80795 |
1988 poczet królów i książąt polskich - Kazimierz Odnowiciel, makulaturowa koperta bez druku barwy czerwono liliowej - brak portretu króla i nominału, z niefilatelistycznego obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck85 B1 |
| 600 PLN Bid | |
80796 |
1988 poczet królów i książąt polskich - Kazimierz Odnowiciel, całostka bez druku barwy oliwkowej - brak ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Wysocki. | Fi.Ck85 B3 |
| 280 PLN Bid | |
80797 |
1988 całostki, rocznik: 1 koperta i 20 kart (Fi.54.-). | Fi.Ck85, Cp971-90 |
| 40 PLN Bid | |
80798 |
1988 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy czerwonoliliowej - bez portretu króla, koperta unieważniona przez dziurkowanie znaku opłaty, makulaturowe koperty użyto do pakowania abonamentów filatelistycznych - informacyjna pieczątka, na odwrocie gwarancja z opisem Walocha. | Fi.Ck85B1 |
| 230 PLN Bid | |
80799 |
1988 karta z prywatnym dodrukiem - "XXV lecie Szczycieńskiego/ Klubu Sportowego "Gwardia"/ Okręgowa Wystawa Filatelistyczna/ Znaczków Sportowych/ SZCZYTNO 19-27.07.1980 r."; czysta. | Fi.Cp749 |
| 20 PLN Bid | |
80800 |
1988 całostki z okolicznościowym dodrukiem i stemplem okolicznościowym krajowej wystawy filatelistycznej "Komunikacja 88" w Bydgoszczy. | Fi.Cp919 |
| 30 PLN Bid | |
80801 |
1989 koperta "Poczet królów i książąt polskich" - Władysław Herman, brak koloru ciemnobrązowego (portret króla), dofrankowana i jako polecona wysłana 90.-5.31 z Piastowa do Warszawy, dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.Ck86 B2 |
| 800 PLN Bid | |
80802 |
1989 całostki, rocznik: 1 koperta i 21 kart (Fi.58,50). | Fi.Ck86, Cp991-1011 |
| 45 PLN Bid | |
80803 |
1989 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy pomarańczowej - bez ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck86B1 |
| 400 PLN Bid | |
80804 |
1989 całostki z okolicznościowym dodrukiem i stemplem okolicznościowym okręgowej wystawy filatelistycznej w Inowrocławiu. | Fi.Cp919 |
| 30 PLN Bid | |
80805 |
1989 poczet królów i książąt polskich, całostka drukowana na zagniecionym kartonie, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp1000MK |
| 100 PLN Bid | |
80806 |
1989 45 lat PRL, całostka z przesuniętym drukiem koloru czarnego - znaczek i emblemat z godłem. | Fi.Cp1003MK |
| 100 PLN Bid | |
80807 |
1990 koperta "Poczet królów i książąt polskich" - Bolesław Śmiały (Szczodry), brak koloru szarooliwkowego (ramka i napis POLSKA), czysta; braki kolorów należą do najbardziej spektakularnych błędów; gwarancja Schmutz. | Fi.Ck87 B1 |
| 500 PLN Bid | |
80808 |
1990 poczet królów i książąt polskich - Bolesław II Szczodry, makulaturowa koperta bez druku barwy szarooliwkowej - brak ramki i pola adresowego i informacyjnego, z niefilatelistycznego obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck87 B1 |
| 600 PLN Bid | |
80809 |
1990 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy szarooliwkowej - bez ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck87B1 |
| 300 PLN Bid | |
80810 |
1990 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy niebieskoczarnej - bez wizerunku króla, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck87M2 |
| 300 PLN Bid | |
80811 |
1991 Fałszerstwo na szkodę poczty - koperta "Mapa Polski wg. Atlasu Katalońskiego", na odwrocie sygnatura "Proj. znaczka Z.BIŃKOWSKI 1993"; czysta; gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.Ck.90 FPt |
| 120 PLN Bid | |
80812 |
1991-2000 komplet całostek pocztowych i kopert, 226 kartek i 21 kopert. | Fi.Cp1014-1239, Ck89-109 |
| 370 PLN Bid | |
80813 |
1992 karty pocztowe czyste, rocznik - 11 sztuk (Fi.21.-). | Fi.Cp1021-31 |
| 30 PLN Bid | |
80814 |
1993 karty pocztowe czyste, rocznik - 30 sztuk (Fi.92.-). | Fi.Cp1032-61 |
| 90 PLN Bid | |
80815 |
1994 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.68.-). | Fi.Cp1062-83 |
| 100 PLN Bid | |
80816 |
1995 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.66.-). | Fi.Cp1084-1108 |
| 100 PLN Bid | |
80817 |
1996 karty pocztowe czyste, rocznik - 32 sztuk (Fi.85,50). | Fi.Cp1109-40 |
| 100 PLN Bid | |
80818 |
1996 70 lat Polskiego Związku Hokeja na Trawie, unikalny autorski projekt (na tekturze o rozmiarach 143 x 171 mm) znaku opłaty całostki autorstwa Ryszarda Dudzickiego, dodatkowo definitywna całostka z autografem projektanta, odbitka z archiwum po projektancie. | Fi.Cp1129P |
| 6 000 PLN Bid | |
80819 |
1997 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.59.-). | Fi.1141-65 |
| 100 PLN Bid | |
80820 |
1998 poczet królów i książąt polskich, koperta z II nakładu. | Fi.Ck105 |
| 50 PLN Bid | |
80821 |
1998 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą drugiego nakładu 1998 II. | Fi.Ck105II |
| 50 PLN Bid | |
80822 |
1998 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.77,50.-). | Fi.Cp1166-96 |
| 140 PLN Bid | |
80823 |
2007 karty pocztowe czyste, rocznik - 26 sztuk. | Fi.Cp1420-45 |
| 200 PLN Bid | |