Auction 76. Postal stationery

39069

1945 całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp95A
20 PLN
39070

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp95AII
30 PLN
39071

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana z Krakowa 2.8.1946 do Warszawy.

Fi.Cp95AIx
30 PLN
39072

Fi.Cp96IA
15 PLN
39073

1946 całostka z sygnaturą IX.46.

Fi.Cp96IA
25 PLN
39074

Fi.Cp97
30 PLN
39075

Fi.Cp97
40 PLN
39076

1947 ofiary Oświęcimia, całostka.

Fi.Cp97
20 PLN
39077

1947 wydanie dla upamiętnienia ofiar obozu w Oświęcimiu.

Fi.Cp97
25 PLN
39078

1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 3 zł, dofrankowana i wysłana 23.9.1948 ze Słupska do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; bardzo dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

Fi.Cp97, 431B
30 PLN
39079

Fi.Cp97-98
80 PLN
39080

Fi.Cp97-98
50 PLN
39081

1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 6 zł, wysłana 10.4.1948 ze Sławna do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; bardzo dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

Fi.Cp98
40 PLN
39082

1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu.

Fi.Cp98
30 PLN
39083

Fi.Cp98
30 PLN
39084

Fi.Cp98
25 PLN
39085

1947 karta ilustrowana Belweder.

Fi.Cp99
30 PLN
39086

1947 całostka z ilustracją.

Fi.Cp100
30 PLN
39087

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka.

Fi.Cp102I
25 PLN
39088

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

Fi.Cp102I
40 PLN
39089

1947 całostka z ilustracja i napisem z okazji kongresu PPS.

Fi.Cp102II
50 PLN
39090

1947 całostka z sygnaturą VIII 47.

Fi.Cp103
30 PLN
39091

1948 całostka z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
20 PLN
39092

1948 Zabytkowy kościół w Pniowie, całostki z sygnaturą VIII.47, dwie odmiany kartonu: szarobiały i kremowoszary.

Fi.Cp103
50 PLN
39093

1948 zamek w Będzinie.

Fi.Cp104
30 PLN
39094

1948 karta ilustrowana zamek w Będzinie.

Fi.Cp104
30 PLN
39095

1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana.

Fi.Cp105
90 PLN
39096

Fi.Cp105
600 PLN
39097

Fi.Cp106
60 PLN
39098

Fi.Cp107 il.1-20
1 300 PLN
39099

1949 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
30 PLN
39100

Fi.Cp109I
70 PLN
39101

Fi.Cp109II
60 PLN
39102

Fi.Cp110IAb
70 PLN
39103

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2.

Fi.Cp111
50 PLN
39104

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4.

Fi.Cp115
54 PLN
39105

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 4.

Fi.Cp115
80 PLN
39106

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 4.

Fi.Cp115
50 PLN
39107

1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
30 PLN
39108

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
35 PLN