34577 |
1949 Bolesław Bierut, MAKULATURA BARDZO SILNIE PRZESUNIĘTY POZIOMO DRUK - karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w doskonałym stanie zachowania. | Fi.Cp109II |
| 160 PLN | |
34578 |
| 80 PLN | |
34579 |
| 80 PLN | |
34580 |
| 80 PLN | |
34581 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu łódzkiego. | Fi.Cp110II |
| 80 PLN | |
34582 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego. | Fi.Cp113 |
| 40 PLN | |
34583 |
| 30 PLN | |
34584 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją. | Fi.Cp117 |
| 25 PLN | |
34585 |
| 25 PLN | |
34586 |
| 25 PLN | |
34587 |
| 20 PLN | |
34588 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 15 PLN | |
34589 |
| 20 PLN | |
34590 |
| 20 PLN | |
34591 |
| 20 PLN | |
34592 |
| 20 PLN | |
34593 |
| 20 PLN | |
34594 |
| 20 PLN | |
34595 |
| 20 PLN | |
34596 |
| 20 PLN | |
34597 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a. | Fi.Cp119I |
| 20 PLN | |
34598 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b. | Fi.Cp119II |
| 15 PLN | |
34599 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a. | Fi.Cp119Ia |
| 20 PLN | |
34600 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b. | Fi.Cp119Ib |
| 20 PLN | |
34601 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9. | Fi.Cp120 |
| 20 PLN | |
34602 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8. | Fi.Cp120 |
| 20 PLN | |
34603 |
| 20 PLN | |
34604 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11. | Fi.Cp120 |
| 20 PLN | |
34605 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Bolesław Prus) z nadrukiem typu 14, wysłana 6.12 z Bytomia do Sanoka; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121 |
| 40 PLN | |
34606 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Henryk Sienkiewicz) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090). | Fi.Cp121 |
| 30 PLN | |
34607 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Stefan Żeromski) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090). | Fi.Cp121 |
| 30 PLN | |
34608 |
1949 wydanie prowizoryczne, zestaw 14 kart z nadrukiem typ 15 na kartkach z różnymi ilustracjami. | Fi.Cp121I |
| 280 PLN SOLD | |
34609 |
1949 wydanie prowizoryczne, zestaw 14 kart z nadrukiem typ 14 na kartkach z różnymi ilustracjami. | Fi.Cp121I |
| 280 PLN | |
34610 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją nr 15. | Fi.Cp121I |
| 30 PLN | |
34611 |
| 40 PLN | |
34612 |
1950 "groszy - lokalny", Niemodlin, całostka 109I z fioletowym nadrukiem typu 32, czysta, doskonały stan zachowania; gwarancja Krawczyk. | Fi.Cp109I |
| 400 PLN | |
34613 |
1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 19 i nadrukiem groszy typ 8. | Fi.Cp124 |
| 40 PLN | |
34614 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 21a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN SOLD | |
34615 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 18a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN | |
34616 |
| 10 PLN | |