The new auction will start soon

Auction 85. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
34577

1949 Bolesław Bierut, MAKULATURA BARDZO SILNIE PRZESUNIĘTY POZIOMO DRUK - karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w doskonałym stanie zachowania.

Fi.Cp109II
160 PLN
34578

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego.

Fi.Cp110I
80 PLN
34579

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego.

Fi.Cp110I
80 PLN
34580

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego.

Fi.Cp110I
80 PLN
34581

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu łódzkiego.

Fi.Cp110II
80 PLN
34582

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego.

Fi.Cp113
40 PLN
34583

1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
30 PLN
34584

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
34585

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
34586

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
34587

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
20 PLN
34588

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
15 PLN
34589

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
34590

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
34591

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
34592

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
34593

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
34594

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
34595

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
34596

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
34597

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a.

Fi.Cp119I
20 PLN
34598

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119II
15 PLN
34599

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a.

Fi.Cp119Ia
20 PLN
34600

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119Ib
20 PLN
34601

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp120
20 PLN
34602

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8.

Fi.Cp120
20 PLN
34603

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8.

Fi.Cp120
20 PLN
34604

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11.

Fi.Cp120
20 PLN
34605

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Bolesław Prus) z nadrukiem typu 14, wysłana 6.12 z Bytomia do Sanoka; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121
40 PLN
34606

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Henryk Sienkiewicz) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090).

Fi.Cp121
30 PLN
34607

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Stefan Żeromski) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090).

Fi.Cp121
30 PLN
34608

1949 wydanie prowizoryczne, zestaw 14 kart z nadrukiem typ 15 na kartkach z różnymi ilustracjami.

Fi.Cp121I
280 PLN
SOLD
34609

1949 wydanie prowizoryczne, zestaw 14 kart z nadrukiem typ 14 na kartkach z różnymi ilustracjami.

Fi.Cp121I
280 PLN
34610

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją nr 15.

Fi.Cp121I
30 PLN
34611

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym (w) z nadrukiem typu 12.

Fi.Cp122
40 PLN
34612

1950 "groszy - lokalny", Niemodlin, całostka 109I z fioletowym nadrukiem typu 32, czysta, doskonały stan zachowania; gwarancja Krawczyk.

Fi.Cp109I
400 PLN
34613

1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 19 i nadrukiem groszy typ 8.

Fi.Cp124
40 PLN
34614

1950 całostka z hasłem propagandowym 21a.

Fi.Cp124
10 PLN
SOLD
34615

1950 całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN
34616

1950 Bolesław Bierut, 10 zł, z hasłem propagandowym 19, sygnatura VI.50.

Fi.Cp124
10 PLN