Auction 92. Overprint editions 1918-1919

1268

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.25aNo
Mi.25IK
130 PLN
1269

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem, jeden w położeniu odwróconym (Fi.12000.-), piękny stan, podwójna gwarancja Schmutz.

Fi.25a Non
Mi.25I
8 000 PLN
1270

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
1271

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
1272

Fi.25bB10
Mi.25I
150 PLN
1273

Fi.26
Mi.25II
320 PLN
1274

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
1275

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
1276

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
1277

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
1278

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
1279

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
1280

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.27a
Mi.26
10 PLN
1281

Fi.27a
Mi.26
120 PLN
1282

1918 drugie wydanie lubelskie, parka kasowanych znaczków za 50/60 hal., prawy z błędem "brak kropki po HAL", sygnowane F.Sambor LUBLIN, gwarancja.

Fi.27a+27a B5
Mi.26
140 PLN
1283

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z bardzo dużym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, sygnowany Rachmanow, gwarancja.

Fi.27a B
Mi.26
120 PLN
1284

Fi.27a B
Mi.26
150 PLN
1285

Fi.27a B5
Mi.26
180 PLN
1286

Fi.27aB5
Mi.26
40 PLN
1287

Fi.27aB6
Mi.26
120 PLN
1288

Fi.27aBB5
Mi.26
240 PLN
1289

Fi.27aMK
Mi.26
180 PLN
1290

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, Fischer 2.400,- zł, gwarancja.

Fi.27aNo
Mi.26K
900 PLN
1291

Fi.27a No B5
Mi.26
540 PLN
1292

Fi.27b
Mi.26
1 000 PLN
1293

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, Fischer 2.100,- zł, mini fotoatest.

Fi.27b
Mi.26
1 000 PLN
1294

Fi.28
Mi.27
50 PLN
1295

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Mikstein, Rachmanow.

Fi.28
Mi.27
160 PLN
1296

Fi.28
Mi.27
50 PLN
1297

Fi.28
Mi.27
100 PLN
1298

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja.

Fi.28
Mi.27
400 PLN
1299

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z błędem na poz.20 "brak liter TA w POCZTA", ładny stan zachowania, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.28 B10
Mi.27
120 PLN
1300

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.1950.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz

Fi.28 No
Mi.27
1 400 PLN
1301

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem, jeden w położeniu odwróconym (Fi.12000.-), dodatkowo nadruk odwrócony z podobnym do B11 błędem "uszkodzone T w POCZTA" za który katalog przewiduje 50% dopłaty (+6000.-), piękny stan, podwójna gwarancja Schmutz.

Fi.28 Non
Mi.27
10 800 PLN
1302

Fi.28B9
Mi.26
350 PLN
1303

Fi.28B9
Mi.27
80 PLN
1304

Fi.28No
Mi.27K
2 800 PLN
1305

Fi.28No
Mi.27K
300 PLN
1306

Fi.28No B11
Mi.27K
900 PLN
1307

Fi.29
Mi.28
60 PLN