30013 |
1921 kartka z napisem KARTA POCZTOWA długości ponad 98 mm. | Fi.Cp39I |
| 35 PLN | |
30014 |
| 120 PLN | |
30015 |
1921 podwójna kartka wydania obiegowego "orzeł na tarczy barkowej" z opłacona odpowiedzią. | Fi.Cp41 |
| 80 PLN | |
30016 |
1921 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp41 |
| 80 PLN | |
30017 |
1922 kartka z napisem KARTA POCZTOWA długości ponad 98 mm. | Fi.Cp40I |
| 30 PLN | |
30018 |
1922-23 wydanie dla polskiego Górnego Śląska, pokwitowanie telegraficzne z ręcznym nadrukiem wartości w walucie niemieckiej 25 mk niemieckich/ 80 mk, bardzo rzadki walor w dobrym stanie zachowania (minimalne pofałdowania i załamania papieru). | Fi.Ct12 |
| 1 500 PLN | |
30019 |
1923 kartka pocztowa wydana przez pocztę bez wydrukowanego znaku opłaty ze względu na hiperinflację. | |
| 60 PLN | |
30020 |
1925 całostka bez sygnatury. | Fi.Cp42 |
| 50 PLN | |
30021 |
1925 kartka z Torunia 4.12.25 do Gdańska. | Fi.Cp42 |
| 10 PLN | |
30022 |
| 40 PLN | |
30023 |
1926 całostka z sygnaturą XII-926. | Fi.Cp43I |
| 40 PLN | |
30024 |
1928 Henryk Sienkiewicz, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, bez hasła propagandowego, sygnatura (IV-1928), wysłana 4.II z Warszawy do Kielc. | Fi.Cp49A |
| 50 PLN | |
30025 |
| 40 PLN | |
30026 |
1930 całostka z sygnaturą VII-1930. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
30027 |
| 120 PLN | |
30028 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 90 PLN | |
30029 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
30030 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
30031 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 120 PLN | |
30032 |
| 90 PLN | |
30033 |
| 100 PLN | |
30034 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN SOLD | |
30035 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
30036 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 140 PLN | |
30037 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, sygnatura VIII-1931, stan średni. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN SOLD | |
30038 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura VIII-1931, stan średni. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
30039 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura VIII-1931, stan średni. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN SOLD | |
30040 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 240 PLN | |
30041 |
| 320 PLN | |
30042 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 280 PLN | |
30043 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 - Gniezno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 320 PLN | |
30044 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 14, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIb |
| 60 PLN SOLD | |
30045 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN SOLD | |
30046 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
30047 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
30048 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 140 PLN SOLD | |
30049 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 140 PLN | |
30050 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 140 PLN | |
30051 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 10, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIb |
| 120 PLN SOLD | |
30052 |
1931 Henryk Sienkiewicz, komplet całostek z ilustracjami 1-32, wszystkie kartki z drugiego nakład z sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, idealny stan zachowania, w takim stanie bardzo rzadko oferowane. | Fi.Cp50IIc il.1-32 |
| 5 800 PLN | |