The auction will end on 02.12.2024

Current auction Postal stationery

80515

1950 Bolesław Bierut, całostka z hasłem propagandowym 21a.

Fi.Cp124
50 PLN
Bid
80516

1950 Bolesław Bierut, całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
50 PLN
Bid
80517

1950 służbowy list polecony z Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji do Poznania w kopercie wydania Generalnego Gubernatorstwa z zadrukowanym znakiem opłaty i niemieckim napisem na odwrocie. Ciekawe prowizorium.

450 PLN
Bid
80518

Fi.Cfpu
500 PLN
Bid
80519

1951 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą VI.50 i hasłem propagandowym 19.

Fi.Cp125
30 PLN
Bid
80520

1951 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XI.51 i hasłem propagandowym 19.

Fi.Cp125
20 PLN
Bid
80521

1951 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XI.51 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp125
20 PLN
Bid
80522

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych) z sygnaturami XI.51 - dopłata 200%, na karcie Cp128 na odwrocie dwa delikatne ślady po podlepkach (Fi.276.-).

Fi.Cp125-30
220 PLN
Bid
80523

Fi.Cp126
20 PLN
Bid
80524

1951 całostka z życzeniami 1-majowymi.

Fi.Cp127
10 PLN
Bid
80525

Fi.Ck13
160 PLN
Bid
80526

Fi.Ck13MK
1 000 PLN
Bid
80527

Fi.Ck14MK
800 PLN
Bid
80528

1952 koperta lotnicza z sygnaturą V-1952.

Fi.Ck17a
30 PLN
Bid
80529

1952 budownictwo, całostka z sygnaturą VII.52.

Fi.Cp131
50 PLN
Bid
80530

1952 Kongres Obrońców Pokoju w Wiedniu, całostka z uszkodzoną sygnaturą nakładu, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp134B1
50 PLN
Bid
80531

1952 Nowa Huta, całostka z sygnaturą drugiego nakładu IX.53 i hasłem propagandowym 21c.

Fi.Cp135
40 PLN
Bid
80532

Fi.Ck14I
80 PLN
Bid
80533

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, klapa typ a.

Fi.Ck16
30 PLN
Bid
80534

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D wysłana z Mszany Dolnej, klapa typ a.

Fi.Ck16
30 PLN
Bid
80535

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe G; dobry stan zachowania (na odwrocie prawie niewidoczne ślady podlepek).

Fi.Ck16I
80 PLN
Bid
80536

1953 koperta lotnicza z sygnaturą V-1953 z obiegu pocztowego z Krakowa do Kanady.

Fi.Ck17
30 PLN
Bid
80537

1953 koperta lotnicza z sygnaturą V-56 z błędem brak kreski ułamkowej w sygnaturze.

Fi.Ck19
150 PLN
Bid
80538

Fi.Cp135
10 PLN
Bid
80539

1953 Nowa Huta, całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp135
20 PLN
Bid
80540

1953 Nowa Huta, całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp135
20 PLN
Bid
80541

Fi.Cp135
20 PLN
Bid
80542

1953 Nowa Huta, całostka z sygnaturą IX.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp135
50 PLN
Bid
80543

Fi.Cp135
50 PLN
Bid
80544

1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp136
40 PLN
Bid
80545

1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp136
40 PLN
Bid
80546

1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 21b.

Fi.Cp136
40 PLN
Bid
80547

Fi.Cp136
40 PLN
Bid
80548

1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp136
40 PLN
Bid
80549

1953 budownictwo, całostka z sygnaturą VII.53.

Fi.Cp136
50 PLN
Bid
80550

Fi.Cp136
50 PLN
Bid
80551

1953 budownictwo, całostka z sygnaturą III.53 i hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp136
20 PLN
Bid
80552

1953 budownictwo, całostka z sygnaturą VII.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp136
50 PLN
Bid
80553

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, hasło propagandowe 23, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.132B
20 PLN
Bid
80554

Fi.Ck14IIINp
1 500 PLN
Bid