Auction 91. Postal stationery

41560

Fi.Cp76
20 PLN
41561

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań Fragment Placu Wolności, wysłana 10.10.38 z miejscowości Puszczykówko do Krakowa; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp76
40 PLN
41562

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 7.

Fi.Cp76
60 PLN
41563

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp76
80 PLN
41564

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp76
80 PLN
41565

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp76
80 PLN
41566

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia) - karta z obiegu wyceniona w katalogu Fi.260.- zł.

Fi.Cp77
50 PLN
41567

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 27 - Hel.

Fi.Cp77
200 PLN
41568

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 16.

Fi.Cp77
180 PLN
41569

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 13.

Fi.Cp77
180 PLN
41570

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec.

Fi.Cp77
200 PLN
41571

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp77
120 PLN
41572

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp77
120 PLN
41573

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20.

Fi.Cp77
120 PLN
41574

Fi.Ck10
10 PLN
41575

Fi.Ck10
20 PLN
41576

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ; karta z obiegu.

Fi.Cp78II2
10 PLN
41577

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp78I
15 PLN
41578

Fi.Cp78I
15 PLN
41579

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp78II
15 PLN
41580

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym I.

Fi.Cp78II
15 PLN
41581

Fi.Cp78II
10 PLN
41582

Fi.Cp78II
10 PLN
41583

1938 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą VI-1938.

Fi.Cp78II
10 PLN
41584

1938 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą VI-1938.

Fi.Cp78II
10 PLN
41585

1938 całostka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp79
15 PLN
41586

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta za 30 gr, sygnatura I-1938 (Fi.30.-).

Fi.Cp79
20 PLN
41587

1938 całostka z sygnaturą I-1938.

Fi.Cp79
20 PLN
41588

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp80
20 PLN
41589

1938 całostka z sygnaturą IX-1938 z hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
15 PLN
41590

Fi.Cp80
15 PLN
41591

Fi.Cp80
15 PLN
41592

Fi.Cp80
15 PLN
41593

Fi.Cp81
15 PLN
41594

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH (Fi.20.-).

Fi.Cp81
15 PLN
41595

1938 całostka z sygnaturą X-1938, hasło propagandowe O.

Fi.Cp81
15 PLN
41596

Fi.Cp81
15 PLN
41597

Fi.Cp81
15 PLN
41598

Fi.Cp81
15 PLN
41599

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN