Auction 92. Overprint editions 1918-1919

1228

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
1229

Fi.23No
Mi.23K
180 PLN
1230

Fi.23No
Mi.23K
220 PLN
1231

Fi.23a
Mi.23A
60 PLN
1232

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A
25 PLN
1233

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.23a
Mi.23A
40 PLN
1234

Fi.23a
Mi.23A
35 PLN
1235

Fi.23a
Mi.23a
3 600 PLN
1236

Fi.23aNo
Mi.23AK
700 PLN
1237

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.23aNo
Mi.23AK
122 PLN
1238

Fi.23aNo
Mi.23AK
140 PLN
1239

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z odwróconym (Fi.450.-) i uszkodzonym nadrukiem brzegowym "brak P i gwiazdki", poza naturalnym lekkim pęknięciem gumy w pięknym stanie, gwarancja Falkowski.

Fi.23a No B
Mi.23A
300 PLN
1240

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Koopmann.

Fi.23b
Mi.23B
50 PLN
1241

Fi.23b
Mi.23B
280 PLN
1242

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z perforacją ZL 11½, gwarancja Schmutz.

Fi.23b
Mi.23B
160 PLN
1243

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z ząbkowaniem 11½, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.23b
Mi.23B
70 PLN
1244

Fi.23b
Mi.23B
80 PLN
1245

Fi.24
Mi.24
25 PLN
1246

Fi.24
Mi.24
80 PLN
1247

Fi.24
Mi.24
30 PLN
1248

Fi.24
Mi.24
80 PLN
1249

Fi.24
Mi.24
70 PLN
1250

Fi.24
Mi.24
20 PLN
1251

Fi.24
Mi.24
20 PLN
1252

Fi.24
Mi.24
60 PLN
1253

Fi.24
Mi.24
15 PLN
1254

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z przesuniętym skośnie nadrukiem unieważniony datownikiem w Radomiu, ładny stan zachowania, gwarancja Perzyński.

Fi.24
30 PLN
1255

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja.

Fi.24 B
25 PLN
1256

Fi.24 No
250 PLN
1257

Fi.24Ndw
Mi.24DD
500 PLN
1258

Fi.24No
Mi.24K
70 PLN
1259

Fi.24No
Mi.24K
100 PLN
1260

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Mi.25I
45 PLN
1261

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
1262

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
1263

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
1264

Fi.25a B9, B10
Mi.25I
200 PLN
1265

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z spektakularnym brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 50, gwarancja Schmutz.

Fi.25a B10
Mi.25I
30 PLN
1266

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z rzadkim nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym, dobry stan zachowania, gwarancja Schmutz.

Fi.25a Non
Mi.25IDD
3 200 PLN
1267

Fi.25aNo
Mi.25IK
500 PLN