Auction 51. Postal stationery

30173

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana z Krakowa 28.X.1946 do Warszawy.

Fi.Cp95AIx
30 PLN
30174

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura w układzie pionowym, cecha zezwolenia na druk nonparelem, skasowana 9.5.1946 stemplem okolicznościowym "ROCZNICA OSWOBODZENIA WROCŁAWIA", dodatkowa odbitka stempla na odwrocie (Myślicki 46 017).

Fi.Cp95BIx
50 PLN
30175

1946 Belweder 3 zł, sygnatura w układzie poziomym, karta wysłana 8.XI z Brwinowa do Warszawy.

Fi.Cp96IA
15 PLN
30176

1947 Belweder, całostka z ilustracją Urzędu Telekomunikacji w Warszawie.

Fi.Cp100
40 PLN
30177

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

Fi.Cp102I
60 PLN
30178

1947 Ignacy Daszyński, karta bez napisu z okazji Kongresu PPS.

Fi.Cp102I
35 PLN
30179

1947 Ignacy Daszyński, karta z napisem z okazji Kongresu PPS.

Fi.Cp102II
70 PLN
30180

1947 całostka z sygnaturą VIII 47.

Fi.Cp103
30 PLN
30181

1947 całostka z hasłem propagandowym.

Fi.Cp96IIa
30 PLN
30182

1947 Belweder, całostka z hasłem propagandowym 12 bez napisu "Ob.".

Fi.Cp96IIb
30 PLN
30183

1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim.

Fi.Cp96III
100 PLN
30184

Fi.Cp97
30 PLN
30185

Fi.Cp97
40 PLN
30186

1947 wydanie dla upamiętnienia ofiar obozu w Oświęcimiu.

Fi.Cp97
25 PLN
30187

Fi.Cp97-98
80 PLN
30188

Fi.Cp98
30 PLN
30189

1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu.

Fi.Cp98
30 PLN
30190

Fi.Cp98
25 PLN
30191

1947 karta ilustrowana Belweder.

Fi.Cp99
30 PLN
30192

1948 kartka z nakładu VIII.47 wysłana z Szczecinka do Poznania.

Fi.Cp103
10 PLN
30193

1948 karta ilustrowana zamek w Będzinie.

Fi.Cp104
35 PLN
30194

1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana.

Fi.Cp105
160 PLN
30195

1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart.

Fi.Cp106
1 800 PLN
30196

1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 17 - Henryk Sienkiewicz.

Fi.Cp106
100 PLN
30197

1949 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
30 PLN
30198

Fi.Cp109I
120 PLN
30199

Fi.Cp110IAb
70 PLN
30200

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z obiegu pocztowego.

Fi.Cp110II
50 PLN
30201

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5.

Fi.Cp112III
40 PLN
30202

Fi.Cp115
150 PLN
30203

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4.

Fi.Cp115
100 PLN
30204

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 4.

Fi.Cp115
100 PLN
30205

Fi.Cp115
100 PLN
30206

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze niebieskim z nadrukiem typu 3, dobry stan zachowania.

Fi.Cp117
80 PLN
30207

Fi.Cp117
80 PLN
30208

1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
40 PLN
30209

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 3.

Fi.Cp117
50 PLN
30210

Fi.Cp117
50 PLN
30211

Fi.Cp117
50 PLN
30212

1949 wydanie prowizoryczne, na odwrocie stempelek własnościowy.

Fi.Cp117
30 PLN