Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
80675 |
1968 Ogólnopolska Wystawa Ogrodnicza w Katowicach, całostka bez druku barwy różowej, dla porównania prawidłowo wydrukowana całostka poniżej. | Fi.Cp380MK |
| 500 PLN Bid | |
80676 |
1968 30-lecie Zakładów Wytwórczych Aparatury Teletechnicznej, całostka z brakiem druku barwy czarnej, gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Cp387MK |
| 550 PLN Bid | |
80677 |
1968 700-lecie Goleniowa, całostka z szczątkowym odwróconym drukiem barwy niebieskiej i żółtej, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp392MK |
| 250 PLN Bid | |
80678 |
1968 latarnia morska w Rozewiu, całostka z przesuniętym w prawo drukiem barwy jasnoniebieskiej. | Fi.Cp393MK |
| 120 PLN Bid | |
80679 |
1969 40-lecie PLL Lot, koperta z sygnaturą II.70. | Fi.Ck47 |
| 50 PLN Bid | |
80680 |
1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - brak koloru granatowego (brak nominału - 3,40 zł - Fi.600.-), dofrankowana znaczkiem za 60 gr do stosownej opłaty za polecony list miejscowy - 4 zł, grzecznościowo polecona 28.10.72 w urzędzie Warszawa 40, sygnatura koperty (VI.70); gwarancja. | Fi.Ck47 B1 |
| 500 PLN Bid | |
80681 |
1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.114.-). | Fi.Ck47-8, Cp403-26 |
| 65 PLN Bid | |
80682 |
1970 całostki, rocznik 44 karty w tym 437I (Fi.145.-). | Fi.Cp427-66 |
| 60 PLN Bid | |
80683 |
1970 "Czterej pancerni i pies", całostka z przesuniętym drukiem koloru czarnego. | Fi.Cp457MK |
| 80 PLN Bid | |
80684 |
1970 Światowy Dzień Normalizacji, całostka z abklaczem nominału, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp464 |
| 50 PLN Bid | |
80685 |
1970 60-lecie śmierci Elizy Orzeszkowej, całostka z powtarzalnym błędem "plama pod SK", gwarancja Pelczar. | Fi.Cp466 |
| 100 PLN Bid | |
80686 |
1971 koperty odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, podstawowa i z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", czyste (Fi.26.-). | Fi.Ck53, 53I |
| 20 PLN Bid | |
80687 |
1971 całostki, rocznik: 2 koperty (Ck53 i 53I) i 45 kart (Fi.154.-). | Fi.Ck53-53I, Cp467-511 |
| 70 PLN Bid | |
80688 |
1971 koperta odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", skasowana okolicznościowo 8.X.1971. | Fi.Ck53I |
| 20 PLN Bid | |
80689 |
1971 odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z przesuniętym drukiem barwy czarnej. | Fi.Ck53MK |
| 45 PLN Bid | |
80690 |
1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 02783; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania (niewielkie naddarcie na klapie na odwrocie). | Fi.Ck54 |
| 100 PLN Bid | |
80691 |
1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 00093; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck54 |
| 120 PLN Bid | |
80692 |
1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 00873; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck54 |
| 180 PLN Bid | |
80693 |
1971 50. rocznica III Powstania Śląskiego, kartka makulaturowa bez druku barwy żółtej, gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Cp488MK |
| 450 PLN Bid | |
80694 |
1971 karta z prywatnym dodrukiem - "ZHP ZŁOTY JUBILEUSZ 1921 22/04 1971 BŁĘKITNEJ SZÓSTKI w Siedlcach"; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp491 |
| 30 PLN Bid | |
80695 |
1971 karta z prywatnym dodrukiem - "ZHP 1921-1971 ZŁOTY JUBILEUSZ Hufca Harcerskiego im. Gen.Karola Świerczewskiego "Waltera" w Siedlcach"; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp491 |
| 30 PLN Bid | |
80696 |
1972 Wydanie Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie, dla ofiarodawców krajowych wydano kopertę bez znaku opłaty z napisami wyłącznie w języku polskim, w miejscu znaku opłaty sylwetka Zamku i dwuwierszowy napis "OPŁATA POCZTOWA/ ZRYCZAŁTOWANA", koperta przesłana 2.12.72 miejscowo w Warszawie, okolicznościowy datownik urzędu Warszawa 40 "ODBUDOWA ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W WARSZAWIE"; rzadki walor w dobrym stanie zachowania. | Fi.Cfk1 |
| 100 PLN Bid | |
80697 |
1972 Wydanie Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie, dla ofiarodawców krajowych wydano kopertę bez znaku opłaty z napisami wyłącznie w języku polskim, w miejscu znaku opłaty sylwetka Zamku i dwuwierszowy napis "OPŁATA POCZTOWA/ ZRYCZAŁTOWANA", koperta przesłana 31.5.73 do Gdańska, okolicznościowy datownik urzędu Warszawa 40 "ODBUDOWA ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W WARSZAWIE"; rzadki walor w dobrym stanie zachowania. | Fi.Cfk1 |
| 250 PLN Bid | |
80698 |
1972 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą IV.72. | Fi.Ck51 |
| 40 PLN Bid | |
80699 |
1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.164.-). | Fi.Ck55-6, Cp512-50 |
| 80 PLN Bid | |
80700 |
1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą VIII.74. | Fi.Ck56 |
| 40 PLN Bid | |
80701 |
1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą I.73. | Fi.Ck56 |
| 40 PLN Bid | |
80702 |
1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą XII.73. | Fi.Ck56 |
| 30 PLN Bid | |
80703 |
1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą VIII.74. | Fi.Ck56 |
| 50 PLN Bid | |
80704 |
1972 XVII Generalny Zjazd Międzynarodowej Unii Radiowej, kartka makulaturowa bez druku barwy niebieskiej, gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Cp526aMK |
| 550 PLN Bid | |
80705 |
1972 XVII Generalny Zjazd Międzynarodowej Unii Radiowej, kartka makulaturowa bez druku barwy niebieskiej, gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Cp526bMK |
| 550 PLN Bid | |
80706 |
1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.196,50). | Fi.Ck57-9, Cp551-96 |
| 70 PLN Bid | |
80707 |
1973 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, koperta krzywo złożona, gwarancja Wysocki. | Fi.Ck57MK |
| 75 PLN Bid | |
80708 |
1973 20-lecie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk, koperta z brakiem druku barwy szarej i niebieskiej, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck58B2 |
| 800 PLN Bid | |
80709 |
1973 20-lecie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk, druk dwustronny, na froncie z brakiem druku wszystkich barw, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck58MK |
| 1 000 PLN Bid | |
80710 |
1973 20-lecie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk", krzywo złożona koperta. | Fi.Ck58MK |
| 75 PLN Bid | |
80711 |
1973 ŚWF Polska 73, makulaturowa koperta lotnicza bez druku barwy szaroniebieskiej i fioletowej, fotoatest M. Wysocki. | Fi.Ck59B2 |
| 550 PLN Bid | |
80712 |
1973 ŚWF "Polska 73", Mk makulaturowa koperta lotnicza bez druku barwy szaroniebieskiej i fioletowej, gwarancja M.Wysocki. | Fi.Ck59B2 |
| 500 PLN Bid | |
80713 |
1973 XI Walny Zjazd Delegatów PZF, kolor czerwony przesunięty (prostokąt wewnątrz samolociku) poziomo w lewo, dodatkowo lekko widoczny zaróżowiony ślad suchego - bez właściwego pokrycia farbą, uderzenia matrycy; gwarancja. | Fi.Cp596 MK |
| 500 PLN Bid | |
80714 |
1973 XI Walny Zjazd Delegatów PZF, kolor czarny przesunięty (nominał, napisy i kontur samolociku) poziomo w lewo, dodatkowo widoczny zaróżowiony ślad uderzenia matrycy bez właściwego nawilżenia farbą; gwarancja. | Fi.Cp596 MK |
| 500 PLN Bid | |