Auction 91. PoW Woldenberg camp

37629

1944 kartka z obiegu pocztowego z drukiem bibliotecznym na odwrocie.

Fi.22
100 PLN
37630

80 PLN
37631

1944 kartka z obiegu pocztowego z drukiem bibliotecznym na odwrocie, rzadki stempel "DRUK BEZPŁATNY / KSP (Książką Sama Przychodzi)".

Fi.23, 36
120 PLN
37632

Fi.24
220 PLN
37633

1944 kartka świąteczna z grafiką obozową.

Fi.24
80 PLN
37634

1944 "WIELKANOC 1944 - WESOŁEGO ALLELUJA" nieopisany dotąd karnet z sucho tłoczonymi życzeniami świątecznym, ofrankowany znaczkiem ze Stanisławem Żółkiewskim przesłany 7.IV na ręce komandora podporucznika Kazimierza Szalewicza; efektowne walor w dobrym stanie zachowania; stempelek własnościowy Jurek Józef; gwarancja.

600 PLN
37635

200 PLN
37636

1944 kartka z obiegu pocztowego, gwarancja Schmutz.

120 PLN
37637

1944 kartka z grafiką obozową z obiegu pocztowego.

150 PLN
37638

100 PLN
37639

1944 list polecony przesłany 29.8.44, znaczki unieważnione kasownikiem okolicznościowym "Dni Książki", stempelek polecenia, na odwrocie dwuwierszowy stempelek "KOŁO FILATELISTÓW OBÓZ OF.IIC" i stempel odbiorczy, dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.28, 31
220 PLN
37640

Fi.29, 38, 41
800 PLN
37641

1944 znaczek wydania obiegowego na kartce nadanej 8.4.44.

Fi.36
40 PLN
37642

Fi.36
150 PLN
37643

1944 kartka wielkanocna z obiegu z grafiką obozową.

Fi.36
180 PLN
37644

1944 pocztówka z obiegu pocztowego, gwarancja Schmutz.

Fi.36
40 PLN
37645

Fi.36
80 PLN
37646

1944 kartka z grafiką obozową, na odwrocie napis POCZTÓWKA.

Fi.36
80 PLN
37647

Fi.36
60 PLN
37648

Fi.36
60 PLN
37649

Fi.36
80 PLN
37650

Fi.36
120 PLN
37651

1944 kartka z biblioteki obozowej.

Fi.36
80 PLN
37652

Fi.36
120 PLN
37653

1944 pocztówka ze stemplem okolicznościowym tygodnia Ziem Wschodnich.

Fi.36
50 PLN
37654

Fi.36a, b
40 PLN
37655

Fi.36a, b
120 PLN
37656

Fi.36a, b
60 PLN
37657

1944 wydanie obiegowe, odmiany kolorów, gwarancja Ryblewski.

Fi.36a, b
45 PLN
37658

1944 wydanie obiegowe - dwa znaczki w kolorach: brązowoczerwonym i ciemnoczerwonym na prawidłowo opłaconej karcie pocztowej wysłanej 8.IV; dobry stan zachowania (pionowe zgięcie nie dotykające znaczków); gwarancja.

Fi.36a, b
200 PLN
37659

Fi.37
30 PLN
37660

Fi.37
200 PLN
37661

1944 150. rocznica powstania kościuszkowskiego, znaczek skasowany 4.IV stemplem okolicznościowym "RACŁAWICE" na wielkanocnej karcie ozdobionej drzeworytem sygnowanym Ż.S.(Żukowski Stanisław) lub Z.S.(Zygmunt Szatkowski), na odwrocie napis POCZTÓWKA; gwarancja.

Fi.37
80 PLN
37662

1944 150. rocznica powstawia kościuszkowskiego, kartka ze stemplem okolicznościowym z rzadka grafiką obozową przedstawiającą kosyniera Bartosa Głowackiego.

Fi.37
290 PLN
37663

1944 150 rocznica Powstania Kościuszkowskiego, unikalna odbitka autorska znaczka za 10 +40 f. autorstwa Eugeniusza Pichella, przez niego rytowana i sygnowana ołówkiem pod rysunkiem; odbita z pojedynczej kliszy w kolorze czarnym; w najbardziej szczegółowym Katalogu Poczt Obozowych autorstwa Manfreda G.Hebera nie jest katalogowana, nowy fotoatest.

Fi.37 E
3 200 PLN
37664

Fi.37, 30
120 PLN
37665

1944 Święto 3 Maja, list polecony przesłany 3.V w pierwszym dniu obiegu znaczka, na odwrocie datownik odbiorczy; słabszy stan zachowania; gwarancja Schmutz.

Fi.38
120 PLN
37666

1944 Święto 3 Maja, znaczek na dużym wycinku ostemplowany 20.VIII kasownikiem okolicznościowym "TYDZIEŃ ZIEM WSCHODNICH"; gwarancja.

Fi.38
40 PLN
37667

Fi.38
100 PLN
37668

1944 święto 3 Maja, koperta z pierwszego dnia obiegu fantazyjnie zaadresowana.

Fi.38
120 PLN