The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 77. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
7440

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 2.

Fi.Cp106
40 PLN
7441

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp106
35 PLN
7442

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp106
35 PLN
7443

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 17.

Fi.Cp106
35 PLN
7444

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp106
35 PLN
SOLD
7445

1948 Alegoria Wiosny Ludów, karta z ilustracją wielkanocną nr 3 - stół wielkanocny; wysłana 23.3 z Bydgoszczy do Sosnowca, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp107
30 PLN
7446

1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 16.12 z Katowic do Warszawy.

Fi.Cp108
20 PLN
7447

1949 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
30 PLN
7448

1949 Bolesław Bierut, karton kremowoszary gładki, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego.

Fi.Cp109I
60 PLN
7449

1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w bardzo dobrym stanie zachowania (naturalne wtrącenie - węgielek w kartonie).

Fi.Cp109II
50 PLN
7450

1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura XII.49 - piąty nakład; walor w bardzo dobrym stanie zachowania (na odwrocie ostemplowane znaczki bez i z zielonym nadrukiem groszy).

Fi.Cp109II
30 PLN
7451

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego.

Fi.Cp110I
80 PLN
7452

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego.

Fi.Cp110I
80 PLN
7453

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego.

Fi.Cp110I
80 PLN
7454

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu łódzkiego.

Fi.Cp110II
80 PLN
7455

1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
30 PLN
7456

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
7457

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
7458

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
7459

1949 wydanie prowizoryczne, komplet 4 całostek w różnych barwach ilustracji.

Fi.Cp117 a-d
180 PLN
7460

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze oliwkowobrązowym; wysłana 7.7.50 z Łeby do Łodzi, dodatkowy znaczek obowiązkowej dopłaty na odbudowę Warszawy; dobry stan zachowania.

Fi.Cp117c
40 PLN
7461

1949 karta nr.103 z nadrukiem typu 7, wysłana 27.10 z Piotrkowa Trybunalskiego.

Fi.Cp119
30 PLN
7462

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
20 PLN
7463

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
15 PLN
7464

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
7465

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z sygnaturą VIII47.

Fi.Cp119
30 PLN
7466

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z sygnaturą VIII47.

Fi.Cp119
30 PLN
7467

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowym 16.

Fi.Cp119I
40 PLN
7468

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowym 16.

Fi.Cp119I
40 PLN
7469

1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 z czerwonym nadrukiem typu 7 i hasłem propagandowym 16a, wysłana z Gliwic.

Fi.Cp119Ia
40 PLN
7470

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp120
30 PLN
7471

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp120
30 PLN
7472

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp120
320 PLN
7473

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Maria Konopnicka) z nadrukiem typu 14, z obiegu; idealny stan zachowania.

Fi.Cp121
50 PLN
7474

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 6 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 15 i z hasłem propagandowym 16c.

Fi.Cp121II
70 PLN
7475

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 17 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c.

Fi.Cp121II
70 PLN
7476

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 9 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c.

Fi.Cp121II
70 PLN
7477

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 7 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c.

Fi.Cp121II
70 PLN
7478

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 10 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c.

Fi.Cp121II
70 PLN
7479

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym (w) z nadrukiem typu 12.

Fi.Cp122
50 PLN