9508

1934 Wydanie Zarządu Głównego i Komitetów Wojewódzkich - Wilno - alegoria oraz postać w masce przeciwgazowej i kombinezonie ochronnym, kasowany znaczek za 20 gr. w kolorze czerwonym.

30 PLN30 PLN
9515

1935 Poczta szybowcowa, III Krajowe Zawody Szybowcowe w Ustjanowej, lot Ustjanowa - Lwów 28.IX, przewieziono 75 sztuk poczty, na odwrocie stemple odbiorcze, gwarancja Vaumund PP.

400 PLN400 PLN
9536

1938 Wydanie Zarządu Głównego i Komitetów Wojewódzkich - Warszawa - alegoria, cięty znaczek beznominałowy na szarym papierze.

30 PLN30 PLN
9574

1958 list poczty balonowej z Leszna.

30 PLN260 PLN
9575

1958 list poczty balonowej z Osieczna.

30 PLN30 PLN
9631

1973 jubileuszowy lot nad Warszawą (1923-1973) na Centrum Zdrowia Dziecka, koperta z dodatkowym znaczkiem poczty lotniczej.

10 PLN10 PLN
9637

1981 lot okolicznościowy z okazji 60-lecia lotów linii AEROTAG.

10 PLN10 PLN
9639

1985 okolicznościowy lot balonowy z okazji Dni Krakowa.

15 PLN15 PLN
9641

1991 lot okolicznościowy z okazji 70. rocznicy III Powstania Śląskiego.

10 PLN10 PLN
9648

1906-56, zestaw nalepek olimpijskich z różnych krajów i Olimpiad.

300 PLN300 PLN
9666

1960 igrzyska olimpijskie w Rzymie, parka pozioma nalepek wydanych nakładem PKOL.

30 PLN30 PLN
9688

1974 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie z podpisem Stanisława Marusarza.

50 PLN50 PLN
9691

1978 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

25 PLN25 PLN
9706

1983 Rok Święty, znaczek z Papieżem Janem Pawłem II na kopercie FDC poczty Księstwa Liechtenstein.

20 PLN20 PLN
9707

1983 list z lotu papieża Jana Pawła II w drodze z pielgrzymki w Polsce z Krakowa do Rzymu, na odwrocie stempel watykański.

15 PLN15 PLN
9733

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Warszawy, gwarancja Pelczar.

180 PLN180 PLN
9737

1974 próba znaczka poczty Monako z podobizną Rainiera III, księcia Monako autorstwa Czesława Słani, odbitka z arkusika prób znaczka w różnych kolorach.

100 PLN100 PLN
9738

1974 próba znaczka poczty Monako z podobizną Marii Cateriny Brignole de Condé, księżnej Monako autorstwa Czesława Słani, odbitka z arkusika prób znaczka w różnych kolorach.

100 PLN100 PLN
9786

1970 nalepka okolicznościowa z okazji pogrzebu gen. Andersa.

40 PLN40 PLN
9798

1980 pamiątkową winieta "LOTNICY POLSCY W BATTLE OF BRITAIN Czterdziestolecie 1940 1980 WYDANIE ZWIĄZKU FILATELISTÓW POLSKICH W WIELKIEJ BRYTANII".

40 PLN40 PLN
9802

1981 pamiątkową winieta "40-ROCZNICA ZWIĄZKU HARCERSTWA POLSKIEGO w W.BRYTANII 40th anniversary of the po- lish scouts and girl guides association in grt. britain London SW17,15th.5.1981".

40 PLN40 PLN
9813

100 PLN100 PLN
9864

1920 około, widokówka fabryki Francka w Skawinie.

30 PLN30 PLN
9925

1960 Polskie Znaki Pocztowe, komplet V tomów pod redakcją Antoniego Łaszkiewicza i Józefa Tislowitza we współpracy m.in. z S. Miksteinem, Z. Mikulskim i innymi, podstawowe jak do tej pory dzieło polskiej filatelistyki, encyklopedia wiedzy o wszystkich polskich znakach pocztowych, bardzo dobry stan zachowania.

320 PLN320 PLN
9927

1973 katalog Światowej Wystawy Filatelistycznej w Poznaniu, w katalogu miedzy innymi artykuł M. Bojanowicza o pierwszym polskim znaczku pocztowym, 424 strony, ilustracje.

40 PLN40 PLN
10024

1955 NRD, Dzień Zwycięstwa, blok czysty.

15 PLN15 PLN
10138

1964 ZSRR, olimpiada w Tokio, bardzo rzadki, numerowany tzw. "zielony" blok olimpijski z błędem "zdeformowany górny promień gwiazdki" (Mi.370 euro), bardzo dobry stan zachowania.

800 PLN800 PLN