Auction 51. Postal stationery

30053

1931 Henryk Sienkiewicz, karta z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dofrankowana i wysłana 3.II.1932 z Tarnowskich Gór.

Fi.Cp50IIc
40 PLN
30054

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 24, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry z widoczną smugą.

Fi.Cp50IIc
80 PLN
30055

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z obiegu z ilustracją 20, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
30 PLN
30056

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z obiegu z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
30 PLN
30057

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z obiegu z ilustracją 7, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
30 PLN
30058

1932 druk w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932.

10 PLN
30059

1932 całostka z sygnaturą I-1932.

Fi.Cp48I
10 PLN
30060

1932 druk w sprawach żywnościowych, sygnatura (VII-1932), wysłany 11.X.33 z Łodzi, z oryginalnego obiegu bardzo rzadko spotykany, doskonały stan zachowania.

Fi.Cp53
500 PLN
30061

1932 kartka w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932.

Fi.Cp53
30 PLN
30062

1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka).

Fi.Cp54
80 PLN
30063

1932 druk w sprawach żywnościowych, lekkie złamanie w dolnym lewym rogu.

Fi.Cp54
20 PLN
30064

1932 kartka w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp54
30 PLN
30065

Fi.Cp51
10 PLN
30066

1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 9.

Fi.Cp55
20 PLN
30067

1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13.

Fi.Cp55
20 PLN
30068

1933 kartka z nadrukiem nowej wartości.

Fi.Cp58
80 PLN
30069

1933 kartka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp58
80 PLN
30070

Fi.Cp58
35 PLN
30071

1933 wydanie prowizoryczne, usterka karty podstawowej: brak kropki po 26 w sygnaturze nakładu; karta dofrankowana i przesłana pocztą balonową; dekoracyjna całość.

Fi.Cp58 B1
200 PLN
30072

Fi.Cp59
20 PLN
30073

Fi.Cp64
40 PLN
30074

Fi.Cp66
70 PLN
30075

Fi.Cp67
50 PLN
30076

1934 całostka z sygnaturą IX-1934 z obiegu pocztowego z Katowic 26.II.37 do Niemiec.

Fi.Cp 67
50 PLN
30077

1935 całostki; z Wąbrzeźna do Książek, hasło propagandowe F i sygnatura XI-1932 i z Sarnowa do Wąbrzeźna z hasłem propagandowym I i sygnaturą III-1934, słabsze stany zachowania.

Fi.Cp51
10 PLN
30078

1935 całostka z ilustracja nr 10.

Fi.Cp68
40 PLN
30079

1935 całostka z ilustracja nr 24.

Fi.Cp68
40 PLN
30080

1935 całostka z ilustracja nr 17.

Fi.Cp68
40 PLN
30081

1935 całostka z ilustracja nr 6.

Fi.Cp68
40 PLN
30082

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 21.

Fi.Cp68
25 PLN
30083

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20.

Fi.Cp68
25 PLN
30084

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32.

Fi.Cp68
25 PLN
30085

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19.

Fi.Cp68
25 PLN
30086

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 16.

Fi.Cp68
25 PLN
30087

1935 całostka z ilustracją 19 z obiegu.

Fi.Cp68
35 PLN
30088

1935 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą IX-1935 wysłana z Ostrowa Wielkopolskiego.

Fi.Cp70
10 PLN
30089

1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji.

Fi.Ck8
10 PLN
30090

1936 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą V-1936 wysłana z Piotrkowa Trybunalskiego.

Fi.Cp70
10 PLN
30091

Fi.Ck9
40 PLN
30092

Fi.Cp73
15 PLN