9239

1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe H "Przez podniesienie kultury ...", trzy linie adresowe z podpisami na ostro zakończonej klapie; dobry stan zachowania.

40 PLN40 PLN
9279

1958 400-lecie poczty polskiej, całostka z przesuniętym drukiem barwy czerwonej, gwarancja Pelczar.

100 PLN90 PLN
9281

1959 koperta z sygnaturą III.60.

60 PLN60 PLN
9289

1960 zabytkowe budowle miast polskich (I) - karta za 40 gr z zadrukowanym beleczką błędnym podpisem pod znaczkiem - "ŻÓRAW", skasowana 16.12.60 w urzędzie Bydgoszcz 1 stemplem okolicznościowym "100 LAT POLSKIEGO ZNACZKA POCZTOWEGO"; bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN60 PLN
9298

1961 koperta z sygnaturą II.62.

40 PLN40 PLN
9299

1961 koperta z sygnaturą I.62.

50 PLN50 PLN
9300

1961 koperta z sygnaturą X.60.

40 PLN40 PLN
9313

1963 XX posiedzenie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, całostka z przesuniętym drukiem barwy granatowej, gwarancja Pelczar.

80 PLN80 PLN
9320

1964 100-rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, całostka bez druku barwy szarej - brak znaku opłaty.

450 PLN450 PLN
9322

1965 koperta z sygnaturą VII.66.

50 PLN50 PLN
9326

1967 koperta z sygnaturą IX.69.

40 PLN40 PLN
9327

1967 koperta z sygnaturą VIII.68.

50 PLN50 PLN
9328

1967 koperta z sygnaturą III.67.

50 PLN50 PLN
9331

1967 koperta lotnicza z sygnaturą I.69.

40 PLN40 PLN
9335

1967 Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, całostka z przesuniętym drukiem barwy niebieskiej, gwarancja Pelczar.

50 PLN45 PLN
9338

1968 Ogólnopolska Wystawa Ogrodnicza w Katowicach, kartka bez druku barwy różowej, gwarancja Pelczar.

500 PLN500 PLN
9343

1970 VIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, koperta z sygnaturą I.71.

50 PLN50 PLN
9344

1970 VIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, koperta z sygnaturą IV.71.

50 PLN50 PLN
9345

1970 badanie wędrówek ptaków, kartka z podwójnym drukiem barwy czarnej, gwarancja Pelczar.

600 PLN550 PLN
9355

1971 Dzień Znaczka, całostka z przesuniętym drukiem barwy szarej, gwarancja Pelczar.

150 PLN135 PLN
9360

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą XII.73.

40 PLN40 PLN
9367

1973 Światowa Wystawa Filatelistyczne POLSKA 73, koperta z sygnaturą XII.74.

50 PLN50 PLN
9368

1973 Światowa Wystawa Filatelistyczne POLSKA 73, koperta z sygnaturą X.74.

50 PLN50 PLN
9371

1973 20-lecie Poznańskiej Fabryki Maszyn Żniwnych, całostka z przesuniętym drukiem barwy czerwonej, gwarancja Pelczar.

100 PLN160 PLN
9373

1973 walny zjazd delegatów PZF, całostka z przesuniętym drukiem barwy czarnej, gwarancja Pelczar.

100 PLN105 PLN
9379

1974 150-lecie urodzin Juliusza Kossaka, całostka z przesuniętym drukiem barwy brązowej, gwarancja Pelczar.

150 PLN135 PLN
9384

1976 POSTLOT, koperta lotnicza z sygnaturą (1979) 1.000.000.

40 PLN210 PLN
9389

1977 koperta z sygnaturą XII 77.

30 PLN30 PLN
9390

1977 koperta z sygnaturą II kw. 1979 o długości poniżej 20 mm.

50 PLN50 PLN
9391

1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-).

55 PLN55 PLN
9395

1978 ochrona zabytków - Bydgoszcz, całostka z sygnaturą VIII.79.

50 PLN50 PLN
9403

1980 koperta lotnicza z sygnaturą 1980, cena 4 zł, długość sygnatury około 5,2 mm.

100 PLN115 PLN
9414

240 PLN240 PLN
9418

1983 II Wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, odmiana karty "przestawione godła" - początkowo wydrukowano nakład z błędnym rysunkiem - po lewej stronie godło Polski, a po prawej Watykanu, ponieważ protokół dyplomatyczny określa, że jako pierwsze (patrząc od lewej) umieszcza się symbole gościa; nakład został w większości wycofany, a do obiegu wprowadzono nakład II, gdzie godło Watykanu jest na pierwszym miejscu (po lewej stronie).

150 PLN150 PLN
9419

1983 spotkanie Jana Pawła II w Belwederze, całostka z przesuniętym drukiem barwy zielonej, gwarancja Pelczar.

50 PLN45 PLN
9448

1993 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą drugiego nakładu 1993 II.

50 PLN50 PLN
9474

1927 nalepka składkowa Ligi Obrony Powietrznej Państwa.

20 PLN20 PLN
9480

1929 Wydanie Zarządu Głównego i Komitetów Wojewódzkich - Warszawa - nowe godło LOPP, znaczek kasowany za 5 gr. w kolorze pomarańczowym, znaczek za 50 gr. jako dodatek.

20 PLN20 PLN
9481

20 PLN20 PLN
9507

1934 Wydanie Zarządu Głównego i Komitetów Wojewódzkich - Wilno - samolot PZL P-11 w locie oraz postać w masce przeciwgazowej i kombinezonie ochronnym, kasowany znaczek za 5 gr. w kolorze brązowym.

20 PLN20 PLN