80075 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 5 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp61II |
| 50 PLN Bid | |
80076 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 19 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp61II |
| 50 PLN Bid | |
80077 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 30 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp61II |
| 50 PLN Bid | |
80078 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 10 i nadrukiem typ II. | Fi.Cp62 |
| 500 PLN Bid | |
80079 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 32 i nadrukiem typ III. | Fi.Cp62 |
| 500 PLN Bid | |
80080 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 7 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62II |
| 50 PLN Bid | |
80081 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 1 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62II |
| 50 PLN Bid | |
80082 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 12 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62II |
| 50 PLN Bid | |
80083 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62II |
| 50 PLN Bid | |
80084 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 13 i nadrukiem typ III z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62III |
| 50 PLN Bid | |
80085 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4 i nadrukiem typ III z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62III |
| 50 PLN Bid | |
80086 |
| 50 PLN Bid | |
80087 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN Bid | |
80088 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN Bid | |
80089 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 7 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN Bid | |
80090 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 26 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN Bid | |
80091 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 31 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN Bid | |
80092 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 26 z obiegu pocztowego, dziurki po archiwizacji. | Fi.Cp63 |
| 60 PLN Bid | |
80093 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16 z obiegu pocztowego z Wilna. | Fi.Cp63 |
| 100 PLN Bid | |
80094 |
1934 godło państwowe, karta podwójna - z opłaconą odpowiedzią za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 4.XII z Brodów do Lwowa, doskonały stan zachowania(Fi.65.-). | Fi.Cp65A |
| 40 PLN Bid | |
80095 |
1934 kartka z opłaconą odpowiedzią (cześć nadawcza) z obiegu pocztowego z Jaworzna. | Fi.Cp65A |
| 40 PLN Bid | |
80096 |
1934 całostka z sygnaturą IX-1934 z obiegu pocztowego z Katowic do Niemiec. | Fi.Cp67 |
| 40 PLN Bid | |
80097 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów, minimalnie słabszy stan zachowania (Fi.150.-). | Fi.Cp68 |
| 120 PLN Bid | |
80098 |
| 20 PLN Bid | |
80099 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 5 z miejscowego obiegu pocztowego w Bielsku. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN Bid | |
80100 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 19 z doklejonym znaczkiem z obiegu pocztowego z Krechowic do Austrii. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN Bid | |
80101 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 31 z doklejonym znaczkiem z obiegu pocztowego z Warszawy do Austrii, wirnik propagandowy "POLSKI CZERWONY KRZYŻ / CHRONI - RATUJE / CZY JESTEŚ JUŻ CZŁONKIEM / P.C.K." Warszawa 2 (Myślicki 35 104). | Fi.Cp68 |
| 40 PLN Bid | |
80102 |
| 40 PLN Bid | |
80103 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 3 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN Bid | |
80104 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 22 nadana jako polecona ze Szczawnicy do Tarnowa | Fi.Cp68 |
| 50 PLN Bid | |
80105 |
| 40 PLN Bid | |
80106 |
1937 koperta "Belweder" z sygnaturą VI-1938. | Fi.Ck7 |
| 200 PLN Bid | |
80107 |
1937 Edward Rydz Śmigły, koperta 23 pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie z datą sprzed wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", fotoatest Rzadkosz. | Fi.Ck8 WZÓR |
| 1 500 PLN Bid | |
80108 |
1937 koperta lotnicza "Śmigły-Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.60.-). | Fi.Ck9 |
| 40 PLN Bid | |
80109 |
1937 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 7. | Fi.Cp69 |
| 40 PLN Bid | |
80110 |
1937 całostka z sygnaturą I-1937 i hasłem propagandowym 9. | Fi.Cp69 |
| 40 PLN Bid | |
80111 |
1937 całostka na odpowiedź odesłana zwrotnie z Niemiec do Polski, polska całostka i znaczek stemplowane w niemieckim Friedrichstal. | Fi.Cp71B |
| 300 PLN Bid | |
80112 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka na odpowiedź z sygnaturą Z-1937 i hasłem propagandowym 10 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp73 |
| 50 PLN Bid | |
80113 |
| 80 PLN Bid | |
80114 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z opłaconą odpowiedziąz sygnaturą VI-1938. | Fi.Cp74 |
| 150 PLN Bid | |