The auction will start on 19.04.2024

Auction 92. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
8173

1967 koperta lotnicza "Ptasie pióro", sygnatura VI-67, czysta.

Fi.Ck45
50 PLN
8174

1968 karty pocztowe czyste, rocznik - 42 sztuki + dodatkowo 395I (Fi.171.-).

Fi.Cp365-402
90 PLN
8175

1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.112.-).

Fi.Ck47-8, Cp403-26
65 PLN
8176

1970 całostki, rocznik: 4 koperty i 44 karty w tym 437I (Fi.185.-).

Fi.Ck49-52, Cp427-66
80 PLN
8177

1971 koperty odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, podstawowa i z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", czyste (Fi.36.-).

Fi.Ck53, 53I
20 PLN
8178

1971 koperta odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", skasowana okolicznościowo 8.X.1971.

Fi.Ck53I
20 PLN
8179

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 02783; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania (niewielkie naddarcie na klapie na odwrocie).

Fi.Ck54
200 PLN
8180

1971 karty pocztowe czyste, rocznik - 45 sztuk (Fi.128.-).

Fi.Cp467-511
60 PLN
8181

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.126.-).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
60 PLN
8182

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.192.-).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
85 PLN
8183

1973 Polski Związek Motorowy - pomoc drogowa, całostka makulaturowa bez druku barwy pomarańczowej, gwarancja Berbeka, fotoatest M. Wysocki

Fi.Cp577u
550 PLN
8184

1973 komplet 7 kart Rok Nauki Polskiej ostemplowanych 13.X kasownikiem okolicznościowym z okazji 200 rocznicy powstania Komisji Edukacji Narodowej w pierwszym dniu obiegu całostek.

Fi.Cp588-94
40 PLN
8185

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.78.-).

Fi.Cp597-625
70 PLN
8186

1975 całostki, rocznik: 1 koperta i 24 karty w tym 635I i 635II (Fi.124.-).

Fi.Ck.60, Cp626-47
100 PLN
8187

1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, karta z napisem 5-wierszowym "XXX ROCZNICA ZWYCIĘSTWA NAD FASZYZMEM WYSTAWA FILATELISTYCZNA 9-18 V.1975 Warszawa" skasowana 6.06 wystawowym stemplem okolicznościowym, będąca jednocześnie mandatem delegata Walne Zebranie Sprawozdawcze Okręgu Warszawskiego PZF (na odwrocie dodatkowy tekst; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp635II
40 PLN
8188

1976 całostki, rocznik: 1 koperta i 14 kart (Fi.56.-).

Fi.Ck61, Cp648-61
40 PLN
8189

1977 całostki, rocznik: 1 koperta i 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-).

Fi.Ck62, Cp662-87
55 PLN
8190

1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-)

Fi.Cp688-718
60 PLN
8191

1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978" skasowana 6.X wystawowym stemplem okolicznościowym, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp710I
50 PLN
8192

1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978", bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-).

Fi.Cp710I
40 PLN
8193

1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50).

Fi.Ck63, Cp719-43
60 PLN
8194

1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-).

Fi.Ck64-6, Cp744-78
70 PLN
8195

1980 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.83.-).

Fi.Ck67, Cp779-805
100 PLN
8196

1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-).

Fi.Ck68-71, Cp806-20
55 PLN
8197

1982 koperta lotnicza podwójnie złożona i sklejona, koperta składa się z dwóch złożonych kopert.

Fi.Ck70
200 PLN
8198

1982 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa z okazji/ 70-lecia harcerstwa wildeckiego/ Komenda Hufca ZHP Poznań-Wilda", ostemplowana okolicznościowo 28.I w Poznaniu; temat-HARCERSTWO.

Fi.Cp819
30 PLN
8199

1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-).

Fi.Ck72-6, Cp821-58
70 PLN
8200

1983 90-lecie Ruchu Filatelistycznego w Polsce, karnet.

Fi.Cp826K
15 PLN
8201

1983 karnet - 90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce, z prywatnym dodrukiem - "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA KIELCE'88", skasowana okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp826K
20 PLN
8202

1984 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.112.-).

Fi.Ck77, 77II, 78, Cp859-93
65 PLN
8203

1984 karnet - 40 rocznica Służby Bezpieczeństwa i Milicji Obywatelskiej, całostka z prywatnym dodrukiem - "25 LAT KOŁA PZF przy MINISTERSTWIE SPRAW WEWNĘTRZNYCH 1960-1985", czysta; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp887K
100 PLN
8204

1985 całostki, rocznik: 3 koperty i 23 karty (Fi.84,50).

Fi.Ck79-81, Cp894-916
50 PLN
8205

1985 całostka z dodrukiem "Wielkopolscy Łącznościowcy" za zgodą Ministerstwa Łączności.

Fi.Cp857
220 PLN
8206

1985 MWF "Socphilex 85" Berlin - Światowy Dzień Poczty, karta z ilustracją Muzeum Poczty w Berlinie, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp912b
40 PLN
8207

1986-2001 "Poczet królów i książąt polskich" - komplet 24 kopert.

Fi.Ck83-111ex.
200 PLN
8208

1986 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.61,50).

Fi.Cp917-41
35 PLN
8209

1987 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.75,50).

Fi.Cp942-90
60 PLN
8210

1988 całostki, rocznik: 1 koperta i 20 kart (Fi.54.-).

Fi.Ck85, Cp971-90
40 PLN
8211

1988 koperta makulaturowa z przesuniętym drukiem kolorów, unieważniona przez dziurkowanie i wykorzystana do opakowania abonamentu filatelistycznego - specjalna pieczątka, gwarancja i oznaczenie MK Berbeka.

Fi.Ck85MK
90 PLN
8212

1989 całostki, rocznik: 1 koperta i 21 kart (Fi.58,50).

Fi.Ck86, Cp991-1011
40 PLN