45848 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3. | Fi.Cp117 |
| 50 PLN | |
45849 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp117 |
| 60 PLN | |
45850 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117d |
| 40 PLN | |
45851 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 6, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp118 |
| 750 PLN | |
45852 |
| 25 PLN | |
45853 |
| 25 PLN | |
45854 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
45855 |
| 40 PLN | |
45856 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 7 i hasłem propagandowym 16b. | Fi.Cp119Ib |
| 45 PLN | |
45857 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowy 16b. | Fi.Cp119Ib |
| 45 PLN | |
45858 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp120 |
| 25 PLN | |
45859 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp120 |
| 25 PLN | |
45860 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z rzadkim nadrukiem typ 7. | Fi.Cp120 |
| 500 PLN | |
45861 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 9. | Fi.Cp120 |
| 40 PLN | |
45862 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8 z obiegu pocztowego Kalwarja Zebrzydowska | Fi.Cp120 |
| 70 PLN | |
45863 |
1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem typ 9, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp120 |
| 50 PLN SOLD | |
45864 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Bolesław Prus) z nadrukiem typu 14, wysłana 6.12 z Bytomia do Sanoka; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121 |
| 40 PLN | |
45865 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Stefan Żeromski) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090). | Fi.Cp121 |
| 30 PLN | |
45866 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z silnie przesuniętym nadrukiem typ 14 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp121 |
| 100 PLN | |
45867 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracja 8 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp121 |
| 30 PLN | |
45868 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 (pominiętym w katalogu) i hasłem propagandowym 16c w barwie czerwonej, ilustracja 16. | Fi.Cp121I Nd.15 |
| 250 PLN | |
45869 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 (pominiętym w katalogu) i hasłem propagandowym 16c w barwie czerwonej, ilustracja 21. | Fi.Cp121I Nd.15 |
| 250 PLN | |
45870 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16d i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 1 - Wojciech Bogusławski. | Fi.Cp121II il. 1 |
| 600 PLN | |
45871 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16d i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 2 - Józef Chełmoński. | Fi.Cp121II il. 2 |
| 600 PLN | |
45872 |
1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem typ 12. | Fi.Cp122 |
| 38 PLN | |
45873 |
1950 "groszy" koperta z czerwonym nadrukiem typu 22, czysta, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck11 |
| 150 PLN | |
45874 |
1950 "groszy - lokalny", Niemodlin, całostka 109I z fioletowym nadrukiem typu 32, czysta, doskonały stan zachowania; gwarancja Krawczyk. | Fi.Cp109I |
| 400 PLN | |
45875 |
1950 "groszy - lokalny", Niemodlin, całostka 109I z fioletowym nadrukiem typu 31, czysta, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Krawczyk. | Fi.Cp109I |
| 400 PLN | |
45876 |
1950 gołąbek pokoju, całostka. | Fi.Cp123 |
| 30 PLN | |
45877 |
1950 Bolesław Bierut, całostka z hasłem propagandowym 18a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN | |
45878 |
1950 służbowy list polecony z Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji do Poznania w kopercie wydania Generalnego Gubernatorstwa z zadrukowanym znakiem opłaty i niemieckim napisem na odwrocie. | |
| 450 PLN | |
45879 |
| 220 PLN | |
45880 |
| 20 PLN | |
45881 |
| 20 PLN | |
45882 |
| 150 PLN SOLD | |
45883 |
1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą IV-52 i hasłem propagandowym G. | Fi.Ck13 |
| 30 PLN | |
45884 |
1952 koperta drugiego nakładu z hasłem propagandowym F, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck13 |
| 18 PLN SOLD | |
45885 |
1952 koperta drugiego nakładu z hasłem propagandowym H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck13 |
| 20 PLN | |
45886 |
1952 koperta drugiego nakładu z hasłem propagandowe C, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck13 |
| 25 PLN | |
45887 |
1952 Bolesław Bierut, koperta II nakładu z hasłem propagandowym C. | Fi.Ck13II |
| 40 PLN SOLD | |