The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 88. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
9645

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy IIB z poz. 30, znaczek w doskonałym stanie, gwarancja Mikstein.

Fi.37II
Mi.36
6 000 PLN
9646

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB poz.39, piękny stan zachowania, lekki ślad po podlepce, delikatne stempelki i oznaczenia, sygnatura PHILATELIA KRAKÓW, gwarancja z oznaczeniem Koopman, Petriuk BPP, z fotoatestem Mikulski.

Fi.37II
Mi.36
7 000 PLN
9647

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
9648

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy III, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
9649

1919 wydanie krakowskie, znaczek z obiegu pocztowego z Łańcuta, gwarancja Mikstein.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
9650

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal na opłaconym zgodnie z taryfą liście wysłanym 3.II z Bielska do Czech; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Falkowski.

Fi.38
Mi.48 
500 PLN
9651

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z bardzo rzadkim błędem "brak dolnej części litery S", gwarancja Witkowski, Mikstein.

Fi.38 B
Mi.48
1 000 PLN
9652

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 25/80 hal. z bardzo rzadkim błędem "brak połowy litery L", gwarancja Gryżewski.

Fi.38 B
Mi.48 
1 000 PLN
9653

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. w kolorze szarofioletowym z nadrukiem formą IIB, z błędem na poz.66 "mocno uszkodzone obie litery P", ładny stan, gwarancja i opis Mikstein, Schmutz.

Fi.39a
Mi.37
2 000 PLN
9654

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 21, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.39a
Mi.37
2 000 PLN
9655

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.94, ze skartu unieważniony rzadkim kasownikiem rusztowym KRAKÓW 1, ładny stan, sygnowany Witkowski, gwarancja i opis Schmutz..

Fi.40
Mi.38
200 PLN
9656

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, ślady po przywarciu na gumie, gwarancja i oznaczenie.

Fi.40
Mi.38
90 PLN
9657

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 i 8, znaczek z poz. 7 z ściętą literą P w POCZTA, gwarancja i oznaczenie pozycji Schmutz.

Fi.40
Mi.38
220 PLN
9658

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17 z charakterystycznie silnie uszkodzonymi literami P, gwarancja i oznaczenie pozycji.

Fi.40
Mi.38
150 PLN
9659

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z obiegu pocztowego z Łańcuta z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7-8, znaczek z poz. 7 z niekatalogowaną jeszcze usterką druku w postaci braku dolnej części litery P w POCZTA, gwarancja i oznaczenie.

Fi.40
Mi.38
280 PLN
9660

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 70, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.40
Mi.38
140 PLN
9661

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 26, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.40
Mi.38
130 PLN
9662

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 28, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.40
Mi.38
140 PLN
SOLD
9663

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 z jeszcze nie katalogowanym błędem w postaci silnych uszkodzeń liter P, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.40
Mi.38
160 PLN
9664

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 39, gwarancja Mikulski.

Fi.40
Mi.38
120 PLN
9665

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 28, gwarancja i oznaczenie Ryblewski.

Fi.40
Mi.38
320 PLN
9666

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78, lekki ślad podlepki, sygnatura Kronenberg, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.40
Mi.38 
150 PLN
9667

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z odwróconym nadrukiem pierwszą formą poz.64, piękny stan, gwarancja Gryżewski, z opisem Mikstein.

Fi.40 No
Mi.38
5 500 PLN
9668

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z podwójnym nadrukiem pierwszą formą poz.71, lekki ślad podlepki, poza naturalnym wtrąceniem w papierze w bardzo ładnym stanie, gwarancja Mikstein, z opisem Mikulski.

Fi.40 Np
Mi.38 
11 000 PLN
9669

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 89 na wycinku przekazu pocztowego (skartu) z Łańcuta, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.40, 75B
Mi.38, 79
240 PLN
9670

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", ślady po trzech podlepkach, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.40B3
Mi.38
600 PLN
9671

1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójnym nadrukiem pierwszej formy z poz. 92, przedrukowano jeden stu znaczkowy arkusz z podwójnym nadrukiem znaczków opłatnych za 40 hal., bardzo rzadko spotykany znaczek w idealnym stanie bez podlepek i ich śladów, gwarancja Mikstein, Mikulski.

Fi.40Np
Mi.38DD
24 000 PLN
9672

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 95, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.41
Mi.39
60 PLN
9673

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 100 z usterką "uszkodzona prawa stopa litery A w POLSKA", duże podlepki, gwarancja i oznaczenie pozycji Miszczak.

Fi.41
Mi.39
80 PLN
9674

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, gwarancja i oznaczenie Mikstein i Schmutz.

Fi.41
Mi.39
70 PLN
9675

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, gwarancja i oznaczenie.

Fi.41
Mi.39
40 PLN
9676

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8 bez śladu podlepki, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.41
Mi.39
80 PLN
9677

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.41
Mi.39
70 PLN
9678

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72, gwarancja i oznaczenie.

Fi.41
Mi.39
60 PLN
9679

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja i oznaczenie.

Fi.41
Mi.39
60 PLN
9680

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.91 (Fi.200.-), bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.41
Mi.39
200 PLN
9681

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 50, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.41
Mi.39
60 PLN
9682

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.65, dwa zgięcia na gumie; niby bez (Fi.200.-), ale liczony jak słabszy podlepkowy, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.41
Mi.39 
60 PLN
9683

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.41
Mi.39 
50 PLN
9684

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.41
Mi.39 
60 PLN