarancja Gryżewski.

120 PLN120 PLN
8484

1950 Godło państwa, seria znaczków czystych w ładnym stanie zachowania.

20 PLN20 PLN
8494

1951 Godło państwa, seria znaczków czystych w ładnym stanie zachowania.

30 PLN30 PLN
8495

1952 groszy, list z Nowej Soli do Wrocławia opłacony przez adresata znaczkiem dopłaty z nadrukiem groszy typ 26 w kolorze fioletowym.

90 PLN90 PLN
8496

1952 zawiadomienie o przesyłce pocztowej z Kańczugi z mieszaną frankaturą znaczków dopłaty - zarówno wydania złotowego jak i groszowego. Znaczki złotowe bez przedruku "groszy". Frankatura dopłatna zgodnie z wyliczeniem opłaty pocztowej 2,85 zł.

70 PLN70 PLN
8497

1953 Godło państwa, seria znaczków czystych w ładnym stanie zachowania.

30 PLN30 PLN
8500

1995 toruńskie prowizorium dopłat, parka znaczków z lokalnym nadrukiem.

50 PLN50 PLN
8501

1995 toruńskie prowizorium dopłat, parka znaczków z lokalnym nadrukiem.

50 PLN50 PLN
8503

1999 list z Skawiny do Radziszowa, brakującą opłatę pobrano od adresata znaczkami dopłaty.

80 PLN80 PLN
8505

2009 list polecony z Skawiny do Brzeźnicy, list zwrócony do nadawcy, opłaty zwrotne pobrane znaczkami dopłaty.

100 PLN100 PLN
8588

1923 opaska gazetowa z Gdańska do Czechosłowacji.

80 PLN80 PLN
8603

1923 urzędowe wydanie przedrukowe, znaczek za 20 Mk na kompletnej przesyłce z Urzędu Skarbowego (Steueramt) wysłanej z urzędu Gdańsk 5 do Gdańska-Wrzeszcza, na odwrocie dekoracyjna zalepka listowa nadawcy; bardzo rzadki walor w doskonałym stanie zachowania.

400 PLN400 PLN
8663

1934 całostka wykonana na zlecenie organizatorów Zjazdu Filatelistów Niemieckich.

100 PLN122 PLN
8681

1936 lotniczy ekspresowy list polecony z Gdańska do Niemiec, list opłacony kompletna serią wydania na przesyłki lotnicze, na odwrocie stemple odbiorcze.

150 PLN150 PLN
8686

1936 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, Zabytki Gdańska (II), seria z delikatną podlepką.

80 PLN80 PLN
8727

1939 Dzień znaczka 1939, seria czysta (Fi.60.-).

40 PLN40 PLN
8728

1939 Kongres niemieckich lekarzy i przyrodników w Sopocie, seria czysta.

30 PLN30 PLN
8756

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1.

40 PLN40 PLN
8783

1919 wydanie krakowskie, całostka z przesuniętym nadrukiem typ 4 - koniczynka zamiast rombu, wysłana z Bielska 21.III.20 do Lipska.

200 PLN231 PLN
8791

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 120 brak rombu, z obiegu pocztowego z Zarytego.

100 PLN100 PLN
8876

1920 karta do obrotu krajowego za 15 h (usunięte oznaczenie waluty) - znak opłaty liliowy w typie I (typ A wg PZP), linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTKA POCZTOWA, liniatura typu I (wszystkie linie adresowe punktowane gęsto); bardzo dobry stan zachowania (Fi. 100.-).

100 PLN100 PLN
8885

1920 karta do korespondencji zagranicznej za 40(50) f z napisem propagandowym polsko-angielskim B; dobry stan zachowania.

70 PLN70 PLN
8894

1920 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią.

120 PLN120 PLN
8908

1921kartka do obrotu krajowego.

25 PLN25 PLN
8916

1925 kolumna Zygmunta, całostka wydania bez sygnatury.

50 PLN50 PLN
8930

1931 ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, opisuje to szczegółowo P.Pelczar w swojej monografii "O Cp50 prawie wszystko ..."; oferowana karta z ilustracją Tyniec - ruiny zamku; doskonały stan zachowania.

100 PLN100 PLN
8932

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka, dofrankowana i wysłana z Zakliczyna do Krakowa, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

50 PLN50 PLN
8933

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka, dofrankowana i wysłana z Tarnowa do Krakowa, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

50 PLN50 PLN
8943

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 3, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana z Radomia do Warszawy, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

30 PLN30 PLN