Auction 88. Overprint editions 1918-1919

9525

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,.

Fi.22b
Mi.22b
450 PLN
9526

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
200 PLN
9527

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Ryblewski.

Fi.22b
200 PLN
9528

Fi.22bNo
Mi.22bK
2 000 PLN
9529

Fi.22b No
Mi.22bK
1 000 PLN
9530

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 dodatkowo z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
340 PLN
9531

Fi.23No
Mi.23K
180 PLN
9532

Fi.23No
Mi.23K
220 PLN
9533

Fi.23a
Mi.23A
60 PLN
9534

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A
25 PLN
9535

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.23a
Mi.23A
40 PLN
9536

Fi.23a
Mi.23A
100 PLN
9537

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Dąbrowy 14.1.19 na Morawy, prowizoryczna erka z ręcznie pisanym numerem, dekoracyjny i rzadki walor, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A
5 500 PLN
9538

Fi.23a
Mi.23A
35 PLN
9539

Fi.23aNo
Mi.23AK
800 PLN
9540

Fi.23aNo
Mi.23AK
140 PLN
9541

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Koopmann.

Fi.23b
Mi.23B
50 PLN
9542

Fi.23b
Mi.23B
280 PLN
9543

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z perforacją ZL 11½, gwarancja Schmutz.

Fi.23b
Mi.23B
400 PLN
9544

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z ząbkowaniem 11½, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.23b
Mi.23B
120 PLN
9545

Fi.24
Mi.24
25 PLN
9546

Fi.24
Mi.24
80 PLN
9547

Fi.24
Mi.24
30 PLN
9548

Fi.24
Mi.24
80 PLN
9549

Fi.24
Mi.24
70 PLN
9550

Fi.24
Mi.24
20 PLN
9551

Fi.24
Mi.24
20 PLN
9552

1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz znaczka za 45/60 hal., komplet katalogowanych błędów i usterek, doskonały materiał badawczy, wartość podstawowych znaczków Fischer 4.500,- zł.

Fi.24
Mi.24
1 800 PLN
9553

Fi.24
Mi.24
60 PLN
9554

Fi.24
Mi.24
25 PLN
9555

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z spektakularnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Berbeka.

Fi.24
Mi.24
15 PLN
9556

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem na zagniecionym papierze - w efekcie nominał w połowie zamiast na dole znaczka oraz miejscowe braki nadruku, bardzo ciekawe, ze względu na brak znaczków nawet tak uszkodzone zaliczono do nakładu i skierowano do eksploatacji, gwarancja Schmutz.

Fi.24 MK
400 PLN
9557

Fi.24No
Mi.24K
120 PLN
9558

1918 drugie wydanie lubelskie, ślad po zagięciu narożnika, gwarancja Berbeka.

Mi.25II
30 PLN
9559

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Mi.25I
45 PLN
9560

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
9561

Fi.25a
Mi.25I
90 PLN
9562

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
9563

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
9564

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN