80515 |
1950 Bolesław Bierut, całostka z hasłem propagandowym 21a. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN Bid | |
80516 |
1950 Bolesław Bierut, całostka z hasłem propagandowym 18a. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN Bid | |
80517 |
1950 służbowy list polecony z Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji do Poznania w kopercie wydania Generalnego Gubernatorstwa z zadrukowanym znakiem opłaty i niemieckim napisem na odwrocie. Ciekawe prowizorium. | |
| 450 PLN Bid | |
80518 |
1951 formularz służbowy na kopercie Generalnej Guberni - Ck2 Wawel, znak opłaty zasmarowany czarnym tuszem, koperta z obiegu nadana z Ministerstwa Poczt i Telegrafów jako przesyłka polecona, dobry stan zachowania, rzadki i dekoracyjny walor, gwarancja Pelczar. | Fi.Cfpu |
| 500 PLN Bid | |
80519 |
1951 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą VI.50 i hasłem propagandowym 19. | Fi.Cp125 |
| 30 PLN Bid | |
80520 |
1951 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XI.51 i hasłem propagandowym 19. | Fi.Cp125 |
| 20 PLN Bid | |
80521 |
1951 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XI.51 i hasłem propagandowym 22. | Fi.Cp125 |
| 20 PLN Bid | |
80522 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych) z sygnaturami XI.51 - dopłata 200%, na karcie Cp128 na odwrocie dwa delikatne ślady po podlepkach (Fi.276.-). | Fi.Cp125-30 |
| 220 PLN Bid | |
80523 |
| 20 PLN Bid | |
80524 |
1951 całostka z życzeniami 1-majowymi. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN Bid | |
80525 |
| 160 PLN Bid | |
80526 |
1952 Bolesław Bierut, makulatura druku z drukiem wielokrotnym - normalnym i odwróconym, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck13MK |
| 1 000 PLN Bid | |
80527 |
1952 plan 6-letni elektryfikacja, makulatura w postaci fragmentu nie pociętego arkusza na którym drukowano koperty. | Fi.Ck14MK |
| 800 PLN Bid | |
80528 |
1952 koperta lotnicza z sygnaturą V-1952. | Fi.Ck17a |
| 30 PLN Bid | |
80529 |
1952 budownictwo, całostka z sygnaturą VII.52. | Fi.Cp131 |
| 50 PLN Bid | |
80530 |
1952 Kongres Obrońców Pokoju w Wiedniu, całostka z uszkodzoną sygnaturą nakładu, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp134B1 |
| 50 PLN Bid | |
80531 |
1952 Nowa Huta, całostka z sygnaturą drugiego nakładu IX.53 i hasłem propagandowym 21c. | Fi.Cp135 |
| 40 PLN Bid | |
80532 |
1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", klapa ostro zakończona, hasło propagandowe H; wysłana 13.-8.56 z miejscowości Suchacz do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck14I |
| 80 PLN Bid | |
80533 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, klapa typ a. | Fi.Ck16 |
| 30 PLN Bid | |
80534 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D wysłana z Mszany Dolnej, klapa typ a. | Fi.Ck16 |
| 30 PLN Bid | |
80535 |
1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe G; dobry stan zachowania (na odwrocie prawie niewidoczne ślady podlepek). | Fi.Ck16I |
| 80 PLN Bid | |
80536 |
1953 koperta lotnicza z sygnaturą V-1953 z obiegu pocztowego z Krakowa do Kanady. | Fi.Ck17 |
| 30 PLN Bid | |
80537 |
1953 koperta lotnicza z sygnaturą V-56 z błędem brak kreski ułamkowej w sygnaturze. | Fi.Ck19 |
| 150 PLN Bid | |
80538 |
| 10 PLN Bid | |
80539 |
1953 Nowa Huta, całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp135 |
| 20 PLN Bid | |
80540 |
1953 Nowa Huta, całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22. | Fi.Cp135 |
| 20 PLN Bid | |
80541 |
| 20 PLN Bid | |
80542 |
1953 Nowa Huta, całostka z sygnaturą IX.53 i hasłem propagandowym 22. | Fi.Cp135 |
| 50 PLN Bid | |
80543 |
| 50 PLN Bid | |
80544 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 22. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN Bid | |
80545 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN Bid | |
80546 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 21b. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN Bid | |
80547 |
| 40 PLN Bid | |
80548 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 20b. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN Bid | |
80549 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą VII.53. | Fi.Cp136 |
| 50 PLN Bid | |
80550 |
| 50 PLN Bid | |
80551 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą III.53 i hasłem propagandowym 20b. | Fi.Cp136 |
| 20 PLN Bid | |
80552 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą VII.53 i hasłem propagandowym 22. | Fi.Cp136 |
| 50 PLN Bid | |
80553 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, hasło propagandowe 23, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.132B |
| 20 PLN Bid | |
80554 |
1954 koperta z podwójnym nadrukiem nowej wartości, bardzo rzadkie, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck14IIINp |
| 1 500 PLN Bid | |