The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 91. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
41600

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938 (Fi.40.-).

Fi.Cp83
25 PLN
41601

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 10.11.38, czyli w przeddzień wejścia do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp83
700 PLN
41602

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5 - Stanisław Konarski, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
20 PLN
41603

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
20 PLN
41604

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; temat - MUZYKA.

Fi.Cp86
50 PLN
41605

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13 - Henryk Sienkiewicz (Nobel w dziedzinie literatury 1905 za powieść "Quo vadis").

Fi.Cp86
60 PLN
SOLD
41606

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 - August Cieszkowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
20 PLN
41607

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47.

Fi.Cp86
35 PLN
41608

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51.

Fi.Cp86
35 PLN
SOLD
41609

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50.

Fi.Cp86
35 PLN
SOLD
41610

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9 - Adam Mickiewicz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
20 PLN
41611

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr.51 - Barok (budownictwo kościelne): BEREZWECZ; minimalne, prawie niedostrzegalne przebarwienia.

Fi.Cp86
40 PLN
41612

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska-Curie (pierwsza w historii kobieta laureatka nagrody Nobla, w dziedzinie: fizyki w 1903 roku i chemii w 1911 roku).

Fi.Cp86
200 PLN
41613

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin; temat - MUZYKA.

Fi.Cp86
200 PLN
41614

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp86
40 PLN
41615

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33.

Fi.Cp86
40 PLN
41616

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34.

Fi.Cp86
40 PLN
41617

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35.

Fi.Cp86
40 PLN
41618

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50.

Fi.Cp86
40 PLN
41619

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38.

Fi.Cp86
40 PLN
41620

1938 wydanie ilustrowane _ król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
1 200 PLN
41621

1938 wydanie ilustrowane _ król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
1 200 PLN
41622

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26 - Aleksander Fredro.

Fi.Cp87
160 PLN
41623

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33 - Artur Grottger.

Fi.Cp87
160 PLN
41624

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39 - Leon Wyczółkowski.

Fi.Cp87
160 PLN
41625

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28.

Fi.Cp87
90 PLN
41626

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Ułani Beliny na patrolu - maj 1915; lewy dolny róg nadgięty.

Fi.Cp88
40 PLN
41627

1939 25. rocznica I Kampanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 7.

Fi.Cp88
30 PLN
41628

1939 25. rocznica I Kampanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 6.

Fi.Cp88
30 PLN
SOLD
41629

1939 25. rocznica I Kampanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp88
30 PLN
41630

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, komplet 32 czystych kart, trzy w minimalnie słabszym stanie (Fi.1656,-).

Fi.Cp88
1 350 PLN
41631

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, komplet 32 całostek z różnymi ilustracjami w dobrym stanie.

Fi.Cp88 il.1-32
1 100 PLN
41632

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 3 Jan Kochanowski, wg. najnowszej klasyfikacji P.Pelczara - typ nadruku I (cienki).

Fi.Cp89
200 PLN
41633

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 23.

Fi.Cp89
100 PLN
41634

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 21.

Fi.Cp89
100 PLN
41635

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 19, lekkie ukośne złamanie.

Fi.Cp89
50 PLN
41636

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp89
100 PLN
41637

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp89
100 PLN
41638

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 2.

Fi.Cp89
100 PLN
41639

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 30.

Fi.Cp89
100 PLN