Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
34496 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz. | Fi.Cp87 |
| 160 PLN | |
34497 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - August Cieszkowski. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
34498 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28. | Fi.Cp87 |
| 90 PLN | |
34499 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 30 - Komendant J.Piłsudski dekoruje legionistów odznaką "Za Wierną Służbę" - Kolonia Dubniaki na Wołyniu - sierpień 1916, wysłana 22.VIII z Małogoszczy do Zagórza k.Dąbrowy-Górniczej; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 100 PLN SOLD | |
34500 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Ułani Beliny na patrolu - maj 1915; lewy dolny róg nadgięty. | Fi.Cp88 |
| 40 PLN | |
34501 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 22. | Fi.Cp88 |
| 30 PLN SOLD | |
34502 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 23. | Fi.Cp88 |
| 35 PLN | |
34503 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 24. | Fi.Cp88 |
| 35 PLN | |
34504 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 32. | Fi.Cp88 |
| 35 PLN | |
34505 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, komplet 32 czystych kart, trzy w minimalnie słabszym stanie (Fi.1656,-). | Fi.Cp88 |
| 1 350 PLN | |
34506 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Przy ognisku na Wołyniu - wrzesień 1915; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 60 PLN | |
34507 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Ułan nad grobem kolegi na Wołyniu - rok 1916; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 60 PLN | |
34508 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 3, zagięcie na dolny prawym narożniku. | Fi.Cp88 |
| 25 PLN | |
34509 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 10, zagięcie górnego prawego narożnika. | Fi.Cp88 |
| 20 PLN | |
34510 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 20. | Fi.Cp88 |
| 35 PLN | |
34511 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 22. | Fi.Cp88 |
| 35 PLN | |
34512 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 30. | Fi.Cp88 |
| 30 PLN SOLD | |
34513 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 29. | Fi.Cp88 |
| 30 PLN SOLD | |
34514 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, komplet 32 całostek z różnymi ilustracjami w dobrym stanie. | Fi.Cp88 il.1-32 |
| 1 100 PLN | |
34516 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr.59 - Klasycyzm: Bejsce - Dwór z końca XVIII wieku. | Fi.Cp89I |
| 200 PLN | |
34517 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko. | Fi.Cp89I |
| 180 PLN | |
34518 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 23. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
34519 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 21. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
34520 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 19, lekkie ukośne złamanie. | Fi.Cp89 |
| 50 PLN | |
34521 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
34522 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
34523 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 2. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
34524 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 30. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
34525 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 26. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
34526 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 35. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
34527 |
1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk - Cp83) z zadrukowanym znakiem opłaty (por.Fischer t.II 2006 s.354), czysty, gwarancja. | Fi.CfpU4 |
| 160 PLN | |
34528 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 8. | Fi.Cp92 |
| 60 PLN SOLD | |
34529 |
1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 2 - "WRACAMY NAD POLSKIE MORZE", karta wysłana 12.VII z Poznania do Grodziska Mazowieckiego, znak opłaty skasowany datownikiem POZNAŃ 2 z wyróżnikiem "cc"; stempelek cenzury wojskowej nr.1616; bardzo dobry stan zachowania (karta w rzeczywistości prezentuje się znacznie lepiej niż na skanie, chodzi o przebarwienia). | Fi.Cp92II |
| 150 PLN | |
34530 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp94A |
| 30 PLN | |
34531 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura typu 2 (33 mm) w układzie poziomym. | Fi.Cp94A t.1 |
| 40 PLN | |
34532 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym. | Fi.Cp94B |
| 40 PLN | |
34533 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym i numerem druku nonparelem. | Fi.Cp95AI |
| 30 PLN | |
34534 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta z prywatną ilustracją Święto Sportu Śląskiego, sygnatura w układzie poziomym, zezwolenie na druk nonparelem, skasowana 18.VI w Katowicach stemplem okolicznościowym "ŚWIĘTO SPORTU ŚLĄSKIEGO CZERWIEC 1946 SPORT TO ZDROWIE" (Myślicki 46 044); rzadki walor w doskonałym stanie zachowania. | Fi.Cp95AI |
| 200 PLN | |
34535 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp95AII |
| 30 PLN | |
34536 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie ciemnoszarym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem. | Fi.Cp95AIz |
| 50 PLN | |