Auction 92. Postal stationery

8093

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp133
10 PLN
8094

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN
8095

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN
8096

1952 całostka z hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp133
10 PLN
8097

Fi.Cp134
15 PLN
8098

Fi.Ck16I
100 PLN
8099

1953 koperty z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi; bardzo dobry stan zachowania (Fi.510.-).

Fi.Ck16I
400 PLN
8100

1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie", napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.360.-).

Fi.Ck18a
250 PLN
8101

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp135
10 PLN
8102

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp135
10 PLN
8103

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
8104

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
8105

1953 całostka z hasłem propagandowym 18b i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
8106

1953 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
8107

1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
8108

1953 całostka z hasłem propagandowym 21c i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
8109

1953 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
8110

1953 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
8111

Fi.Cp135
10 PLN
8112

Fi.Cp135-37
220 PLN
8113

1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą VII.53.

Fi.Cp136
10 PLN
8114

1954 koperta lotnicza "Samolot nad Paczkowem", brak kreski ułamkowej pomiędzy sygnaturą V-1956, a napisem "Lotniczy list pocztowy", występujący w części nakładu, czysta.

Fi.Ck19
160 PLN
8115

1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 22, wysłana ze Staszowa (Fi.75.-).

Fi.Cp132A
40 PLN
8116

1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 19a na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 21c; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp132A
80 PLN
8117

1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 18b, wysłana ze Staszowa; doskonały stan zachowania (Fi.75.-).

Fi.Cp132B
50 PLN
8118

1954 Wydanie prowizoryczne "CENA 40 GR.", stempelek typu 13 na karcie z sygnaturą VII.53 i hasłem propagandowym 21c; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp136
80 PLN
8119

1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 16b na karcie z sygnaturą III.53 i hasłem propagandowym 18b; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp136
80 PLN
8120

Fi.Cp132
20 PLN
8121

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk(Fi.83.-).

Fi.Cp141-44
80 PLN
8122

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
30 PLN
8123

Fi.Ck21
30 PLN
8124

Fi.Ck21
40 PLN
8125

1957 rocznik obejmujący 5 całostek.

Fi.Cp145-9
40 PLN
8126

Fi.Cp145-49
80 PLN
8127

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
10 PLN
8128

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
8129

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
8130

Fi.Cp150-61
140 PLN
8131

1958 Karty pocztowe - kompletny rocznik 12 sztuk, czyste.

Fi.Cp150-161
80 PLN
8132

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-).

Fi.Cp154
15 PLN