The auction will end on 02.12.2024

Current auction Postal stationery

80675

Fi.Cp380MK
500 PLN
Bid
80676

1968 30-lecie Zakładów Wytwórczych Aparatury Teletechnicznej, całostka z brakiem druku barwy czarnej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp387MK
550 PLN
Bid
80677

1968 700-lecie Goleniowa, całostka z szczątkowym odwróconym drukiem barwy niebieskiej i żółtej, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp392MK
250 PLN
Bid
80678

Fi.Cp393MK
120 PLN
Bid
80679

1969 40-lecie PLL Lot, koperta z sygnaturą II.70.

Fi.Ck47
50 PLN
Bid
80680

1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - brak koloru granatowego (brak nominału - 3,40 zł - Fi.600.-), dofrankowana znaczkiem za 60 gr do stosownej opłaty za polecony list miejscowy - 4 zł, grzecznościowo polecona 28.10.72 w urzędzie Warszawa 40, sygnatura koperty (VI.70); gwarancja.

Fi.Ck47 B1
500 PLN
Bid
80681

1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.114.-).

Fi.Ck47-8, Cp403-26
65 PLN
Bid
80682

1970 całostki, rocznik 44 karty w tym 437I (Fi.145.-).

Fi.Cp427-66
60 PLN
Bid
80683

Fi.Cp457MK
80 PLN
Bid
80684

Fi.Cp464
50 PLN
Bid
80685

Fi.Cp466
100 PLN
Bid
80686

Fi.Ck53, 53I
20 PLN
Bid
80687

1971 całostki, rocznik: 2 koperty (Ck53 i 53I) i 45 kart (Fi.154.-).

Fi.Ck53-53I, Cp467-511
70 PLN
Bid
80688

Fi.Ck53I
20 PLN
Bid
80689

Fi.Ck53MK
45 PLN
Bid
80690

Fi.Ck54
100 PLN
Bid
80691

Fi.Ck54
120 PLN
Bid
80692

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 00873; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck54
180 PLN
Bid
80693

Fi.Cp488MK
450 PLN
Bid
80694

1971 karta z prywatnym dodrukiem - "ZHP ZŁOTY JUBILEUSZ 1921 22/04 1971 BŁĘKITNEJ SZÓSTKI w Siedlcach"; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp491
30 PLN
Bid
80695

1971 karta z prywatnym dodrukiem - "ZHP 1921-1971 ZŁOTY JUBILEUSZ Hufca Harcerskiego im. Gen.Karola Świerczewskiego "Waltera" w Siedlcach"; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp491
30 PLN
Bid
80696

Fi.Cfk1
100 PLN
Bid
80697

1972 Wydanie Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie, dla ofiarodawców krajowych wydano kopertę bez znaku opłaty z napisami wyłącznie w języku polskim, w miejscu znaku opłaty sylwetka Zamku i dwuwierszowy napis "OPŁATA POCZTOWA/ ZRYCZAŁTOWANA", koperta przesłana 31.5.73 do Gdańska, okolicznościowy datownik urzędu Warszawa 40 "ODBUDOWA ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W WARSZAWIE"; rzadki walor w dobrym stanie zachowania.

Fi.Cfk1
250 PLN
Bid
80698

1972 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą IV.72.

Fi.Ck51
40 PLN
Bid
80699

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.164.-).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
80 PLN
Bid
80700

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą VIII.74.

Fi.Ck56
40 PLN
Bid
80701

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą I.73.

Fi.Ck56
40 PLN
Bid
80702

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą XII.73.

Fi.Ck56
30 PLN
Bid
80703

Fi.Ck56
50 PLN
Bid
80704

Fi.Cp526aMK
550 PLN
Bid
80705

Fi.Cp526bMK
550 PLN
Bid
80706

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.196,50).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
70 PLN
Bid
80707

Fi.Ck57MK
75 PLN
Bid
80708

Fi.Ck58B2
800 PLN
Bid
80709

Fi.Ck58MK
1 000 PLN
Bid
80710

1973 20-lecie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk", krzywo złożona koperta.

Fi.Ck58MK
75 PLN
Bid
80711

1973 ŚWF Polska 73, makulaturowa koperta lotnicza bez druku barwy szaroniebieskiej i fioletowej, fotoatest M. Wysocki.

Fi.Ck59B2
550 PLN
Bid
80712

1973 ŚWF "Polska 73", Mk makulaturowa koperta lotnicza bez druku barwy szaroniebieskiej i fioletowej, gwarancja M.Wysocki.

Fi.Ck59B2
500 PLN
Bid
80713

1973 XI Walny Zjazd Delegatów PZF, kolor czerwony przesunięty (prostokąt wewnątrz samolociku) poziomo w lewo, dodatkowo lekko widoczny zaróżowiony ślad suchego - bez właściwego pokrycia farbą, uderzenia matrycy; gwarancja.

Fi.Cp596 MK
500 PLN
Bid
80714

1973 XI Walny Zjazd Delegatów PZF, kolor czarny przesunięty (nominał, napisy i kontur samolociku) poziomo w lewo, dodatkowo widoczny zaróżowiony ślad uderzenia matrycy bez właściwego nawilżenia farbą; gwarancja.

Fi.Cp596 MK
500 PLN
Bid