80115 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią odwrotnie złożona, sygnatura I.1937. | Fi.Cp74 |
| 120 PLN Bid | |
80116 |
1937 podwójna karta z opłaconą odpowiedzią wysłana 9.XI ze Stanisławowa do Zarządu Głównego Pocztowego Przysposobienia Wojskowego w Warszawie, kancelaryjny stempelek wpływu; dobry stan zachowania (w narożnikach ślady klejenia do karty albumowej). | Fi.Cp74 |
| 200 PLN Bid | |
80117 |
| 25 PLN Bid | |
80118 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z sygnaturą X-1937 z obiegu pocztowego z Warszawy do Francji, wirnik okolicznościowy "XVII FESTIWAL SIMC / Międzynarodowego Towarzystwa / Muzyki Współczesnej / WARSZAWA - KRAKÓW 14-21.IV.1939". | Fi.Cp75 |
| 50 PLN Bid | |
80119 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z sygnaturą X-1937 z obiegu pocztowego z Warszawy do Niemiec, wirnik propagandowy "POLSKI CZERWONY KRZYŻ/ CHRONI - RATUJE/ CZY JESTEŚ JUŻ CZŁONKIEM/ P.C.K." Warszawa 2 (Myślicki 35 104). | Fi.Cp75 |
| 40 PLN Bid | |
80120 |
1937 Zamek w Mirze, całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 30 PLN Bid | |
80121 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań Fragment Placu Wolności, wysłana 10.10.38 z miejscowości Puszczykówko do Krakowa; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp76 |
| 40 PLN Bid | |
80122 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 12. | Fi.Cp76 |
| 70 PLN Bid | |
80123 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp76 |
| 80 PLN Bid | |
80124 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 32, złamany narożnik. | Fi.Cp76 |
| 50 PLN Bid | |
80125 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp76 |
| 80 PLN Bid | |
80126 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp76 |
| 80 PLN Bid | |
80127 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 20 z obiegu pocztowego z Mokwin - małej miejscowości na kresach. | Fi.Cp76 |
| 50 PLN Bid | |
80128 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 29. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN Bid | |
80129 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 30. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN Bid | |
80130 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN Bid | |
80131 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 12 - Wilno. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN Bid | |
80132 |
| 160 PLN Bid | |
80133 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 24 - Gołuchów. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN Bid | |
80134 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 25. | Fi.Cp77 |
| 150 PLN Bid | |
80135 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 22 z obiegu pocztowego z Wilna do Luksemburga. | Fi.Cp77 |
| 300 PLN Bid | |
80136 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 8. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN Bid | |
80137 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 19 z obiegu pocztowego z Bogumina do Austrii. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN Bid | |
80138 |
1937 zamek w Mirze, całostka do korespondencji zagranicznej z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego z Bydgoszczy do Niemiec. | Fi.Cp77 |
| 300 PLN Bid | |
80139 |
1937 zamek w Mirze, całostka do korespondencji zagranicznej z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego z Tomaszowa do Austrii. | Fi.Cp77 |
| 300 PLN Bid | |
80140 |
1937 zamek w Mirze, całostka do korespondencji zagranicznej z ilustracją nr 11 z obiegu pocztowego z Chorzowa do Stanów Zjednoczonych. | Fi.Cp77 |
| 300 PLN Bid | |
80141 |
1937 zamek w Mirze, całostka do korespondencji zagranicznej z ilustracją nr 31 z ekspresowego obiegu pocztowego z Zduńskiej Woli do warszawy. | Fi.Cp77 |
| 300 PLN Bid | |
80142 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 7. | Fi.Cp77 |
| 180 PLN Bid | |
80143 |
1938 koperta z sygnaturą V-1937 z obiegu pocztowego z Czarze. | Fi.Ck7 |
| 25 PLN Bid | |
80144 |
| 20 PLN Bid | |
80145 |
1938 20-lecie odzyskania niepodległości. | Fi.Ck10 |
| 40 PLN Bid | |
80146 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 5. | Fi.Cp78 |
| 20 PLN Bid | |
80147 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 3. | Fi.Cp78 |
| 20 PLN Bid | |
80148 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 4. | Fi.Cp78 |
| 20 PLN Bid | |
80149 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 5. | Fi.Cp78 |
| 20 PLN Bid | |
80150 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 3. | Fi.Cp78 |
| 20 PLN Bid | |
80151 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka typ 2 z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 3. | Fi.Cp78 |
| 20 PLN Bid | |
80152 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do obrotu krajowego z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 28.11.38, lekkie zagiecie, fotoatest Rzadkosz. | Fi.Cp78 WZÓR |
| 800 PLN Bid | |
80153 |
| 10 PLN Bid | |
80154 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do obrotu zagranicznego z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 17.11.38, fotoatest Rzadkosz. | Fi.Cp79 WZÓR |
| 900 PLN Bid | |