Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
80595 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 2 z Bydgoszczy, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 30 PLN Bid | |
80596 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 15 z Warszawy, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN Bid | |
80597 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 2 z Bydgoszczy, hasło propagandowe 20, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp136 |
| 30 PLN Bid | |
80598 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typu łódzkiego. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN Bid | |
80599 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 18. | Fi.Cp136III |
| 120 PLN Bid | |
80600 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 1. | Fi.Cp136III |
| 120 PLN Bid | |
80601 |
1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp136MK |
| 700 PLN Bid | |
80602 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą XII.55. | Fi.Cp138 |
| 20 PLN Bid | |
80603 |
1955 V Światowy Festiwal Młodzieży i Studentów w Warszawie. | Fi.Cp139-40 |
| 12 PLN Bid | |
80604 |
1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu koperta z ręcznym stemplem prowizorycznym z Szczecina, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck13 |
| 200 PLN Bid | |
80605 |
1956 wydanie prowizoryczne, koperta z stemplem dyrekcji w Szczecinie w barwie fioletowej, dwie koperty złożone jednocześnie - wewnątrz koperty z nadrukiem schowana koperta czysta. | Fi.Ck13 |
| 250 PLN Bid | |
80606 |
1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Katowic, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp144 |
| 200 PLN Bid | |
80607 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp144 |
| 30 PLN Bid | |
80608 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią. | Fi.Cp144 |
| 25 PLN Bid | |
80609 |
1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura I-1963, czysta, na froncie pionowa, naturalna fałdka papieru. | Fi.Ck21 |
| 40 PLN Bid | |
80610 |
1957 koperta lotnicza z sygnaturą I-1963. | Fi.Ck21 |
| 30 PLN Bid | |
80611 |
1957 koperta lotnicza z sygnaturą I-1961. | Fi.Ck21 |
| 40 PLN Bid | |
80612 |
1957 koperta lotnicza z sygnaturą V-1961. | Fi.Ck21 |
| 80 PLN Bid | |
80613 |
1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk, na odwrocie delikatne przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania (Fi.84.-). | Fi.Cp145-49 |
| 80 PLN Bid | |
80614 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta. | Fi.Cp149 |
| 10 PLN Bid | |
80615 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, całostka z zdwojonym drukiem barwy czerwonej, gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Ck27MK |
| 400 PLN Bid | |
80616 |
1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.146.-), na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania. | Fi.Cp150-61 |
| 140 PLN Bid | |
80617 |
1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-). | Fi.Cp154 |
| 15 PLN Bid | |
80618 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart (Fi.68.-). | Fi.Cp155-60 |
| 60 PLN Bid | |
80619 |
1958 400-lecie poczty polskiej, makulaturowa całostka z silnie przesuniętym drukiem kolorów, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp159MK |
| 240 PLN Bid | |
80620 |
1958 400-lecie poczty polskiej, kartka makulaturowa bez druku barwy brązowej, gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Cp160MK |
| 500 PLN Bid | |
80621 |
1958 400 lat Poczty Polskiej, karta skasowana okolicznościowo 24.X. | Fi.Cp161 |
| 20 PLN Bid | |
80622 |
1958 pierwszy tom monografii autorstwa Stanisława Żółkiewskiego "Całostki polskie oraz mające obieg na ziemiach polskich / koperty i sekretniki pocztowe", 118 stron plus tablice z czarno - białymi ilustracjami. | |
| 100 PLN Bid | |
80623 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 20 PLN Bid | |
80624 |
1959 Wyścig Pokoju, całostka bez druku barwy czarnej - brak ceny kartki i sygnatury. | Fi.Cp165MK |
| 500 PLN Bid | |
80625 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp170 |
| 15 PLN Bid | |
80626 |
1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart (Fi.24.-). | Fi.Cp173a-b |
| 20 PLN Bid | |
80627 |
1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta. | Fi.Cp174 |
| 10 PLN Bid | |
80628 |
1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta. | Fi.Cp176 |
| 10 PLN Bid | |
80629 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, kartka z błędem w napisie "ŻÓRAW". | Fi.Cp178a |
| 200 PLN Bid | |
80630 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (I), karta Gdańsk z błędnym napisem - "ŻÓRAW"; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.220.-). | Fi.Cp178a |
| 200 PLN Bid | |
80631 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60, napis "ŻÓRAW zamiast ŻURAW". | Fi.Cp178a |
| 100 PLN Bid | |
80632 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29-44 (Fi.96.-). | Fi.Cp179b |
| 80 PLN Bid | |
80633 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 42. | Fi.Cp179b |
| 10 PLN Bid | |
80634 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, komplet 16 całostek z hasłami propagandowymi 29-44. | Fi.Cp179b hp 29-44 |
| 100 PLN Bid | |