The auctions ends in:

Page:
Postal stationery
Poz# Features Catalog Description Actual price
41681
Fi.Cp113-14

1949 wydanie prowizoryczne, komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu z czarnym nadrukiem: karta Cp97 z nadrukiem typu 1, karta Cp98 z nadrukiem typu 13; bardzo dobry stan zachowania.

200 PLN
41682
Fi.Cp117

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 3.

25 PLN
41683
Fi.Cp119

1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 7.

25 PLN
41684
Fi.Cp119

1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 z czarnym nadrukiem typu 7, wysłana z Gdyni.

30 PLN
41685
Fi.Cp119

1949 wydanie prowizoryczne, zestaw siedmiu całostek z nadrukiem typ 7.

70 PLN
41686
Fi.Cp119I

1949 wydanie prowizoryczne, zestaw czterech całostek z hasłami propagandowymi 16a i 16b.

50 PLN
41687
Fi.Cp120

1949 wydanie prowizoryczne, karta 104 z nadrukiem typu 10 wysłana 22.11 z Poznania do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN
41688
Fi.Cp120

1949wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8.

60 PLN
41689
Fi.Cp120

1949 wydanie prowizoryczne, zestaw czterech całostek z nadrukiem typ 8, 9 i 11.

60 PLN
41690
Fi.Cp121

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 15, z obiegu; idealny stan zachowania.

40 PLN
41691
Fi.Cp121I

1949 wydanie prowizoryczne, zestaw 14 kart z nadrukiem typ 14 na kartkach z różnymi ilustracjami.

280 PLN
41692
Fi.Cp121I

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją nr 15.

30 PLN
41693
Fi.Cp121I

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Jana Kasprowicza z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN
41694
Fi.Cp121I

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Elizy Orzeszkowej z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN
41695
Fi.Cp121I

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stanisława Wyspiańskiego z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN
41696
Fi.Cp121II

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Aleksandra Gierymskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN
41697
Fi.Cp121II

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Konopnickiej z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN
41698
Fi.Cp121II

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Cypriana Kamila Norwida z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); karton gruby (0,20-0,21mm); bardzo dobry stan zachowania.

250 PLN
41699
Fi.Cp121III

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Józefa Chełmońskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); jak podaje podręcznik "Polskie Znaki Pocztowe": "Wg informacji uzyskanych od pracowników Drukarni Pocztowej w Łodzi sloganem w kolorze czarnym zaopatrywane były karty 121 zapakowane już w paczki po 20 sztuk, czyli bez kart z portretem W.Bogusławskiego i J.Chełmońskiego, karty powyższe zaopatrzone w slogan stanowią dużą rzadkość"; bardzo dobry stan zachowania.

1 200 PLN
41700
Fi.Cp121III

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Bolesława Prusa z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

250 PLN
41701
Fi.Cp121III

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Henryka Sienkiewicza z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

250 PLN
SOLD
41702
Fi.Cp121III

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stanisława Staszica z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); karton gruby(0,21-0,22mm); bardzo dobry stan zachowania.

400 PLN
41703
Fi.Cp121III

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stefana Żeromskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

250 PLN
41704
Fi.Cp122

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12, z obiegu.

30 PLN
41705
Fi.Cp122

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym (w) z nadrukiem typu 12.

40 PLN
41706
Fi.Cp124

1950 Bolesław Bierut, 10 zł, z hasłem propagandowym 19, sygnatura VI.50.

10 PLN
41707

1950 służbowy list polecony z Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji do Poznania w kopercie wydania Generalnego Gubernatorstwa z zadrukowanym znakiem opłaty i niemieckim napisem na odwrocie.

450 PLN
41708
Fi.Cp125-30

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych).

150 PLN
41709
Fi.Cp126

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

15 PLN
41710
Fi.Cp127

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

10 PLN
41711
Fi.Cp128

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

15 PLN
41712
Fi.Cp130

1951 propaganda PKO.

15 PLN
41713
Fi.Cp130 B1

1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

20 PLN
41714
Fi.Ck13

1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, sygnatura XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.150.-).

120 PLN
41715
Fi.Ck14a

1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.210.-).

180 PLN
41716
Fi.Ck14ya

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H.

35 PLN
41717
Fi.Cp131

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 20b.

10 PLN
41718
Fi.Cp131

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 21b.

10 PLN
41719
Fi.Cp131

1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23 (Fi.36.-).

20 PLN
41720
Fi.Cp132

1952 całostka z sygnaturą III.52 i z hasłem propagandowym 19/18b.

25 PLN