Auction 51. Postal stationery

30253

1953 całostka z hasłem propagandowym 18b i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
30254

1953 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
30255

1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
30256

1953 całostka z hasłem propagandowym 21c i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
30257

1953 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
30258

1953 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
30259

1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą VII.53.

Fi.Cp136
15 PLN
30260

Fi.Cp132B
75 PLN
30261

Fi.Cp132
40 PLN
30262

1955 V Światowy Festiwal Młodzieży i Studentów w Warszawie.

Fi.Cp139-40
15 PLN
30263

50 PLN
30264

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
30265

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-144
80 PLN
30266

1956 Festiwal Sztuki Dni Krakowa.

Fi.Cp143b
10 PLN
30267

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
35 PLN
30268

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą VI.56.

Fi.Cp144
10 PLN
30269

Fi.Ck21
40 PLN
30270

1957 50-lecie narciarstwa polskiego.

Fi.Cp145
10 PLN
30271

1957 rocznik obejmujący 5 całostek.

Fi.Cp145-9
50 PLN
30272

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
20 PLN
30273

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
30274

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
40 PLN
30275

1958 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I.58.

Fi.Cp144
10 PLN
30276

1958 "400 LAT POCZTY POLSKIEJ - WYSTAWA" Warszawa P.K.i N. (Pałac Kultury i Nauki), komplet 2 kart z sygnaturą I.58. ostemplowanych okolicznościowo 23.XI.

Fi.Cp150-151
20 PLN
30277

1958 Karty pocztowe - kompletny rocznik 12 sztuk, czyste.

Fi.Cp150-161
100 PLN
30278

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
30279

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart.

Fi.CP155-160
100 PLN
30280

1958 400 lat Poczty Polskiej, karta skasowana okolicznościowo 24.X.

Fi.Cp161
15 PLN
30281

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
30282

Fi.Cp168-9
70 PLN
30283

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp.170
20 PLN
30284

1959 10-lecie Huty im.Lenina, komplet 2 czystych kart; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp171a-b
30 PLN
30285

Fi.Cp172
30 PLN
30286

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart.

Fi.Cp173a-b
30 PLN
30287

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
20 PLN
30288

1960 150. rocznica urodzin Fryderyka Chopina.

Fi.Cp174
10 PLN
30289

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
15 PLN
30290

Fi.Cp175
10 PLN
30291

1960 Muzeum w Oświęcimiu-Brzezince, karta czysta.

Fi.Cp176
20 PLN
30292

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
20 PLN