The auction will end on 02.12.2024
The auction ends in:

Current auction Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
80555

1954 koperta z odwróconym nadrukiem nowej wartości, bardzo rzadkie, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck16INo
1 000 PLN
Bid
80556

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości z obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck18IIIa
100 PLN
Bid
80557

1954 koperta lotnicza z sygnaturą V-56 z błędem brak kreski ułamkowej w sygnaturze.

Fi.Ck19
100 PLN
Bid
80558

1954 koperta lotnicza z sygnaturą V-56 z błędem brak kreski ułamkowej w sygnaturze z obiegu pocztowego.

Fi.Ck19
40 PLN
Bid
80559

1954 koperta lotnicza z sygnaturą VI-1954.

Fi.Ck19
30 PLN
Bid
80560

1954 koperta lotnicza z sygnaturą V-56 z obiegu pocztowego z Krakowa do Kanady. Błąd brak kreski ułamkowej w sygnaturze.

Fi.Ck19
60 PLN
Bid
80561

1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp130MK
700 PLN
Bid
80562

1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp130MK/131MK
700 PLN
Bid
80563

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 9 z Olsztyna, hasło propagandowe 20b, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp131
40 PLN
Bid
80564

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, hasło propagandowe 22, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132A
30 PLN
Bid
80565

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132A
20 PLN
Bid
80566

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 8 z Łodzi, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132A
30 PLN
Bid
80567

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", fioletowy stempelek typu 19 (PZŁ Warszawa) na części karty na odpowiedź z sygnaturą IX-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 7.8.55 z Ustki do miejscowości Lubogoszcz; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp132B
50 PLN
Bid
80568

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, hasło propagandowe 18b, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
20 PLN
Bid
80569

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 12 z Rzeszowa, hasło propagandowe 18b, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
30 PLN
Bid
80570

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 9 z Olsztyna, hasło propagandowe 20, obieg Olsztyn, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
30 PLN
Bid
80571

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 3 z Gdańska, hasło propagandowe 21c, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
30 PLN
Bid
80572

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 3 z Gdańska, hasło propagandowe 18b, obieg Gdańsk, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
30 PLN
Bid
80573

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 3 z Gdańska, hasło propagandowe 29, obieg Gdynia, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
30 PLN
Bid
80574

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 19.

Fi.Cp132B
30 PLN
Bid
80575

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typu łódzkiego.

Fi.Cp132B
40 PLN
Bid
80576

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 6 z Krakowa, hasło propagandowe 20b, obieg Oświęcim, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp135
30 PLN
Bid
80577

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 4 z Kielc, hasło propagandowe 18b.

Fi.Cp136
20 PLN
Bid
80578

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 16b z Warszawy, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
Bid
80579

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 16b z Warszawy, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN
Bid
80580

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 16b z Warszawy, hasło propagandowe 18b, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
Bid
80581

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 16b z Warszawy, hasło propagandowe 22, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
Bid
80582

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 8 z Łodzi, hasło propagandowe 21c, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
60 PLN
Bid
80583

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 8 z Łodzi, hasło propagandowe 23, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
60 PLN
Bid
80584

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 1 z Białegostoku, hasło propagandowe 23, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
60 PLN
Bid
80585

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 4 z Kielc, hasło propagandowe 21c, obieg Solec nad Wisłą, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN
Bid
80586

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19c z Warszawy, hasło propagandowe 23, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
20 PLN
Bid
80587

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 8 z Zielonej Góry, hasło propagandowe 18, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN
Bid
80588

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 13 z Katowic, hasło propagandowe 18, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
Bid
80589

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 8 z Łodzi, hasło propagandowe 18, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
Bid
80590

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 13 z Katowic, hasło propagandowe 20b, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
Bid
80591

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 17 z Wrocławia, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
Bid
80592

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 1 z Białegostoku, hasło propagandowe 21c, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN
Bid
80593

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 3 z Gdańska, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
Bid
80594

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 4 z Kielc, hasło propagandowe 19, obieg Skarżysko-Kamienna, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN
Bid