The auction will end on 02.12.2024

Current auction Postal stationery

80115

1937 Uniwersytet we Lwowie, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią odwrotnie złożona, sygnatura I.1937.

Fi.Cp74
120 PLN
Bid
80116

1937 podwójna karta z opłaconą odpowiedzią wysłana 9.XI ze Stanisławowa do Zarządu Głównego Pocztowego Przysposobienia Wojskowego w Warszawie, kancelaryjny stempelek wpływu; dobry stan zachowania (w narożnikach ślady klejenia do karty albumowej).

Fi.Cp74
200 PLN
Bid
80117

Fi.Cp74B
25 PLN
Bid
80118

1937 Zamek w Mirze, całostka z sygnaturą X-1937 z obiegu pocztowego z Warszawy do Francji, wirnik okolicznościowy "XVII FESTIWAL SIMC / Międzynarodowego Towarzystwa / Muzyki Współczesnej / WARSZAWA - KRAKÓW 14-21.IV.1939".

Fi.Cp75
50 PLN
Bid
80119

1937 Zamek w Mirze, całostka z sygnaturą X-1937 z obiegu pocztowego z Warszawy do Niemiec, wirnik propagandowy "POLSKI CZERWONY KRZYŻ/ CHRONI - RATUJE/ CZY JESTEŚ JUŻ CZŁONKIEM/ P.C.K." Warszawa 2 (Myślicki 35 104).

Fi.Cp75
40 PLN
Bid
80120

1937 Zamek w Mirze, całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą XI-1936.

Fi.Cp75
30 PLN
Bid
80121

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań Fragment Placu Wolności, wysłana 10.10.38 z miejscowości Puszczykówko do Krakowa; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp76
40 PLN
Bid
80122

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 12.

Fi.Cp76
70 PLN
Bid
80123

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp76
80 PLN
Bid
80124

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 32, złamany narożnik.

Fi.Cp76
50 PLN
Bid
80125

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp76
80 PLN
Bid
80126

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp76
80 PLN
Bid
80127

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 20 z obiegu pocztowego z Mokwin - małej miejscowości na kresach.

Fi.Cp76
50 PLN
Bid
80128

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 29.

Fi.Cp76
100 PLN
Bid
80129

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 30.

Fi.Cp76
100 PLN
Bid
80130

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp76
100 PLN
Bid
80131

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 12 - Wilno.

Fi.Cp77
160 PLN
Bid
80132

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej.

Fi.Cp77
160 PLN
Bid
80133

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 24 - Gołuchów.

Fi.Cp77
160 PLN
Bid
80134

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 25.

Fi.Cp77
150 PLN
Bid
80135

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 22 z obiegu pocztowego z Wilna do Luksemburga.

Fi.Cp77
300 PLN
Bid
80136

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 8.

Fi.Cp77
200 PLN
Bid
80137

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 19 z obiegu pocztowego z Bogumina do Austrii.

Fi.Cp77
200 PLN
Bid
80138

1937 zamek w Mirze, całostka do korespondencji zagranicznej z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego z Bydgoszczy do Niemiec.

Fi.Cp77
300 PLN
Bid
80139

1937 zamek w Mirze, całostka do korespondencji zagranicznej z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego z Tomaszowa do Austrii.

Fi.Cp77
300 PLN
Bid
80140

1937 zamek w Mirze, całostka do korespondencji zagranicznej z ilustracją nr 11 z obiegu pocztowego z Chorzowa do Stanów Zjednoczonych.

Fi.Cp77
300 PLN
Bid
80141

1937 zamek w Mirze, całostka do korespondencji zagranicznej z ilustracją nr 31 z ekspresowego obiegu pocztowego z Zduńskiej Woli do warszawy.

Fi.Cp77
300 PLN
Bid
80142

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 7.

Fi.Cp77
180 PLN
Bid
80143

1938 koperta z sygnaturą V-1937 z obiegu pocztowego z Czarze.

Fi.Ck7
25 PLN
Bid
80144

Fi.Ck10
20 PLN
Bid
80145

1938 20-lecie odzyskania niepodległości.

Fi.Ck10
40 PLN
Bid
80146

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 5.

Fi.Cp78
20 PLN
Bid
80147

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 3.

Fi.Cp78
20 PLN
Bid
80148

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 4.

Fi.Cp78
20 PLN
Bid
80149

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 5.

Fi.Cp78
20 PLN
Bid
80150

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 3.

Fi.Cp78
20 PLN
Bid
80151

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka typ 2 z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 3.

Fi.Cp78
20 PLN
Bid
80152

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do obrotu krajowego z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 28.11.38, lekkie zagiecie, fotoatest Rzadkosz.

Fi.Cp78 WZÓR
800 PLN
Bid
80153

Fi.Cp78II2
10 PLN
Bid
80154

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do obrotu zagranicznego z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 17.11.38, fotoatest Rzadkosz.

Fi.Cp79 WZÓR
900 PLN
Bid