8944

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana z Szczawnicy do Warszawy, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

30 PLN30 PLN
8947

40 PLN40 PLN
8948

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 12 - JAREMCZE, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w dobrym stanie zachowania.

120 PLN140 PLN
8952

1932 całostka z sygnaturą VI-1932 i hasłem propagandowym F.

80 PLN80 PLN
8961

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 30.

100 PLN100 PLN
8964

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 25.

100 PLN115 PLN
8965

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 21.

100 PLN215 PLN
8967

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13.

100 PLN100 PLN
8970

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9.

100 PLN100 PLN
8971

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8.

100 PLN100 PLN
8972

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 18.

100 PLN100 PLN
8981

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 17.

120 PLN120 PLN
8984

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 7.

120 PLN120 PLN
8985

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6.

120 PLN120 PLN
8988

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 10.

120 PLN120 PLN
8990

100 PLN100 PLN
8994

1933 całostka wydania z nadrukiem nowej wartości typ I.

70 PLN70 PLN
9001

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 24.

350 PLN350 PLN
9002

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 18.

400 PLN400 PLN
9019

30 PLN30 PLN
9025

40 PLN40 PLN
9032

60 PLN60 PLN
9040

1938 całostka ze znakiem opłaty z podobizna prezydenta Ignacego Mościckiego, egzemplarz okazowy poczty z stemplem "NIEWAŻNY", na odwrocie podlepki, gwarancja Pelczar.

600 PLN500 PLN
9077

1939 25. rocznica I Kampanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 7.

30 PLN30 PLN
9078

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 17.

60 PLN60 PLN
9079

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 18.

60 PLN75 PLN
9107

1948 kartka pocztowa wysłana z Warszawy do Belgii, bardzo rzadka z niefilatelistycznym obiegu za granicę całostka wydania ilustrowanego z zabytkami architektury z Kalwarii Zebrzydowskiej.

300 PLN270 PLN
9174

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 6, całostka na kartonie 0,19, gwarancja i opis Rzadkosz.

100 PLN100 PLN
9201

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z rzadkim nadrukiem typ 15 i ilustracją 1, gwarancja i opis Walocha.

800 PLN820 PLN
9209

20 PLN20 PLN
9224

1952 wycofana koperta 12I drukowana z IX walca z hasłem propagandowym B "Umacniajmy jedność ...", ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; bardzo dobry stan zachowania.

200 PLN180 PLN
9227

1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą czwartego nakładu VIII.52 i hasłem propagandowym 23.

50 PLN85 PLN
9228

1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą czwartego nakładu VIII.52 i hasłem propagandowym 19.

50 PLN50 PLN
9229

1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą czwartego nakładu VIII.52 i hasłem propagandowym 20b.

50 PLN85 PLN
9230

1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą czwartego nakładu VIII.52 i hasłem propagandowym 21c, niewielkie naddarcie na górze całostki.

30 PLN55 PLN
9231

1952 Nowa Huta, całostka z sygnaturą drugiego nakładu IX.53 i hasłem propagandowym 22.

40 PLN40 PLN
9235

1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe D "Światowy front pokoju ...", dwie linie adresowe na ostro zakończonej klapie; bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN50 PLN
9236

1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe F "Robotnicy i robotnice ...", dwie linie adresowe na ostro zakończonej klapie; bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN50 PLN
9237

1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe C "Niech żyje i krzepnie sojusz ...", trzy linie adresowe z podpisami na ostro zakończonej klapie; dobry stan zachowania.

40 PLN40 PLN
9238

1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe E "Każda tona węgla ...", trzy linie adresowe z podpisami na ostro zakończonej klapie; dobry stan zachowania.

40 PLN40 PLN