Auction 92. Postal stationery

7933

1938 całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
20 PLN
7934

1938 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
20 PLN
7935

1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
20 PLN
7936

1938 całostka z hasłem propagandowym S i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
20 PLN
7937

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym S.

Fi.Cp81
15 PLN
7938

Fi.Cp81
15 PLN
7939

Fi.Cp81
15 PLN
7940

Fi.Cp81
15 PLN
7941

Fi.Cp81
15 PLN
7942

Fi.Cp81
15 PLN
7943

Fi.Cp83
25 PLN
7944

1938 całostka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp83
40 PLN
7945

Fi.Cp83
700 PLN
7946

Fi.Cp84
40 PLN
7947

Fi.Cp86
30 PLN
7948

Fi.Cp86
30 PLN
7949

Fi.Cp86
30 PLN
7950

Fi.Cp86
30 PLN
7951

Fi.Cp86
30 PLN
7952

Fi.Cp86
30 PLN
7953

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 34.

Fi.Cp86
35 PLN
7954

1938 Kazimierz Jagiellończyk, Buczacz (Tarnopol)całostka z ilustracją nr 52.

Fi.Cp86
45 PLN
7955

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp86
40 PLN
7956

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33.

Fi.Cp86
40 PLN
7957

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34.

Fi.Cp86
40 PLN
7958

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35.

Fi.Cp86
40 PLN
7959

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50.

Fi.Cp86
40 PLN
7960

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38.

Fi.Cp86
40 PLN
7961

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp86
35 PLN
7962

1938 wydanie ilustrowane _ król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
1 200 PLN
7963

1938 wydanie ilustrowane _ król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
1 200 PLN
7964

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus.

Fi.Cp87
200 PLN
7965

Fi.Cp87
200 PLN
7966

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28.

Fi.Cp87
90 PLN
7967

Fi.Cp88
40 PLN
7968

Fi.Cp88
1 350 PLN
7969

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej, całostka z ilustracją nr 24.

Fi.Cp88
35 PLN
7970

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, komplet 32 całostek z wszystkimi ilustracjami, bardzo dobry stan zachowania, katalog Fischer 1.656,- zł.

Fi.Cp88 il.1-32
1 451 PLN
7971

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 17 - Eliza Orzeszkowa, wg. najnowszej klasyfikacji P.Pelczara - typ nadruku II (gruby), czysta.

Fi.Cp89II
160 PLN
7972

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 23.

Fi.Cp89
100 PLN