45648 |
1936 uniwersytet we Lwowie, całostka z sygnaturą XI-1936 i hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp73 |
| 10 PLN | |
45649 |
1936 zamek w Mirze, całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 30 PLN SOLD | |
45650 |
1937 koperta ze znakiem opłaty na przesyłki krajowe. | Fi.Ck8 |
| 80 PLN SOLD | |
45651 |
1937 koperta na przesyłki lotnicze. | Fi.Ck9 |
| 50 PLN | |
45652 |
| 30 PLN SOLD | |
45653 |
1937 M/S Piłsudski, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(I-1936)1.000.000., wysłana 21.I.37 z miejscowości Dołhobyczów do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp71B |
| 50 PLN | |
45654 |
1937 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 7. | Fi.Cp72 |
| 20 PLN SOLD | |
45655 |
1937 dworzec morski w Gdyni, kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 9 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp72 |
| 20 PLN | |
45656 |
1937 dworzec w Gdyni, całostka z hasłem propagandowym 9 z stemplem "WZÓR / SKASOWANO", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 30.03.37 w przededniu wprowadzenia tych całostek do obiegu, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp72 WZÓR |
| 1 200 PLN | |
45657 |
1937 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1937 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp74 |
| 160 PLN | |
45658 |
| 25 PLN | |
45659 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 28. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
45660 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
45661 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp76 |
| 260 PLN SOLD | |
45662 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
45663 |
| 120 PLN | |
45664 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 20. | Fi.Cp76 |
| 80 PLN SOLD | |
45665 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa Belweder. | Fi.Cp77 |
| 220 PLN SOLD | |
45666 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 13. | Fi.Cp77 |
| 180 PLN SOLD | |
45667 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN SOLD | |
45668 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN SOLD | |
45669 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 22 - Wilno. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN | |
45670 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 23 - Polesie. | Fi.Cp77 |
| 350 PLN SOLD | |
45671 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN SOLD | |
45672 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 25 - Kraków. | Fi.Cp77 |
| 285 PLN SOLD | |
45673 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 26 - Borysław. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN SOLD | |
45674 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 28 - Łowickie. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN SOLD | |
45675 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN SOLD | |
45676 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN SOLD | |
45677 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN SOLD | |
45678 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny. | Fi.Cp77 |
| 230 PLN SOLD | |
45679 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 22 z usterką "brak kropki po sygnaturze". | Fi.Cp77 |
| 240 PLN | |
45680 |
1938 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 5. | Fi.Cp78 |
| 15 PLN SOLD | |
45681 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 4. | Fi.Cp78 |
| 20 PLN | |
45682 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z hasłem propagandowym 3 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 22.11.38, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp78 WZÓR |
| 1 200 PLN | |
45683 |
| 15 PLN | |
45684 |
| 15 PLN | |
45685 |
| 15 PLN | |
45686 |
| 15 PLN | |
45687 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu krajowego pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", gwarancja Pelczar. | Fi.Cp80 WZÓR |
| 1 200 PLN | |