80555 |
1954 koperta z odwróconym nadrukiem nowej wartości, bardzo rzadkie, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck16INo |
| 1 000 PLN Bid | |
80556 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości z obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck18IIIa |
| 100 PLN Bid | |
80557 |
1954 koperta lotnicza z sygnaturą V-56 z błędem brak kreski ułamkowej w sygnaturze. | Fi.Ck19 |
| 100 PLN Bid | |
80558 |
1954 koperta lotnicza z sygnaturą V-56 z błędem brak kreski ułamkowej w sygnaturze z obiegu pocztowego. | Fi.Ck19 |
| 40 PLN Bid | |
80559 |
1954 koperta lotnicza z sygnaturą VI-1954. | Fi.Ck19 |
| 30 PLN Bid | |
80560 |
1954 koperta lotnicza z sygnaturą V-56 z obiegu pocztowego z Krakowa do Kanady. Błąd brak kreski ułamkowej w sygnaturze. | Fi.Ck19 |
| 60 PLN Bid | |
80561 |
1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp130MK |
| 700 PLN Bid | |
80562 |
1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp130MK/131MK |
| 700 PLN Bid | |
80563 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 9 z Olsztyna, hasło propagandowe 20b, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp131 |
| 40 PLN Bid | |
80564 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, hasło propagandowe 22, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp132A |
| 30 PLN Bid | |
80565 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp132A |
| 20 PLN Bid | |
80566 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 8 z Łodzi, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp132A |
| 30 PLN Bid | |
80567 |
1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", fioletowy stempelek typu 19 (PZŁ Warszawa) na części karty na odpowiedź z sygnaturą IX-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 7.8.55 z Ustki do miejscowości Lubogoszcz; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp132B |
| 50 PLN Bid | |
80568 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, hasło propagandowe 18b, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp132B |
| 20 PLN Bid | |
80569 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 12 z Rzeszowa, hasło propagandowe 18b, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp132B |
| 30 PLN Bid | |
80570 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 9 z Olsztyna, hasło propagandowe 20, obieg Olsztyn, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp132B |
| 30 PLN Bid | |
80571 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 3 z Gdańska, hasło propagandowe 21c, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp132B |
| 30 PLN Bid | |
80572 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 3 z Gdańska, hasło propagandowe 18b, obieg Gdańsk, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp132B |
| 30 PLN Bid | |
80573 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 3 z Gdańska, hasło propagandowe 29, obieg Gdynia, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp132B |
| 30 PLN Bid | |
80574 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 19. | Fi.Cp132B |
| 30 PLN Bid | |
80575 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typu łódzkiego. | Fi.Cp132B |
| 40 PLN Bid | |
80576 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 6 z Krakowa, hasło propagandowe 20b, obieg Oświęcim, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp135 |
| 30 PLN Bid | |
80577 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 4 z Kielc, hasło propagandowe 18b. | Fi.Cp136 |
| 20 PLN Bid | |
80578 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 16b z Warszawy, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN Bid | |
80579 |
| 30 PLN Bid | |
80580 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 16b z Warszawy, hasło propagandowe 18b, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN Bid | |
80581 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 16b z Warszawy, hasło propagandowe 22, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN Bid | |
80582 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 8 z Łodzi, hasło propagandowe 21c, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 60 PLN Bid | |
80583 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 8 z Łodzi, hasło propagandowe 23, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 60 PLN Bid | |
80584 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 1 z Białegostoku, hasło propagandowe 23, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 60 PLN Bid | |
80585 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 4 z Kielc, hasło propagandowe 21c, obieg Solec nad Wisłą, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 30 PLN Bid | |
80586 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19c z Warszawy, hasło propagandowe 23, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 20 PLN Bid | |
80587 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 8 z Zielonej Góry, hasło propagandowe 18, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 30 PLN Bid | |
80588 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 13 z Katowic, hasło propagandowe 18, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN Bid | |
80589 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 8 z Łodzi, hasło propagandowe 18, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN Bid | |
80590 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 13 z Katowic, hasło propagandowe 20b, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN Bid | |
80591 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 17 z Wrocławia, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN Bid | |
80592 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 1 z Białegostoku, hasło propagandowe 21c, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 30 PLN Bid | |
80593 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 3 z Gdańska, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN Bid | |
80594 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 4 z Kielc, hasło propagandowe 19, obieg Skarżysko-Kamienna, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 30 PLN Bid | |