Auction 115. Postal stationery

45647

1936 kartka z Krynicy do Krakowa, całostka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym 4.

Fi.Cp69, 280
20 PLN
45648

1936 uniwersytet we Lwowie, całostka z sygnaturą XI-1936 i hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp73
10 PLN
45649

1936 zamek w Mirze, całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą XI-1936.

Fi.Cp75
30 PLN
45650

1937 koperta ze znakiem opłaty na przesyłki krajowe.

Fi.Ck8
80 PLN
45651

1937 koperta na przesyłki lotnicze.

Fi.Ck9
50 PLN
45652

Fi.Ck9
30 PLN
45653

1937 M/S Piłsudski, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(I-1936)1.000.000., wysłana 21.I.37 z miejscowości Dołhobyczów do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp71B
50 PLN
45654

1937 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 7.

Fi.Cp72
20 PLN
45655

1937 dworzec morski w Gdyni, kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 9 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp72
20 PLN
45656

1937 dworzec w Gdyni, całostka z hasłem propagandowym 9 z stemplem "WZÓR / SKASOWANO", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 30.03.37 w przededniu wprowadzenia tych całostek do obiegu, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp72 WZÓR
1 200 PLN
45657

1937 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1937 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp74
160 PLN
45658

Fi.Cp74B
25 PLN
45659

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 28.

Fi.Cp76
120 PLN
45660

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp76
120 PLN
45661

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp76
260 PLN
45662

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp76
120 PLN
45663

Fi.Cp76
120 PLN
45664

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 20.

Fi.Cp76
80 PLN
45665

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa Belweder.

Fi.Cp77
220 PLN
45666

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 13.

Fi.Cp77
180 PLN
45667

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów.

Fi.Cp77
200 PLN
45668

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa.

Fi.Cp77
200 PLN
45669

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 22 - Wilno.

Fi.Cp77
200 PLN
45670

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 23 - Polesie.

Fi.Cp77
350 PLN
45671

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa.

Fi.Cp77
200 PLN
45672

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 25 - Kraków.

Fi.Cp77
285 PLN
45673

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 26 - Borysław.

Fi.Cp77
200 PLN
45674

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 28 - Łowickie.

Fi.Cp77
200 PLN
45675

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno.

Fi.Cp77
200 PLN
45676

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa.

Fi.Cp77
200 PLN
45677

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa.

Fi.Cp77
200 PLN
45678

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny.

Fi.Cp77
230 PLN
45679

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 22 z usterką "brak kropki po sygnaturze".

Fi.Cp77
240 PLN
45680

1938 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 5.

Fi.Cp78
15 PLN
45681

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 4.

Fi.Cp78
20 PLN
45682

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z hasłem propagandowym 3 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 22.11.38, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp78 WZÓR
1 200 PLN
45683

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 (52mm) i hasłem propagandowym I.

Fi.Cp78I
15 PLN
45684

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym I.

Fi.Cp78II
15 PLN
45685

1938kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
15 PLN
45686

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
15 PLN