Auction 76. Postal stationery

39109

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 3.

Fi.Cp117
40 PLN
39110

1949 wydanie prowizoryczne, na odwrocie stempelek własnościowy.

Fi.Cp117
30 PLN
39111

Fi.Cp117
40 PLN
39112

Fi.Cp117
40 PLN
39113

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
39114

Fi.Cp117
25 PLN
39115

Fi.Cp117
25 PLN
39116

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
20 PLN
39117

1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
35 PLN
39118

Fi.Cp119
40 PLN
39119

Fi.Cp119
40 PLN
39120

Fi.Cp119
40 PLN
39121

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
15 PLN
39122

Fi.Cp119
20 PLN
39123

Fi.Cp119
40 PLN
39124

1949 wydanie prowizoryczne, karta 104 z nadrukiem typu 10 wysłana 22.11 z Poznania do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp120
50 PLN
39125

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 15, z obiegu; idealny stan zachowania.

Fi.Cp121
50 PLN
39126

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12, z obiegu.

Fi.Cp122
30 PLN
39127

Fi.Cp122
50 PLN
39128

1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
25 PLN
39129

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10.

Fi.Cp122
100 PLN
39130

Fi.Cp124
20 PLN
39131

1950 całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN
39132

Fi.Cp124
10 PLN
39133

1951 całostka z sygnaturą XI.51 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp125
10 PLN
39134

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych).

Fi.Cp125-30
150 PLN
39135

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
39136

1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży.

Fi.Cp126
10 PLN
39137

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
15 PLN
39138

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
39139

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
15 PLN
39140

1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130 B1
30 PLN
39141

1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, sygnatura XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck13
150 PLN
39142

Fi.Ck14a
270 PLN
39143

Fi.Ck14ya
35 PLN
39144

1952 wycofane koperty 12I drukowane z X walca z hasłami propagandowymi A i B (komplet), ponownie dopuszczone do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkami opłaty nr.606 i nadrukowane stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck15Ib
300 PLN
39145

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp131
10 PLN
39146

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 21b.

Fi.Cp131
10 PLN
39147

1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23.

Fi.Cp131
20 PLN
39148

Fi.Cp132
30 PLN