1944 Hetmani, jasnozielony znaczek ze Stanisławem Żółkiewskim na wielkanocnej karcie wysłanej 8.IV ozdobionej drzeworytem sygnowanym Ż.S. (Żukowski Stanisław) lub Z.S.(Zygmunt Szatkowski), na odwrocie napis POCZTÓWKA, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.