80635 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60. | Fi.Cp182 |
| 50 PLN Bid | |
80636 |
1960 zabytkowe budowle polskich miast - Warszawa Barbakan, całostka z sygnaturą V.62. | Fi.Cp184a |
| 40 PLN Bid | |
80637 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą II.60. | Fi.Cp185a |
| 10 PLN Bid | |
80638 |
| 250 PLN Bid | |
80639 |
1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z poprawnym napisem "ŻURAW". | Fi.Cp191 |
| 80 PLN Bid | |
80640 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - dwie odmiany karty Gdańsk: "ŻURAW" i "ŻÓRAW", idealny stan zachowania. | Fi.Cp191, 191I |
| 300 PLN Bid | |
80641 |
1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "ŻÓRAW". | Fi.Cp191I |
| 480 PLN Bid | |
80642 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, w tym karta z błędem "chmurka", czyste (Fi.589.-). | Fi.Cp205 |
| 480 PLN Bid | |
80643 |
1961 1962 20. rocznica powstania PPR, kartka z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja. | Fi.Cp208MK |
| 80 PLN Bid | |
80644 |
1961 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, karta z brakiem koloru czarnego (Fi.1000.-); czysta w dobrym stanie zachowania (naturalna fałdka w papierze); gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.Cp209a |
| 1 200 PLN Bid | |
80645 |
1962 list lotniczy z Warszawy do Kanady, koperta z najrzadszą sygnaturą VIII.61 - 50.000 | Fi.Ck21 |
| 60 PLN Bid | |
80646 |
| 280 PLN Bid | |
80647 |
1962Warszawa - Stare Miasto, komplet całostek z oficjalny nadrukiem z okazji Wystawy Filatelistycznej w Warszawie. | Fi.Cp210 |
| 150 PLN Bid | |
80648 |
1962 Warszawa - Stare Miasto - karta z oliwkowo/czarną ilustracją nr.IV "Rynek Staromiejski" z błędem w części nakładu "UFO nad dachami". | Fi.Cp210c |
| 50 PLN Bid | |
80649 |
1962 koperta "Elektrownia w Jaworznie" ze znakiem opłaty unieważnionym tuszowym, poziomym, odciskiem litery X używana do celów służbowych, wysłana jako polecona 22-3.62 z Dyrekcji Okręgu Poczty i Telekomunikacji w Katowicach do Warszawy, nalepka polecenia Katowice 2 (D.O.P.i T.), datownik DYR.OKR.POCZTY I TELEKOM KATOWICE S.E. odciśnięty na kopercie, i dodatkowo kasujący erkę; stempelek "Sprawa służbowa/ wolna od opłaty" i "Polecone"; pieczęć nagłówkowa "DYREKCJA OKRĘGU/ POCZTY I TELEKOMUNIKACJI/ W KATOWICACH"; na odwrocie datownik odbiorczy Warszawa 44 z 23.-3; niezwykle rzadki walor w doskonałym stanie zachowania. | |
| 500 PLN Bid | |
80650 |
1963 koperta z prywatnym dodrukiem - "100-lecie Czerwonego Krzyża Pokaz Filatelistyczny Warszawa 27 IX-3 X 1963" na odwrocie bardzo wyraźna drugostronna przebitka druku (abklatsch) koloru czerwonego, ostemplowana okolicznościowo 29.09 w Warszawie; temat - CZERWONY KRZYŻ. | Fi.Ck36 |
| 200 PLN Bid | |
80651 |
1963 statek skandynawski, całostka bez hasła propagandowego i drukiem firmowym na odwrocie, całostki z sygnaturą XII.63 z kompletem ośmiu haseł propagandowych i całostki z sygnaturą VI.64 z kompletem czterech haseł propagandowych. | Fi.Cp233, 233I, 233II |
| 50 PLN Bid | |
80652 |
| 50 PLN Bid | |
80653 |
| 20 PLN Bid | |
80654 |
1964 kartka lotnicza, całostka z niebieską plamą na znaku opłaty, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp247 |
| 100 PLN Bid | |
80655 |
| 40 PLN Bid | |
80656 |
1965 całostki, rocznik: 2 koperty i 31 kart (Fi.278.-). | Fi.Ck41-2, Cp263-93 |
| 180 PLN Bid | |
80657 |
1965 VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie, koperta lotnicza z niespasowanym drukiem barw widoczny na znaku opłaty, gwarancja. | Fi.Ck41B6 |
| 120 PLN Bid | |
80658 |
1965 Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, całostka z przesuniętym do góry drukiem barwy czarnej. | Fi.Cp263MK |
| 75 PLN Bid | |
80659 |
1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.80.-). | Fi.Cp264-71 |
| 50 PLN Bid | |
80660 |
1965 900-lecie Grudziądza, całostka z przesuniętym w prawo drukiem barwy czerwonej. | Fi.Cp280MK |
| 75 PLN Bid | |
80661 |
1965 200-lecie Teatru Narodowego w Warszawie, komplet 9 czystych kart; bardzo dobry stan zachowania (Fi.88.-). | Fi.Cp283-91 |
| 50 PLN Bid | |
80662 |
1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.94,50). | Fi.Cp294-314 |
| 50 PLN Bid | |
80663 |
1966 10-lecie Instytutu Badań Jądrowych w Dubnej, całostka bez druku barwy żółtej z obiegu pocztowego, niekatalogowane. | Fi.Cp308 |
| 600 PLN Bid | |
80664 |
1966 500-lecie Pokoju Toruńskiego, kartka bez druku barwy czarnej z obiegu pocztowego, niekatalogowane. | Fi.Cp313 |
| 600 PLN Bid | |
80665 |
1967 koperta lotnicza, koperta przygotowana do druku kopert lotniczych wydania z 1967 i 1973 roku, gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Ck45/56 MK |
| 800 PLN Bid | |
80666 |
1967 koperta lotnicza bez druku barwy czarnej - brak rysunku pióra i napisu POLSKA, gwarancja i oznaczenie Pelczar. | Fi.Ck45B1 |
| 600 PLN Bid | |
80667 |
1967 koperta lotnicza, koperta bez druku barwy czarnej - brak rysunku pióra i napisu Polska, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck45B1 |
| 600 PLN Bid | |
80668 |
1967 koperta lotnicza bez druku barwy fioletowej, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck59MK |
| 600 PLN Bid | |
80669 |
1967 koperta lotnicza z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck59MK |
| 100 PLN Bid | |
80670 |
1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z drukiem podwójnym z sygnaturą III.68. | Fi.Cp316Dp |
| 600 PLN Bid | |
80671 |
1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z drukiem podwójnym z sygnaturą I.68. | Fi.Cp316Dp |
| 600 PLN Bid | |
80672 |
1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z niedodrukiem obrazku znaczka z sygnaturą X.70. | Fi.Cp316MK |
| 150 PLN Bid | |
80673 |
| 75 PLN Bid | |
80674 |
1968 Międzynarodowe Biennale Plakatu, kartka makulaturowa bez druku sygnatury, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp375B1 |
| 150 PLN Bid | |