Auction 115. Postal stationery

45367

1860 koperta poczty miejskiej w Warszawie, znak opłaty w barwie niebieskiej,bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Ck4IIx
3 000 PLN
45368

1887 opaska do druków prywatnej poczty Hansa z Gdańska.

250 PLN
45369

Fi.Fp
100 PLN
45370

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem na doklejonym znaczku.

Fi.Cp1 + 1 z. 2½
70 PLN
45371

1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2½ fen; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 17 z dodatkowo występującą cechą opisową 20; bardzo dobry stan zachowania (Fi.100.-); sygnowane Pelczar.

Fi.Cp1I (1s)
80 PLN
45372

1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2½ fen; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - wymiary mieszczące się w typie 5, brak wspólnych cech opisowych dla tego typu (2, 5), ale występują nienotowane (11 i 22); dobry stan zachowania (punktowe przebarwienia na i pod górnymi ząbkami doklejonego znaczka) - karta niekatalogowana!!!

Fi.Cp1II (1s)
120 PLN
45373

1918 wydanie PP/GGW, całostka z doklejonym znaczkiem i nadrukiem typ 14, niewielkie zagniecenia, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp1s
70 PLN
45374

1918 wydanie PP/GGW, kartka z nadrukiem na doklejonym znaczku wysłana z Warszawy 10.01.19 do Krakowa.

Fi.Cp1s
150 PLN
45375

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem na doklejonych znaczkach.

Fi.Cp1t
200 PLN
45376

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1.

Fi.Cp2II
50 PLN
45377

Fi.Cp3I
180 PLN
45378

Fi.Cp3I
220 PLN
45379

Fi.Cp3I
200 PLN
45380

1918 wydanie lubelskie, całostka z nadrukiem w barwie czerwonobrązowej typ I, uszkodzone e w Postkarte, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp4IIc
250 PLN
45381

1918 wydanie lubelskie, całostka z nadrukiem w barwie czerwonobrązowej typ II, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp4IIc
160 PLN
45382

1918 wydanie lubelskie, całostka z nadrukiem w barwie jasnoczerwonej typ I, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp4Ia
1 000 PLN
45383

1918 wydanie lubelskie, całostka z nadrukiem w barwie brązowoczerwonej typ I, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp4Ib
108 PLN
45384

1918 wydanie lubelskie, kartka z obiegu pocztowego z Lublina do Warszawy, gwarancja Schmutz.

Fi.Cp4bIy
940 PLN
45385

1918 wydanie lubelskie, całostka z nadrukiem typ I, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp5I
250 PLN
45386

1918 wydanie lubelskie, całostka z nadrukiem typ II, uszkodzone e w Postkarte, gwarancja Pelczar, Schmutz.

Fi.Cp5II
250 PLN
45387

1918 wydanie lubelskie, całostka z nadrukiem typ II, uszkodzone e w Postkarte, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp5II
250 PLN
45388

1918 wydanie lubelskie, całostka na kartonie brązowoszarym y, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp5Iy
108 PLN
45389

Fi.Ca3
400 PLN
45390

1919 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty.

Fi.Ck6
65 PLN
45391

1919 koperta ze znakiem opłaty.

Fi.Ck6
70 PLN
45392

Fi.Ck6
60 PLN
45393

Fi.Ck6
80 PLN
45394

Fi.Cp3I
100 PLN
45395

karta podwójna z nadrukiem typu 96; opis i gwarancja Schmutz;

Fi.Cp12I-II, 13I-II
1 200 PLN
45396

Fi.Cp12II
70 PLN
45397

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 96.

Fi.Cp12II
71 PLN
45398

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 42.

Fi.Cp12II
50 PLN
45399

Fi.Cp13IIA
100 PLN
45400

Fi.Cp13INp
900 PLN
45401

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 103 na kartonie niebieskawym, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp14II
150 PLN
45402

Fi.Cp14IIx
40 PLN
45403

Fi.Cp14IIx
80 PLN
45404

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 33.

Fi.Cp14IIx
50 PLN
45405

Fi.Cp14IIx, 76B
150 PLN
45406

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 120.

Fi.Cp 14IIy
80 PLN